-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']Śliczne foteczki. :loveu: Więcej masz fot? Mi tylko dwie się pokazują tutaj. :roll: Chyba, że tylko tyle dałaś. :eviltong:[/quote] Dziekuje:P ze mna tylko dwie były:P [quote name='wiq']cześć, ten rottek jest agresywny albo się go boisz? bo wygląda tak smutno, jakby mało kto się nim interesował :([/quote] Witam... No nie jest agresywny i sie go nie boje... nie zawsze mam czas do niego pójść bo on mieszka troche w innej czesci podwórka... On wygląda smutno w sumie nie wiem czemu może ze starości juz.. i po za tym ma coś na łapkach...:( [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witam:) Ślicznie razem wyglądacie:loveu: [/COLOR][/quote] witam:) dziekuje:) [quote name='Martynia&Pusio']Witansio :) . Slicznie razem wygladacie :loveu: . Co u was .?[/quote] witam:D dziekuje bardzo:) a u nas dobrze:) kabiś sie cieszył bo po mnie koleżanki przyszły na spacer i sie z nimi przywitał:) a ja byłam na spacerku a co u was? [quote name='chester07']:D:D ty nie wiesz czego się możesz spodziewać :evil_lol: ja tu mogę być nawet 40 letnim facetem :eviltong: zaraz jadę do Ciebie i będzie :mad::diabloti: idź ty leń jesteś i tyle :eviltong::buzi: a fotki śliczne :) to drugie mi się bardziej podoba osobiście ^^[/quote] hehe:P nie wiem własnie ale ci wierze:D jeszcze nie dotarłas do mnie:P wiem że leń jestem i to straszny:P:P mi to pierwsze:P hehe:) [quote name='Kendra']pasujecie do siebie :diabloti: Bosko :loveu:[/quote] :) heh dziekuje:)
-
O super foty:D:D boskie;) lunka, bobik i vega śliczne powychodzili/ły:):) I witam sie:)
-
Dobranoc:* do jutra:evil_lol:
-
o fajnie:) jak kabisiowi tez musze kupic tylko mysle jak do szelek to przyczepić;/
-
[quote name='Izabela124.']Ja Bobika pryskam tak co 3tygodnie Fripexem i moge ci go polecic, jest bardzo dobry A ja zaraz uciekam, jeszcze troche poprzegladam galerie i bede sie uczyla z biologi[/quote] a to drogie jest?? ja przejde sie do weta i zobacze co mi poleci:) oj to ucz sie ucz:) ja musze na infe sie nauczyc:) to dobranoc:* ja juz lece tez:) papa;*:*
-
[quote name='Izabela124.']Bo tylnie lapki tak podnosi przy cjodzeniu tak jak tam bylo opisane, emdziolek tez to widziala. On to juzod bardzo dawna ma, ale nie wiedzialam, z eto moze byc cos powanego. No zobaczymy co wet powie[/quote] aha... ja musze z moim isc do weta żeby dała mu coś pani na kleszcze itp... żeby cos nie złapał czasem.... a co powiesz ?
-
[quote name='Izabela124.']Hejka No nareszcie foteczki dalas hhihj[/quote] No poprawiłam sie:):) hihi:) jeszcze mam dwie ze mną i kabim: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/b.jpg[/IMG] to jest fajna:D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/b1.jpg[/IMG] ta mi sie nie podoba:eviltong: ale co tam:eviltong:
-
[quote name='Rottie']Będę czekała :loveu:[/quote] to czekaj cierpliwie:):)
-
[quote name='Izabela124.'] [CENTER][B]Ostatnio czytalam w Moim Psie o zwichnieciu zepki, pisalo tam, ze pinczery sa bardzo na to narazone. Po przeczytaniu artykulu stwierdzilam, z emoj Bobis moze byc na to chory. Jutro pojade z nim do weta. Ciekawe co stwierdzi i czy bedzie chcial robic zdjecie RTG. Pisalo tam tez, ze w niektorych przypadkach potrzebna jest operacyjna korekta. Mam nadzieje, ze Bobisiowi nie bedzie to potrzebne. Trzymajcie za nas jutro kciuki. [/B][/CENTER] [/quote] czemu sądzisz ze bobik moze byc chory na co cos??
-
jak mozesz nie wiedziec:P ale chyba poniedziałek bo 9 to poniedziałem a 2 jest tydzien wczesniej:)
-
[quote name='Skibka']Słodkie psiaki :loveu: Yorkuś jest bardzo "przystojny", a rotek wygląda na psa "mordercę" :evil_lol: Bardzo fajny zestaw "pies tajniak" i "pies morderca". :evil_lol: Serdecznie zapraszam do siebie :cool3:[/quote] hih:) dziekuje:D fajne okreslenia:D:D byłam juz u ciebie:D:D zapraszam czesciej:)
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2340.jpg[/url] wiesz co jakie ty mu fotki robisz... w spokoju piesek sie nie może wylizac:) nie sadzisz że go to krępuje nieco? :P hehe:) a na spotkaniu byłas:D o 2 czerwca to po dniu dziecka:D jaki to dzień?? poniedziałek?
