Pychola bym się nie czepiała, ale uszy .. hm...:evil_lol: troszkę za krótkie. Już u mnie można to było zauważyć :)....no ale ogon ma jak najprawdziwszy jamnior. ..
Te kratki są gdzieś w ogrodzie. Oczywiście to nie żadna klatka. a raczej pozostałość po czymś, czy raczej siatka odgradzająca od podwórka innego domu. Wiadomo, że koty w różne miejsca chadzają a że Bono lubi spać ze swoją koleżanką to łazi za nią :)
A jak nie śpi z nią, to wtula się w sunie Azę..