[quote name='Cheritka']Pod Królikarnią jest
Dolina pięciu stawów, jak będziesz to policz ;)
[COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Dzięki wszystkim za odwiedzinki[/SIZE][/FONT] i czekam aż wszyscy zobaczą co wkleiłam . to powklejam jeszcze jakieś zaległe zdjęcia.[/COLOR]
[COLOR=navy]Byłam dziś na giełdzie [COLOR=blue]kart telefonicznych[/COLOR], przybyło mi jakieś 180 kart, [/COLOR]
[COLOR=navy]to teraz idę układać i sprawdzać ile z nich mam .:roll:[/COLOR][/QUOTE]
Ewa nie zgadzam się,są trzy stawy...więcej nie ma......