Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Fotki: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1386.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1389.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1393.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1394.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1396.jpg[/IMG] CDN
  2. jej biedny matuś:( czemu dopiero do soboty bedzie na tabletkach??
  3. [quote name='Atkaaaa'] Nie tylko amatorsko skaczemy i łapiemy też frisbee:diabloti: Patrzcie co dziś znalazłam za cudo:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110241[/URL][/quote] A ja myslałam że wy ćwiczycie skoki:D ojej ale cudny:) dobrze że znalazł sie jego właściciel:)
  4. [quote name='Kinia']xxSweetGirl93xx: moim zdaniem: 1. bardzo przepalona 2. i 3. też troche i moim zdniem albumowe 4. Może być 5. Ładne kwiatki 6. Moim osobistym zdaniem chaos nie lubie takich zdjęć bo wszystko albo wydaje mi się nie ostre albo ostre i ogólnie nic na zdjęciu nie widze ale to ja nie wiem jak inni.[/quote] no co do tej pierwszej to widziałam że ktoś to powie:) z 2 i 3 sie zgadza.. nie umiem zdjeci robic:) 4. dziekuje:) 5. również:) 6. w sumie to mi sie nie podoba to zdjecie i nie wiem czemu je wstawiłam:P Jeszcze jedno: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1402.jpg[/IMG] a to??
  5. [quote name='Martunia']No właśnie. ^^ Aha, Dominik potrzebuje od Ciebie pomocy. :D A dobrze się uczy? :eviltong: No to będę czekała, aż mi opowiesz. :) Miłego śpiewu. :D[/quote] :D:D no on zawsze coś potrzebuje;) No ja bym powiedziała że dobrze:) dzisiaj dostalismy 5 ze spr z bioli:D:D podpowiadałam mu oczywiscie co nie wiedział a ja sama swoimi siłami napisałam:D No ogólnie to zaraz bede pisac te pytania na infe:eviltong: Dzisiaj w szkole było fajnie:) najlepiej na angielskim:) nasza pani sie zaczeła śmiać z ryby bo miał ubrany jakiś żakiet żółty jakiejs dziewczyny:P i wszyscy sie smiali z pani smiechu:evil_lol::evil_lol: No a potem dominik sie mnie coś pytał po cichu a pani do niego podchodzi i mówi "a ty co sie tak dżesz, na końcu sali cie słychac" on patrzy na mnie i w śmiech obydwoje:P :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to było dobre:) no ogólnie to na bioli tez odmówił odp i dostał 1 a potem miał pretensje do pani ze go pytac chciałą to ja mu mówie że mógł coś powiedziec a on że jej nie bedzie na nic odpowiadał:eviltong: Uparciuch:P No ogólnie to jak juz powiedziałam dobrze mi sie z nim siedzi:) E tam jakiego miłego śpiewu, ja tam chodze bo musze:eviltong:przynajmniej mam korzyści:) spiewam tak srednio ale co tam:) no zaraz dam fotki:D i pisze te odp na pytania dla nas:eviltong: nie wiem czy dobrze ale bedzie:)
  6. [url]http://img182.imageshack.us/img182/288/dscf0257au7.jpg[/url] wiesz co z dżekusia panienke zrobic:evil_lol: [url]http://img404.imageshack.us/img404/402/dscf0315ie4.jpg[/url] boże co on ci robił :P [url]http://img165.imageshack.us/img165/4029/dscf0224gi8.jpg[/url] :D:D ale fajnie skacze:D trenujecie cos?
  7. o fajnie;D specjalnie dla mnie:) hihi:) fajny piesio:) i fajnie wyszłas co ty gadasz:)
  8. [quote name='Martunia']Witam. :cool3: No właśnie, ja normalnie się z tego śmiała, wszystkie tańce wg. jurorów były okropne itd. I nawet tej kobiecie się nie podobało jedno. :eviltong: Dla mnie tam mogło być, choć niektóre rzeczywiście trochę im nie wyszły. A co tam w ogóle u Ciebie ? :) Kiedy fotki? :D[/quote] hehe:P niektóre naprawde były dziwne ale niektóre fajne:) no ale co tam... kazdy ma swoje zdanie:) a u mnie dobrze;P opowiem jak wróce bo zaraz jade na chórek:D:D No a fotki po 18 bo musze opracowac co sie nauczyc na infe i wysłac to Dominikowi:P hehe:) do zobaczenia później:) [quote name='Kendra']Leć po aparat! :diabloti:[/quote] mam juz foty porobione tylko jak wróce to powstawiam:):) pa:*
  9. Znowu ja was pomęcze moimi fotami(pewnie znowu typowo albumowe:D) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1383.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1397.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1400.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1421.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1436.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1433.jpg[/IMG] wiem że nie sa zachwycające ale moze lepsze niz te co dawałam wcześniej......
  10. [url]http://images32.fotosik.pl/228/cd012d2f45a8f68d.jpg[/url] ale macie ogródek:loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/200/a45400a75c06fcab.jpg[/url] dwa sznupselki :D:D
  11. śliczne foty damy:D:D
  12. [url]http://i25.tinypic.com/2wfjog7.jpg[/url] co on tutaj szukał????:D hehe:)
  13. [quote name='Martunia']Nie no, dobrze. :D Pożartować nie można ... :roll: Ja właśnie odglądam YCD i tylko na przerwy tu na DGM siadam. :D[/quote] ;) nie nie można:P nie lubie na takie tematy żartowac :P ja oglądałam tez wczoraj:D:D żaden taniec sie im nie podobał:roll::roll: [quote name='Izabela124.']A urodzinki mam 10 wrzesnia A ty?:razz:[/quote] oo:evil_lol::evil_lol: ja mam 9 czerwca:eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Atkaaaa']jak moja mama xD Fotki nowe chce!![/quote] Beda fotki:D:D
  14. Witam:) piekne foteczki mojego bobika widziałam:D:D
  15. [quote name='bognik'][B]xxSweetGirl93xx [/B]- nadal albumowe. Powiem tyle: zwracaj uwagę na kadr, na to, by horyzont był prosty, rób zdjęcia psu 'kucając' (nigdy z góry) no i popracuj nad ostrością ;) Pozdrawiam![/quote] wiem że albumowe:) jak horyzont byl prosty nie kapuje o co chodzi za bardzo.... Teraz robie kucając ale to było troche starsze zdjecie... z ta ostrością nic wykombinować nie moge... głupia jestem może poprostu albo tempa:eviltong:
  16. [quote name='Martunia']Oj weź no nie obrażaj się. :eviltong: Żartowałam tylko. :cool3:[/quote] Nie obraziłam sie tylko nie mysl sobie za dużo:eviltong: I mam nadzieje że żartowałas:) co powiesz??
  17. wiem że robie zdjecia typowo albumowe ale co o tych sądzicie: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0883.jpg[/IMG] Moja noga sie załapała;/ [IMG]http://s245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/?action=view&current=100_0876.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0820.jpg[/IMG] niestety ucięłam kawałek ogonka:( [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/kab.jpg[/IMG] i takie ale chyba zbyt jasne... no cóż.. czekam na krytyke:)
  18. [quote name='Martunia']No tak tak, rozumiem ... :cool3: :evil_lol: :roll::loveu:[/quote] tylko bez żadnych podtekstów mi tu prosze... nie mysl nic sobie dobra... no koniec kropka... [quote name='Martynia&Pusio']Juz drugi raz mnie ominelas :placz: . I nie odpowiedzialas mi :placz: .[/quote] odpisałam ci tylko sie post przesunęły i była odp nad twoim postem:(
  19. [quote name='Martynia&Pusio']:P . Trzymam Cie za slowo :evil_lol: . Ale Ci dobrze.! Ja mam brata ktory ma 18 lat ;/ . I ciagle mi dokucza ;/;/ . :mad: Wiesz ja juz musze konczyc . :roll: Ide na Tv . ;D Papa . ;* Pozdrow mego Kabulka . :)[/quote] :D:D aaa:) to współczuje jak ci dokucza... szkoda:( papa;*:* pozdrowiłam kabika:)
  20. [quote name='Martunia']No tak. :) Ale Ci fajnie. ^^ Nie martw się o niego, poradzi sobie. :) Ale się o niego martwisz... :cool3: :eviltong: :loveu: :cool3: :diabloti:[/quote] nom:) nie no znowu jakies coś sobie wymyslasz... marta...:angryy::angryy: martwie sie o niego bo o sie sam zgubi:P heh:)
  21. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Córka tej Pani boi sie Lunki, no wkońcu to 5 letnie dziecko a Lunka strasznie szczeka i mała biegnie z płaczem do mamy... A Ta pani naprawde jest świetna... bardzo sie przejęła Lunką powiedziała ze pomoze szukać domu ..:roll:[/B][/COLOR][/quote] Ojej:(:(:( a juz miało byc tak dobrze...:(:(:( nie no czy ta maluda nie może wreszcie znaleźć domu:(
  22. [quote name='Martunia']O no to za ponad 2 tygodnie. :) Ale Ci fajnie, też bym tak chciała... No na pewno Dominik sobie poradzi. ;) Fajnie Wam. :eviltong: Ja tych skoków nienawidzę. Bo nie lubię tego przedmiotu i jak mnie nauczycielka spyta, to mam przechlapane... Ale i tak nie tłumaczyła tego tematu, tylko notatki z podręcznika mieliśmy robić. No i doświadczenie nam pokazywała. Czemu nie chcesz historii?[/quote] nom:) w piątek chyba 2 tyg bedą:) no mam nadzieje:eviltong: chociaz sie o niego marwie co chłopak zrobi bezemnie:P kto mu bedzie podpowiadał... aha.... bo nie wiem czy kartkówki nie bedzie...:roll:
  23. co sie stało że lunka wraca??? czemu?? :(:(:(:(
  24. [quote name='Martunia']Jej, ale Ci fajnie! I o już niedługo. :) A którego dnia dokładnie? Aha, no to nie wiem. No koleżanek się popytasz. :cool3: Ciekawe, czy będzie jutro ładna pogoda. Bo ja nie chcę skoków wzwyż w dodatku z chłopakami i nie chcę się ośmieszać. Już biegać wolę. No i fizyki też nie chcę. ;)[/quote] Nom wiem że mi fajnie:D 9 maja w piątek:eviltong::eviltong: tylko nie wiem o której samolot :shake: i Dominik sam zostanie:eviltong::eviltong: z maksem pewnie bedzie siedział:) no popytam sie ich :P nie mam zamiaru tego czytac oj... my nie bedziemy miec skoków wzwyż:) i dobrze:):) czemu nie chcesz fizyki? ja nie chce historii;/
  25. [quote name='Martynia&Pusio']hehe :P . Nas tez pani poprzesadzala z chlopakami to bylo jeszcze glosniej . A ja siedzialam z takim Kuba to z nim dopiero jest beka :P . I poprzesadzala nas tak jak wtedy bylismy :evil_lol: . A mi sie podoba Ada :) . A Martyna :shake: . To ja pozdrów ;) . A ty masz rodzenstwo . ?[/quote] hehe:P zawsze tak jest:) ja siedze z dominikiem:P przez niego sie cay czas śmieje;P on cały czas gada i ja z nim :P hehe;) Mi nie:P pozdrowie:) mam:) siostre o rok starszą:) a ty masz rodzeństwo?
×
×
  • Create New...