-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Kendra']U nas jest tak, że dyrektor nie może byc wychowawcą, i to tyle. Nie ma żadnych ograniczeń w nauczaniu ;) Właśnie, wielki off się zrobił, a ja tu niecierpliwie czekam za fotki1 :cool3:[/quote] e tam ja nie wiem:P Fotek brak:P [quote name='Martunia']Czemu Ciebie nie będzie? Możesz też przeczytać streszczenie. ;) A u mnie też w sumie nic. :) Nie chcę jutra. :roll: Może. U nas jest jeden chłopak z klasy, którego mama jest nauczycielką chemii i go normalnie uczy.[/quote] no a gdzie jade w maju:D juz za 2 tyg chyba:D:D hihi:) nie ma tego czegoś streszczenia:P ja tez nie chce jutra... a to ja nie wiem:P
-
[quote name='Martynia&Pusio']A co tam jeszcze slychac u mego Kabisiolka .? :loveu: I u Adusi :loveu: . ?[/quote] U kabia nic:P teraz poszedł własnie do kuchni bo go słyszałam:P ale juz wraca:) i szczeka:P a u mnie nudy:P nie chce mi sie lektury czytac;P
-
[quote name='Kendra']a dlaczego nie moze.? np. teraz pani od geografii uczy moją klasę, a chodze z jej synem.[/quote] no nie wiem bo coś u nas w szkole było że nie może mama uczyc dziecka ale ja tam nie wiem nie znam sie tylko mowie co wiem...
-
[quote name='Kendra']do to jest właściwie to samo. To znaczy oba profile mało się róźnią. I tak wiem, że prawdopodobnie biologii będzie uczyć mnie moja mama, która jest dyrektorem w tym liceum...[/quote] no moze i to samo:) ja tam sie nie znam na tym:) a mama moze uczyc dziecko?? bo mi sie wydaje ze nie bardzo...
-
[quote name='Martunia']Haha. :D A macie później sprawdzian ze znajomości lektury? No ja też. ^^' W ogóle siebie jako weterynarza nie widzę. Co tam? :)[/quote] nie wiem:P moze bedzie ale moge sie założyć ze mnie nie będzie wtedy:P w weekend sobie przeczytam najwyżej;P albo spytam sie koleżanek o czym to jest:):) coś wymyśle:):) A u mnie nudy ogólnie:P nic mi sie nie chce leń sie straszny zrobiłam:eviltong::eviltong: a co u ciebie??
-
[quote name='Martunia']No dokładnie. ;) Tak jasne, jak narazie w ogóle nie mogę na niego namówić. :razz: Ale będę dalej próbowała, bo zależy mi na chomiczku. :) Miłego czytanka. :cool3: Ja od jutra będę w szkole przerabiała 'Syzyfowe prace'. Czytałam to 2 tygodnie temu i muszę na jutro na sprawdzian ze znajomości powtórzyć. :eviltong: Bo nie pamiętam wszystkiego. Ja też chciałam być wetem, ale z tych samych powyższych przyczyn Majaczki, nie chcę już w ogóle...[/quote] namówisz:):) e tam nie czytam:P mam to gdzies:P nudne to jest:) no ja tam sie bym bała że nie bede wiedziec co jest zwierzakowi ani nic::eviltong::eviltong: taka głupia jestem... [quote name='Kendra']Bo fiński jest moim ulubionym językiem ;) Choć uczę się go od stosunkowo niedawna. Ale najpierw to liceum i profil biologiczno-chemiczny. Chociaż w moim wymarzonym jest profil medyczny :cool3:[/quote] aaa:D:D a czemu nie to własnie z medycznym profilem??:D
-
[quote name='Martynia&Pusio']No to tez jakas powalona ta kobieta :-D . A mi sie podoba . Kcialabym miec tak na imie :cool1: . A mi sie nie podoba Martyna :shake:[/quote] no lekko... ale w sumie to jej sie nie dziwie:P poprzesadzała nas z chłopakami żę siedzimy chłopak z dziewczyna i myslała że to coś da:eviltong: mysli że z chłopakami gadac nie umiemy:evil_lol::evil_lol: dobre sobie:eviltong::eviltong: teraz jest jeszcze gorzej niż było... ale co tam jej sprawa... Mi sie moje imie nie podoba takie dziwne...;/ martyna fajnie:) mam koleżanke martyne:):)
-
[quote name='Kendra']tu dużo takich jak ja :razz: Ja chcę być weterynarzem, sędzią kynologicznym i tłumaczem języka fińskiego =D[/quote] sporo naraz:D:D czemu akurat fińskiego??:D moja siostra chce byc tłumaczem japońskiego:eviltong:
