Jump to content
Dogomania

kaja555

Members
  • Posts

    7873
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja555

  1. zaglądam do Inki, pusto tu, ogłoszenia są, może jej się uda
  2. kciuki za knucie! :)
  3. [quote name='danavas']bardzo dziękujemy:) zbieramy teraz na kastracje dla Remika i sterylizacja dla Pchełki...[/QUOTE] ile to będzie kosztować? jak będzie ile brakuje na pierwszej to może ktoś jeszcze się dorzuci
  4. [quote name='MagdaH']co za pipa z tej Lenki :shake: a będziesz próbować znów z palmerem? tylko do kogo strzelać? do śladów w błocie?[/QUOTE] no właśnie, nie ma do kogo strzelać, ona za dnia może być kilometr stąd, po rozwalniu klatki jeszcze bardziej zdziczała, nie mam na nią pomysłu mam ochotę rozliczyć te pozostałe pieniądze, przekazać na inne psy, a ją narazie dokarmiać i zobaczyć co będzie realne może znowu postawić klatkę, ale najpierw ją trzeba przerobić
  5. a u Lenki, kolejne ślady do misek w błocie i topniejącym śniegu, szczególnie jest aktywna w weekendy niestety, poza śladami dużego psa i wyjadanym jedzeniem dalej jej nie widać za dnia w ostatni weekend 3 dni nikt nie dodawał jedzenia, zjadła nawet stary makaron, mimo że ma worek suchego suchego nigdy nie lubiła, zjada w ostateczności, po trochu
  6. [quote name='hotel_lilki']Hotelik miejscowość Jasienie woj. Opole[/QUOTE] ok, już poprawiam :)
  7. Prosimy o wsparcie Miśka na kastracje, brakuje jeszcze 90zł!
  8. jak się znajdzie dobry dom, że siostra sama będzie do Atosa na odwiedziny jeżdzić, to może z policją go odda ;) tylko żeby się taki znalazł! Dobrze że leki działają, a Atos pilnuje swojej kołdry! :)
  9. [quote name='Figanna']Kaju-super to allegro:) i zdjęcie Inki:) wszystko fajnie wplotłaś tam:)[/QUOTE] tak myślałam, że nie będę nachalnie wciskać dwóch psów, ale może może... ;)
  10. Cieszę się, że Rocki już na miejscu!
  11. ok, to tak na szybko jest allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2046892148[/URL] gdzie jest hotelik Lilki, jakie województwo? bo to mogę potem edytować, jak coś zmienić to mówcie
  12. ja pamiętam, puszczę przelew
  13. [quote name='AlfaLS']Kochani ja jeszcze muszę o finansach.......Przekazałam ZuziM 100 zł. za leki. Na koncie Deruni zostało wiec 252,65 zł. Czy możemy te pieniądze przekazać na innego tyszaka? Np. na chorą Mikunię? Albo na wyciąganego dopiero ze schroniska Rockiego? Bardzo proszę o decyzję...... Kaja555 wpłynęło jeszcze twoje 10 zł. dla Deri. Mam to doliczyć do środków Derii czy przekazać Magdzie222 dla Rockiego? Jako pierwszą wpłatę Twojej deklaracji...... przegapiłam, ale na Rockiego wysłąłąm Magdzie osobno, więc mi wszystko jedno komu dacie
  14. potrzeba dla niego zbiórkę zrobić, bo za co ma być ta kastracja
  15. tyle ogłoszeń to kciuki za domek!
  16. przejęły dom, a ludzie to tylko kredyty za nie muszą płacić i puszki otwierać :)
  17. nie poddawajcie się, u mnie rok już wałęsa sie suczka, od marca jak rozwaliła klatkę, to tak się przestraszyła, że łazi już do jedzenia tylko nocą niby można by uwierzyć, że się wynosła, gdyby nie ślady w błocie i ostatnio śniegu innych psów w okolicy nie ma, żeby tak regularnie przychodziły i nie były widoczne jemu tam trzeba jedzenie nosić, albo co parę dni (raz na tydzień) worek suchego zostawić
×
×
  • Create New...