Myślę że biewery tak jak większość yoreczków mają problem z nauką załatwiania potrzeb na dworze,szczególnie jak jest zimno.Moje jeszcze nie wychodzą więc i tak muszę sprzątać,ale przyzwyczaiłam się.Sunia która ma 5 lat sikała w domu do roku,a i teraz jej się zdarzy,piesek 7,5 roku sikał do wykastrowania,teraz jak nie może wytrzymać nocki robi w łazience w brodziku:diabloti: