[quote name='madziasto4']Myślę, że tak- Toro mając 4,5 miesiąca (czyli miesiąc starszy od Twoich) ważył 1,8 kg.
Następnie w wieku 5,5 miesiąca dobił do 2,3 kg ;)[/quote]
Ja nie lubię takich maleństw,choć niektóre są przepiekne!:loveu:Toro jest super chłopaczek,choć Masterkowi też nic nie brakuje:lol: