[quote name='nombre']wiem, że psiaków takich które wyglądem przypominaja Basicka jest ogrom. Gdybym miala możliwość zobaczenia zdjec..Gdzie dzwonie do schroniska to mowia ze duzo jest takich psiaków:( Tyska strona schroniska nie działa?[/QUOTE]
jeżeli to była Pszczyna to nie ma opcji, że on trafił do Tychów, tylko do Punktu Przetrzymań w Pszczynie, jeżeli tam jest dużo psów to trafiają z kolei do schroniska w Mysłowicach i tak jak pisała ihabe Klaudus się najbardziej będzie orientować czy taki pies był