-
[quote name='Martunia']Jeee coraz więcej gaduł! :D Nie czuję się samotnie. :eviltong:[/quote] Nom pokolenie gaduł rośnie:)
-
[quote name='Izabela124.']JA bym nawet tego nie tknela:evil_lol::shake: Ide myc glowe;) Zaraz wracam[/quote] :P hehe:) ok poczekam:) tylko sie pośpiesz:) ja tez musze umyc ale jak umyje dzisiaj to jutro tez musze wiec wolałabym rano:P ale musiałabym o 6 wstac bo na 8 ide do szkoły:P czekamy:)
-
[quote name='chester07']dołączę się do rozmowy, bo fotek nowych nie ma :eviltong: ja też kiedyś chciałam być wetem, ale teraz to w życiu.. po pierwsze bym zemdlała(na widok dużej ilości krwi), po drugie nie uśpiłabym zwierzaka, nawet jakby trzeba było, po trzecie bym ryczała przy każdym przypadku.. więc ogólnie się nie nadaję ^^ też chciałam być architektem, ale raczej wnętrz, bo do zwykłego to te wszystkie prawa ciążenia itp, a ja fizyki nie trawię :eviltong: chciałabym coś z psami robić, ale piron wie co.. mogłabym hotelik dla jakiś bid mieć i hodowle do tego.. tyle że ktoś by musiał zarabiać jeszcze :evil_lol:[/quote] hehe:P a dołanczaj sie prosze bardzo:D:D No ja to bym nie rozpoznała co jest zwierzakowi.. po za psami i kotami to weterynarz przecież zajmuje sie końmi, krowami, świniami itp... za dużo jak na mnie:P no ja potem doszłam do wniosku że rysowac nie umiem tak dobrze:P o fajnie:):) [quote name='Martynia&Pusio']O widzem ze tu rozmowy o przyszlosci ;) . Ja tez bym kciala zostac Wetem :) . A kiedys kcialam zostac architektem :P . Ciagle zmieniam :eviltong: .[/quote] nom:D tak jakos wyszło:) :) dużo osób z dgm chce byc chyba wetem:) :P ja chciałam ale odechciało mi sie;P to nie tylko ja jestem taka niezdecydowana:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']No u mnie nawet czegos takiego nie trzeba bylo czytac:crazyeye:[/quote] Bo pani sobie u nas wymysliła że mamy przeczytac powieść młodzieżową:P z tego to taka powieść młodzieżowa że nie wiem... nudne i tyle;P 3 strony przeczytałam:P
-
[quote name='Kendra']może zamiast gadać, dałabyś galerię, co? :evil_lol:[/quote] Wczoraj było bardzo dużo:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: nastepne foty jutro dopiero....:evil_lol:
-
[quote name='Martynia&Pusio']No dziwna to malo powiedziane ;/ . A co powiedziala wasza Pani :-D . ? No fotki zaraz postaram sie dac :-D . SweetGirl ty masz na imie Ada .? :cool3: Ladne imie :cool1:[/quote] hehe:P Powiem cie ale zagwiazdkuje troche:) bede cytowac najpierw jest tak w miare ale potem: "Rodzice was nie wychowali, jak wy sie zachowujecie[...] Wy świnie, chamy j*****" no mniej wiecej tak... No niestety mam tak na imie:evil_lol: mi sie nie podoba:eviltong::eviltong:
-
[quote name='Izabela124.']:crazyeye::crazyeye: ja takiej nigdy nie czytalam:shake::shake: A Bobisia nie da sie zaglodzic, bo on ma nadwage:eviltong::eviltong:[/quote] jak sie nie da zagłodzić:eviltong: jak będzie głodny to nic nie da że ma nadwagę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a domyślam sie że nie czytałaś bo tylko my czytamy takie ..... eee... badziewia:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']A ja nawet nie wiem kiedy jest ten bal, chyba nie pojde:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol: też dobrze:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Moja siostra ma w czerwcu jakos:evil_lol: a kiedy ty masz urodzinki?? (jakos mi sie tak przypomniało:evil_lol:)
-
[quote name='Izabela124.']Dziekuje A Bobis tez wlasnie dostal jesc;) A jaka lekture musisz czytac?:razz:[/quote] :) prosze :evil_lol::evil_lol: o to dobrze że go nie zagłodziłas :razz: Eeee... jakaś dziwną ;/ Opowieści niesamowite..;/ pani sobie wymyśliła taką....