-
no wreszcie jestes:) gdzie byłas tyle czasu????
-
[quote name='Rottie']Kiedy będzie galeria Rottka? :mad:[/quote] bedzie w weekend:) co weekend bede dawałą foty rokiego:) w zeszłym ty były:) ale to widziałas chyba;) [quote name='Martunia']Aha no to dużo nawet dziewczyn na to chodzi. No nawet... od 7.30-12.00. :roll: :eviltong: Jestem na DGM i na gg. :eviltong: No dokładnie! :D Będziemy Ciebie cały czas gnębić aż do skutku! :evil_lol: Ostrzegam, lepiej się zgódź, to nic się nie stanie. :diabloti:[/quote] nom sporo:D o :D ja ide na 8.55-13.30:P ja tez :) haha:P ja sie nie dam przekonac:D
-
[url]http://img169.imageshack.us/img169/5462/s5005509wv9.jpg[/url] o lizaka liże:D super foty:)
-
łe tam czerwiec jest lepszy bo ja sie tam urodzilam:D i cieplej juz sie robi:D:D
-
[quote name='chester07']a idź ty leniu :eviltong: a jak zaczniemy Cię obydwie z Majaczką gnębić to co zrobisz? :evil_lol: bo wiesz, my mamy do Ciebie różne źródła, gadu, mail, dgm, blog .. :D:D będziesz nas miała dość i trochę za niedługo :evil_lol:[/quote] nigdzie nie ide:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: nic nie zrobie:D bede sie upierac przy swoim:D no wiem... ale na wszystko jest rozwiązanie:) pozmieniam numery, loginy, adres bloga:D nawet sie przeprowadze jesli bede musiałą :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hehe:) no nie wiem czy bede was miała dość.... chociaż kto wie:evil_lol:
-
jest wreszcie duże foty:) sliczne:)
-
[quote name='chester07']jaki cudniasty Kabiś ! :loveu: on ma super łapy jak chodzi :D tak fajnie mu włosy wychodzą :loveu: Majaczko jesteś tu? wysłałam PW w sprawie fotobloga :eviltong: a Ada kiedy zakłada? :cool3:[/quote] ;D wiem że cudny:D ale dziekuje za pochwałe mojego misiaczka;):) no łapy śmiesznie my wychodza;) a tam jeszcze wiatr był troche:D:D ja nie zakładam:eviltong: hehe;) uparta jestem ale nie chce mi sie:) leń tez jestem:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Rottie']Gdzie są zdjęcia? :placz:[/quote] na poprzedniej stronie powinny byc...:)
-
[quote name='Martunia']No może i masz rację. ;) Aha, rozumiem. No to w sumie się opłaca na to chodzić. A wiele osób no to idzie? Ktoś z klasy też? Ja mam jutro iść z klasą do okulisty i do muzeum... Szczerze, to mi się nie chce, ale raczej pójdę, choć myślałam, że nie pójdę. Ale i tak ok. 12.00 będziemy już w domu, więc może... Ale pewnie sprawozdanie będziemy musieli pisać, tak jak ostatnio z kina.[/quote] ja zawsze mam racje:) nom ok.40 dziewczyn:D a z mojej klasy tylko dwie dziewczyny nie chodzą:) aa po co do okulisty?? idź:D no to szybko bedziecie w domu:) ja jutro kończe chyba o 13.30;p Nie wiem sama dokładnie:) No a co robisz teraz??:D
-
[quote name='Martunia'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1386.jpg[/URL] Moje Kabisiątko. :loveu: Jaki tajemniczy wzrok. :cool3: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1397.jpg[/URL] Aaaa. :loveu: No, ale ja widzę, że on cały czas od Ciebie zrzyna, to jak może być dobry. Aha. Fajnie musiał wyglądać. :cool3: O obraził się z tą biologią. :eviltong: To czemu na to chodzisz? :eviltong:[/quote] hihi;):) No nie cały czas:P ja tam lubie wszystkim pomagać jeśli nauczyciele nie widza:) a co mi szkodzi:) no on jest dobry tylko udaje że nic nie umie:P z bioli jak bym miał tylko to co ja mu podpowiedziałam to by miał 2 bo mało mu mówiłam wiec cos musiał jednak wiedziec;) no na pania sie obraził....;/ potem narzekał że mu 3 wyjdzie na koniec a to nie możliwe przeiceż jak on moze miec 3:eviltong::eviltong: Po pierwsze mam podwyższoną ocene z muzy i stopień:D wiec jak mi wychodzi 5 to mam 6;D i dodatkowe punkty do zachowania za wystepy:) no a 2 godz w tyg to moze byc:) co powiesz??:D
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1426.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1383.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1397.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1400.jpg[/IMG] na koniec troche przyrody: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1436.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1402.jpg[/IMG] KONIEC:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1399.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1401.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1421-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1422.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1424.jpg[/IMG] CDN