Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. ja zaglądam i masz mi tu dawac:) bo cie w domu nawiedze:):) hehe:)
  2. [quote name='Martunia']Ale ja pierwsza zaczęłam żartować. :D No i bardzo dobrze, co się będą do kabisiowych szeleczek czepiali... Myślą, że jak tak mówią, to są fajni czy co.. :razz: O no to fajny musi być ten aparat. ;) Właśnie patrzę na zdjęcia z googli i fajny się wydaje. :) Też muszę sobie nowy kupić. :cool3: Ja już będę szła, zaraz SMS, a po nim idę się uczyć i spać. :eviltong: [wiem, że wcześnie się uczę :roll:] Tak więc [COLOR=RoyalBlue][B][SIZE=4]dobranoc[/SIZE][/B][/COLOR]. :buzi::buzi::buzi:[/quote] No ojej to co że zaczełas pierwsza:) i tak kupie ci prezent:D No własnie co sobie myślą:eviltong: nie ma tak dobrze;) Kurcze ja musze miec cały czas głos w telefonie chyba włączony bo oni ciągle do mnie dzwonią... aaa chyba zmienie numer telefonu:eviltong: No fajny jest:D tez taki sobie kup:D a własnie ja chyba nie mam twojej komy:D wyślij mi na PW najwyżej:) no wczesnie sie uczysz:D nie ma co:) [SIZE=4][COLOR=SandyBrown]DOBRANOC Słońce ty moje:):):evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='Martunia']Haha, zaraziłaś się ode mnie tym dobrym humorem. :evil_lol: O Kabi zna Twoje wszystkie sekrety? :cool3: Wiesz, że nigdy ich nie wyjawni, to możesz mu powiedzieć wszystko. :D Ale durnie! :mad: Dobrze, że ze mną doczynienia nie mieli, bo by im dopiero w pięty poszło! :evil_lol: Jak oni tak mogą obrazić Kabisia? Ojj źle będzie z nimi! A jeśli im się szelki Kabisia nie podobają to ich problem. ;) :angryy: O no to fajnie, że masz nowy aparat. :) Ja właśnie od jakiegoś czasu też chcę sobie nowy kupić, ale nie wiem zabardzo jaki, bo chciałabym ładne zdjęcia robić, a aparatów jest wiele. :eviltong: Ktoś mi jakiś poleci? :cool3: Ale leń! :mad:[/quote] hehe:) a może ty odemnie:):) No wiadomo że zna:) no nie wiem czy nie wygada wszystkiego... :D tez tak sądze:) jak mają problem to ich sprawa... szelki ma bo mu w nich wygodniej i tyle niech sie odczepią jak sie jeszcze kiedyś przyczepią to im tak powiem:) no ja nie wiem czy coś dominikowi nie zrobie jutro:D:D No tatuś kupił wreszcie;) Ja mam Panasonic Lumix DMC-FX55 :):) hihi:) fajny jest:) powoli sie ucze jak sie nim obsługiwać bo sie gubie:eviltong: ale sie naucze:) dla chcącego nic trudnego:) No wiem że leń jestem:P
  4. o to masz nowe foty:D:D i sie pochwalic nie chcesz wiesz co:D
  5. :D tylko jego wybranka troche duża:):)
  6. ja z tymczasemi niestety tez nie pomoge:( napewno sie ktoś znajdzie;) bądźmy dobrej myśli:)
  7. super foty:D [url]http://i30.tinypic.com/20qjqev.jpg[/url] bonek sie boi kumpla;) [url]http://i27.tinypic.com/ke7xp1.jpg[/url] to jest świetne:) normalnie chyba sie zakocham w tych psiakach zaraz:D bonka to ja juz dawno kocham oczywiście;):)
  8. Tej ewa wiesz co ja tez byłam.... nie no bo sie obraże... bo nikt nie wchodzi ja zawsze wchodze tylko nie komentuje...
