Witam pracowicie;)sprzątanie,pranie,gotowanie i pakowanie:D
Foteczki będą po powrocie ze wsi;)
Mam nadzieję że Gusti nie upoluje ptactwa ani kotów...
Szczęśliwego 2008 roku!!Ja dziś baluję w piżamce-szampan pewnie przed 24:00 będzie otwarty bo jutro o 10:00 jedziemy...