Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Kaya93'] Hah dobrze dobrze xP Hih ja sobie wyobrażam Kabiśka :d Maja jest mała i sie zatapia, a co dopiero Twój potworek, który Majce pewnie po brzuch jest :D :loveu:[/QUOTE] :D no:D Oj tam on to jest wielkolud:D Przyjedź do mnie to zobaczysz tego potworka jaki jest ogromny:D
  2. [quote name='bianka19']Jeziuu , jaki śliczny :D [url]http://img25.imageshack.us/img25/9772/dsc02329a.jpg[/url] [url]http://img693.imageshack.us/img693/1622/dsc02380kopia.jpg[/url][/QUOTE] dziekuje:) [quote name='Bartiśkowa_']Właśnie teraz czas na nasz wypoczynek ;p bd byczyć się a wy pisać i kuć jak my musieliśmy (znaczy ja). Ale jeszcze tylko tydzień i dopiero wyczekiwane wolne xd Tyle my zniosły to co tam dla nas tydzień nie Anula ?.... [URL]http://img693.imageshack.us/img693/1622/dsc02380kopia.jpg[/URL] śliczny mój :loveu:[/QUOTE] Nie:P wy nie macie ferii:P zostały odwołane:P cicho:P Nie macie ferii koniec kropka;P [quote name='bianka19']Witamy się Kabiki :D[/QUOTE] ;) hej:)
  3. [B]Spóźnione najlepszego;):*[/B] Ja nie zaglądam nigdy do kalendarza na dogo to nie wiedziałam... trzeba bylo napisać;)
  4. ale ja słyszałam i to sie liczy:P wazne ze chociaz krótkie bedzie:P haha:D [url]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S2x_q7-SvBI/AAAAAAAAES4/X4S2nSmwrw8/s640/DSC01320spacer.JPG[/url] :loveu: Moj mały tez sie topi tak w śniegu;p
  5. heh;p wy nie macie ferii:P takie jest nowe rozporządzenie;P Jeszcze do wielkanocy:D i rekolekcji i do matur:D
  6. Ominęłaś mnie;(:(
  7. [url]http://img222.imageshack.us/img222/4480/bartimaksioo6.jpg[/url] a bartiś jak zwykle genialna mina;P
  8. Chyba nie komentowałam nowej fryzurki:) Całkiem inaczej:D ale fajnie:):) I śniegowe foty tez;D
  9. Cicho siedźcie:P nie ma ferii już;P ja się tu w szkole męcze a wy co bedziecie odpoczywac juz za tydzien? O nie ja sie tak nie bawie;P przeprowadzam sie do was:P
  10. Oj tam jakiś miejscowych powyrywamy:P haha;D Iśka nie przejmuj się:P Ja kolegów nie mam a co psy lubią to już na pewno nie;P
  11. Kurcze no zrób jakies na szybko jutro ładniejsze dasz:P no kurcze :P
  12. najlepszego dla Fuksiastego:D:D::D:D
  13. Pokazuj fotke:D nie moge sobie ciebie wyobrazic:D
  14. [quote name='Bartiśkowa_']okk ;) to już wiem kto mnie wyręczy hah ;p Tylko ciężko Ci się bd przestawić z małego na dużego na smyczy ale dasz radę. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] Ja jak niekiedy prowadze Amika a potem odrazu Bartleja to dziwnie mi się prowadzi.[/QUOTE] no:D ja chętna jestem:D Prowadziłam już dużego na smyczy:) jakoś dam rade;) I pamiętaj ja go pierwsze rezerwowałam:D haha:evil_lol:
  15. to zdrowiej tam:) ale zazdroszczę ci że do szkoły nie szłaś:P
  16. [quote name='Bartiśkowa_']Jestem ;P Ok wypisuję Chestusia. Chodź nie ukrywam że chciałam go poznać[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]. Co do Bartiego to ja się o to samo boję że będzie mi tam szalał [B]bez rozpieszczającej pańci i pana. [/B] Ale cóż jak co to bd se po niego przyjeżdżać hehe. Możliwe że jeszcze wgl go nie biorę z powodu na zdrowie ;) Ah Iś jesteś niezastąpiona :) Odpisał Ci ktoś już na taki patent każdy inna minka xd ?[/QUOTE] [B]Ja mogę mu ich zastąpić bardzo chętnie:D:D[/B] no chyba że rzeczywiście nie będziesz mogła go wziąć bo wiadomo zdrowie ważniejsze ale jak pojedzie to moge być panią zastępczą:D:D
  17. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2091/dsc02389o.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8862/dsc02388kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3568/dsc02386kopia.jpg[/IMG] KONIEC:) [B]Iza[/B] tak to kabi:evil_lol:
  18. [img]http://img521.imageshack.us/img521/2834/dsc02385kopia.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/4766/dsc02384kopia.jpg[/img] [img]http://img515.imageshack.us/img515/6278/dsc02383kopia.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/690/dsc02382kopia.jpg[/img] [img]http://img693.imageshack.us/img693/1622/dsc02380kopia.jpg[/img] cdn ..............................