  9. [quote name='infers1995']LEŃ:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] No wiem że leń jestem:) jutro wstawie obiecuje:)
  10. [quote name='Martunia']Ok już nie będę. :eviltong: Ostatnio się bardzo denerwujesz. :roll: No wiesz, my jesteśmy typami gaduł pospolitych. ;) Wiadomo. :cool3: I wcale nie kłamię. :eviltong: Lepiej zapodaj jakieś foty. :D[/quote] No mam nadzieje:) a przecież ja sie nie denerwuje na prawde:eviltong: tylko tak sobie żartuje:) No wiesz ja to gaduła pospolita jak nie mam z kim gadac to gadam do kabiego:):) hi:) Byli juz chłopacy i smiali sie z szelek kabiego żę w co jak go ubrałam :roll: juz ich nie lubie mojego psa obrażać jak oni moga tak wogóle... ale za to zrobiłam im zdjecie od tyłu jak idą tylko mało ich widac bo nie chciałam od przodu bo potem by było..... może kiedys im zrobie jak jeszcze przyjda... I chcieli kabiemu loda dac ale nie dali w końcu:eviltong: co za żule No ale dostałam nowy aparat:P moze to nie jest mój do końca ale znając życie tylko ja bede nim zdjęcia robic:):) hihi:) ładne wychodza:) A fot nie chce mi sie wgrywac:eviltong::eviltong:
  11. [quote name='Martunia']Ojej, znowu? :eviltong: Przepraszam, to jest silniejsze ode mnie. :D No bo czasem moja klasa odwraca się przeciwko mnie. :eviltong: A poza tym, jak mają ze mną gadać, jak ja cały czas cicha jestem i wolę się nie wyróżniać w grupie. :lol: Nie to, że nikt mnie nie lubi, bo zawsze tak jest, że ktoś Cię nie lubi, a ktoś tak. ;)[/quote] no wiesz... jeszcze jedna taka wpadka i prezent do kogos innego powędruje.... spróbuj sie powstrzymac bo:mad::mad: oni nawet mnie nie lubią wiec przestan... ok? no:) kłamczucha:eviltong: oj nie przesadzaj.. lubia cie:) ja sie tez nie lubie wyróżniać ale gadac uwielbiam:evil_lol::evil_lol: I wszyscy cie lubią:) ja cie lubie;)
  12. [quote name='Martunia']Będę grzeczna. :D No wiesz, do Ciebie to by cały świat przeszli. :cool3: Np. jestem szczera, mały głód (jedno z żartów) :eviltong:, usytasyfakcjonowana :lol:, potrafię myśleć :lol:, mam mundurek :lol: i inne takie. :cool3:[/quote] mam nadzieje:) oj martuś podpadasz mi zaraz prezentu nie bedzie :shake::shake: aa:D:D to super;) lubią cie:) a ty mi mówisz że cie nie lubia... kłamczucha:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:
  13. nie no kurcze co to ma byc... to co że przypomina im straconego psiaka przeciez wiedzieli jak ona wygląda;/ to głupio troche z ich strony:(
  14. [quote name='Martunia']O dostanę prezent? :loveu: Aha, no to fajnie. :) Kolejny raz przyjdą. :D Ja? A na Dogo siedzę. :) A napisali mi różne rzeczy. :) Za dużo by pisania. :cool3:[/quote] zastanowie sie jeszcze ale jak bedziesz grzeczna to moze:evil_lol::evil_lol: Nom:) ale ja sie dziwie że im sie chce do mnie iśc bo jednak mają do mnie kawałek:eviltong: No ja tez:) i oglądam zostań gwiazdą z podstawówki:) hehe:) a np co??
  15. [quote name='Martunia']Ej no. :eviltong: Mam prawo do wyrażania własnej opinii. :roll: I niech nikt nie chce mojego prezentu, bo co moje to nie wasze! :eviltong: :diabloti: Siedziałaś z Maksem? ;) A ja właśnie skończyłam się uczyć historii. ;) I się cieszę, bo z geografii mi wychodzi 4, bo dziś dwie 5 dostałam. :cool3: :loveu: Czekamy na foty. :) Tak w ogóle tak mi się dziś miło zrobiło, zdałam sobie sprawę, jaką mam wspaniałą klasę. :) Pisaliśmy na plecach na kartkach każdej osobie, jaka jest, co potrafi i co ma. :) Miłe. W dodatku grzebałam w kartkówkach w mojej półce i znalazłam dwie podobne do tego kartki. :) I rysunek od koleżanki i zdjęcia z SP. Miłoooo. :)[/quote] no wiesz jak nie chciałas mi przyznac racji.. jeszcze sie zastanowie nad prezentam dla ciebie moze go jednak dostaniesz:) No siedziałam z nim tylko na polskim i angliku nie bo z anita siedział:eviltong: O to super:):) bardzo sie ciesze;):) ja chce żeby jutro był juz dominik:( no to poczekasz sobie:) O a co tobie napisali??:D:D :) o fajnie:) u mnie nie ma czegos takiego:) o fajnie;) a co robisz?:D do mnie maksiu z dominisiem maja znowu przyjśc po zeszyt z fizyki tym razem....
  16. [quote name='Martunia']Witam. :) Ale mi słodzisz. :cool3: No a co ja mam Ci mówić, nie przyznam Ci i tak racji, bo nie uważam, żebyś była głupia. :roll: A co tam u Ciebie? Będą dziś jakieś foty?[/quote] Witam panią:):) hehe:eviltong: no to trudno prezentu nie bedzie.... sama chciałas to masz kto chce prezent bo martusia nie chce??:evil_lol::evil_lol: A u mnie dobrze:) stwierdzam że maks niby na lekacjach jest niegrzeczny ale jak sie z nim siedzi to mało gada, a Dominik cąły czas nawija:eviltong: dzisiaj nie było go a maks był że tak powie zły, obrazony że on do mnie wczoraj dzwonił a nie do niego:eviltong: No a ogólnie to dobrze;) z anglika licze na 4 ale nie wiem czy uda mi sie chociaz musi...;/ mam nadzieje że bede miała 4:) No ogólnie to nudy:) goraco dzisaj:P musze na historie sie jeszcze pouczyc:) jutro dziewczynki śpiewają w konkursie i bedziemy je ogladac:D:D jupi:multi: foty moze beda:) a co powiesz??