-
[quote name='Izabela124.']Jak to kobieta niezdecydowana:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No bywa:P ja strasznie niezdecydowana jestem ostatnio:P a wy tańczycie poloneza na balu gimnazjalnym??:D:D masz juz sukienke?:D
-
[quote name='Izabela124.']Juz jestem:multi::multi: Wlasnie kanapeczke wcinam, a Bobi zebra:evil_lol::evil_lol:[/quote] hih:) super:D smacznego:):):) ja miałam czytac lekture ale za nudna jest:eviltong: hehe:) moze sie jeszcze zbiore w sobie i poczytam:eviltong::eviltong:
-
[quote name='Izabela124.']A ja od kad pamietam chcialam byc no i teraz mam szanse nim zostac;)[/quote] hihi:) ja chciałam zawsze byc fryzjerką:) potem chciałam byc wetem ale tylko przez chwile a potem architektem:P a teraz to juz sama nie wiem:)
-
[quote name='Martynia&Pusio']juz jestesmy .! Wrociłam bardzO zła :angryy: . Puszek był bardzO niegrzeczny dlategO juz wróciliśmy .!. Szarpał się , uciekał mi jak go spósciłam , Nie słuchał mnie .! . Tak na niego nakrzyczałam ze cała drogę szedł przy nodze .!:angryy: My Bylismy w Sobieszewie a dokladniej to na wyspie Sobieszewskiej w Ptasim Raju .! No i nasza wych. Kazala nam wypatrywac ptaszki .. Ale oczywiscie z nasza klasa sie nie da wpypatrywac bo sie dra i biegaja i plosza je .! A jak oni sa cicho to kurde Pani Mirka sie drze : "Chodzcie" :angryy: . A tak pieknie spiewal jakis tam ptaszek juz w komce klikam przycisk nagrywania a ona sie kurde drze :angryy: : "chlopacy gdzie .?!" I juz wiecej sie ten ptak nie odezwal przez tego potwora :angryy: .! No i inny przypadek : Kazala nam wypatrywac ptaki .. No to my z dziewczynami wypatrujemy i znalezlismy takiego jednego ptaszka i chcielismy go zobaczyc . To ona sie drze zebysmy przyszly i normalnie z niej paruje ze nie idziemy .!!!! :angryy: Nie rozumiem tej baby .. Njapierw kaze nam wypatrywac no i jak juz wypatrzylysmy to sie na nas drze ;/;/;/ . Nie wytrzymam z nia jeszcze jeden rok :angryy: .! I z tej wycieczki nic nie widzialam procz labedzia i kaczek ktore widzialam po tysiac razy :angryy::angryy: .! Dobrze ze chociaz udalo mi sie nagrac dzieciola i jakiegos tam ptaszka .! Z nimi nic sie nie dalo zobaczyc ;/ . Ale w wakacje pojade tam z rodzicami . Przynajmiej cos zobaczymy a nie ;/ . Nie bede sie do tej baby usmiechac przez jakis czas .! to moze sie jej sumienie ruszy :roll: . Milego czytanka :P . Fotki .. hym .. Zastanowie sie :diabloti: . Dam ,dam jesli moj net je zalinkuje . :roll: A co u was .?[/quote] aha;/ naprawde jakas dziwna ona jest;/ ja wole nie cytowac co nasza wych powiedziała na nas ostatnio:roll::roll: ale dobra chociaz sądze że nauczyciel nie powinien sie tak wyrażać bo ma nam dawac przykład... ja za rok bede miec inną wych tą co w 1kl bo była w ciąży a teraz nasza obecna jest ;/ no jak juz powiedziałam to dziwna jest ta wasza pani;/ O super:D:D bedą fotki:):)
-
co tam?????????
-
[quote name='Izabela124.']A ja wiem kim chce byc w przyszlosci :) Wetem[/quote] :):) fajnie:):) ja tez chciałam być ale dwa lata temu... niezdecydowana po prostu jestem....:eviltong:
-
Bognik jak ty tą fote aparatem zrobiłaś??:O:O:O:O:O świetna....