  19. [img]http://img717.imageshack.us/img717/5551/dsc02379kopia.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/7346/dsc02376kopia.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/6181/dsc02375kopia.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/586/dsc02368kopia.jpg[/img] [img]http://img19.imageshack.us/img19/1962/dsc02367kopia.jpg[/img] cdn:) .........................
  20. [img]http://img3.imageshack.us/img3/497/dsc02363kopia.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/9772/dsc02329a.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/2230/dsc02327t.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/7994/dsc02326e.jpg[/img] [img]http://img52.imageshack.us/img52/4466/dsc02325.jpg[/img] cdn:) ...................
  21. [quote name='Izuuus']I fotek nie ma.. :siara:[/QUOTE] Już są:) [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7420/dsc02324j.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3738/dsc02322o.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2627/dsc02321.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8017/dsc02319.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5889/dsc02259.jpg[/IMG] CDN:)
  22. [quote name='Izabela124.']No to czekamy na te fotki...[/QUOTE] [quote name='bianka19']Super ! :D Czekamy ;) Mizianko :D[/QUOTE] Już sie załadowały za chwilkę będą:)
  23. [quote name='Martunia']Łiiii a mi się zaczynają ferieeeeeeeeee :D:D:D Haha :D! Ja chcę :D[/QUOTE] Za dobrze masz:P i jeszcze pewnie juz jesteś w górach:P [quote name='bianka19']Witamy się ;) My chcemy foty! :D[/QUOTE] hej:) Dam fotki niedługo:)
  24. [quote name='Iś & Chester']Bartiśkowa zbije cię zaraz. Ja tu z żałoby po feriach umieram a Ty się cieszysz bezczelnie. Adzik złączmy się w żałobie i chodźmy się pociachać żyletką zmieniająca kolory :D jak tam się generlanie dziecko spisuje ? wzięłabyś psa na śniegowy spacer a nie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE] No ja wiem bo to zła kobieta jest:P No umieramy razem Dobra:D masz taką zarąbistą?:D A generalnie już coraz lepiej;) wzięłabym go na dłuższy tyle że on jest chwile na dworze u mu w łapy zimno..;/ [quote name='Iś & Chester']phi, dubel. no to pozdrowienia dla Wszystkich :D:D:D[/QUOTE] hah:P ok;D [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hahaha dobrze wom tak do szkoły zapieprzać!!!!!!!! a my niedługo z moja kochaną Bartiśkową bydziemy sie byczyć i już NIKT po nos nie bydzie włahahaha dobrze wom tak:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ej a ty co po kogo stronie jestes?;P Wy obie wredne a nie kochane:P Nie ciesz sie tak:P za rok ty będziesz miała jako pierwsza:evil_lol: Chce ktoś foty?::D
  25. Sweet

    Fiodorek.

    [url]http://i48.tinypic.com/14uyiwp.jpg[/url] Fiodor:loveu: ostatnio kabisiastemu podobne zrobiłam:P hah;D
×
×
  • Create New...