  17. Super:) miejmy nadzieje zę tym razem bedzie dobrze;):)
  18. ale mokry szczurek:D:D
  19. [quote name='Martunia']No to fajnie musiało być. :cool3: A racji Ci nie przyznam! :eviltong: Hmm może coś zmyśla, żeby jutro nie przyjść. :eviltong: Ja się na jutro w ogóle nie uczyłam, cały weekend leniuchowałam. :evil_lol: O to widzę,że Ty też się teraz na rower przerzuciłaś. :D Ja tam co weekend w ładną pogodę gdzieś tak z niecały miesiąc już jeżdżę. :cool3: Może już mnie nie być, bo po serialu na tvn idę spać. :eviltong: Dobranoc. :buzi:[/quote] No fajnie było:) wiesz co ale jestes:P nie popierasz mnie a juz chciałam ci coś z egiptu przywieśc.. musze sie nad tym zastanowic...:roll: możliwe w sumie to za bardzo go znam juz:eviltong: No ja tez a jutro spr z angilka:( boje sie:( no nie całkiem przeżuciłam:) w weekend majowy ide z kabim na spacer bo w tym tyg nie byłam... N ja tez to oglądam i ide spac potem:P [SIZE=4][COLOR=Red]DOBRANOC KOCHANIE:* :loveu::loveu::loveu::loveu::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/COLOR][/SIZE]
  20. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2686.jpg[/url] ciekawe co jest za tym płotem nie lunka??:D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2687.jpg[/url] biegna za toba:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2689.jpg[/url] coś sie stało?? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2705.jpg[/url] juz biegne:D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2709.jpg[/url] ale fajnie tu:D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2715.jpg[/url] biegniemy? a może czekamy za naszymi paniamI? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2716.jpg[/url] dobra lepiej zwiewajmy póki możemy:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2720.jpg[/url] no vega idziesz?? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2728.jpg[/url] ale słońce mi świeci w oczy [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2733.jpg[/url] przemierzamy trawy:)
  21. No wiem że fajnie;) było nas w sumie 5? albo 6:eviltong: o tez fajnie:) nie wkurzej sie tylko przyznaj mi racje:) no bede musiał sie nauczycieli spytac kiedy ma spr zaległe napisac a zresztą pisałam post wczesniej:P hehe:) no szkoda ale trudno sie mówi:eviltong:podobno sie źle czuje ale jakos przez telefon tego nie słyszłam po za tym widziałam go dzisiaj jak jechalismy jak w samochodzie siedział:) no ale dobra:P no ja chyba tez takie plany mam tylko:P może na chórek rowerem sie przejade:)
  22. Ja głosuje na [COLOR=Red][B] 13. agara- Malta[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Martunia']O ile fotek Rokiego! :loveu: On jest prześliczny! :loveu: :loveu: :loveu: Też jednak na rowerze byłaś? No to fajnie musiało być. :D Ja też byłam, dwa razy, bo w domu wysiedzieć nie mogłam, jak za oknem taka piękna pogoda była. :) I gdzieś tak dzisiaj z ok 20 km przejechałam. :cool3: Ale się w ogóle nie zmęczyłam, uwielbiam jeździć. :) A przestań już tak głupio gadać, bo jesteś mądra... Ty chyba nie wiesz, co to znaczy być głupim, gdybyś u mnie w szkole widziała kilka osób to byś zrozumiała. :roll:[/quote] :D:D no byłam:) no pogoda piekna;) ja byłam z moją ukochaną ekipą:D bosko było:):) jej a nie mogłam z romka bo cały brudny przyjechał:evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong: o to sie najezdziłas:D głupia jestem i tyle.. no dobra:P sa głupsi ale ja jestem głupia:):) a co powiesz?? ak plany na jutro? dominika nie bedzie jutro:( bede siedziec sama chyba że maks bedzie chciał ze mną usiąść... i dostałam od niego zadanie (nie ma to jak wyczucie czasu dzwonić jak akurat głowe myłam) żeby sie zapytac pani do polaka i matmy kiedy on ma pisac spr zaległe bosko normalnie:roll:
  24. jej ale ona słodka:D:D [url]http://images33.fotosik.pl/233/b29109c088560476med.jpg[/url] :loveu:
  25. [quote name='Izabela124.']Kolega sie nie myje?:cool3: Mam 50fotek:loveu:[/quote] Myje ale dzisiaj byli na rowerach w poznaniu na malcie i tak był brudny że nie wiem:P jak by sie w piasku tarzał:P hehe:) nie mogłam z niego ze śmiechu;) a jeszcze przyjechali po mnie i on powiedział że mam patrzec jak on wygląda:eviltong::eviltong: O super;D bedzie dużo komentowania;) skomentuje je jak dasz wszystkie teraz ide sie myc:eviltong:
×
×
  • Create New...