[quote name='papudraczek']To smutne ale niestety prawdziwe:placz::placz:
i niech pamiętają od razu o sterylizacji suni!!
Cudnie że Boryska weźmiesz!!:multi:[/QUOTE]
Poprosiłam TZ-ta żeby właściciel suki się ze mną skontaktował-bo niestety nie znam osobiście...Chętnie porozmawiam z tą osobą.
Co do Boryska-zdecydowałam dopiero po rozmowie z moim Panem:evil_lol: Bywa kochany,i twierdzi,że nie lubi zwierząt:diabloti: Pierwszy tymczas w domu to jego sprawka:lol: