Zasypie Was jeszcze zdjęciami:)Trafiła mi się prawdziwa bestia,która nie daje spać w nocy:D
[img]http://images27.fotosik.pl/228/3d58cfb3fc6aea52.jpg[/img]
[img]http://images33.fotosik.pl/285/0f115563586c4d0c.jpg[/img]
[img]http://images30.fotosik.pl/229/bc3c178e8e4c16ac.jpg[/img]