Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Pomysł jest super, a allegro istotnie było. Potem z różnych przyczyn musieliśmy się wstrzymać. Ale rozmawiamy z Gagatą o wznowieniu. Jeśli Isadorko mogłabyś przygotować, to będę wdzięczna, bo tak świetnej aukcji jak Ty, to nikt nie zrobi. Zdjęcia mamy tylko te, co są na wątku. Część mam tu (pierwszych 6) [URL]http://margo05.fotosik.pl/albumy/407309.html#e[/URL] Inne w domu. Gagatka ma część u siebie, więc trzeba się do niej uśmiechnąć w temacie :evil_lol: Nie wiem jak będzie z dużą rozdzielczością :cool3:
  2. Ale ini czasem już nawet prać nie piorą, bo ich w cholerę wynosi i tyle ich widać :mad: Co akurat zaczyna kobitkom wychodzić na zdrowie :evil_lol:
  3. Majqa :oops::oops: :eviltong: Jeszcze nie wiemy kto zacz, ale się dowiemy.
  4. Co za czasy, co za czasy... I czego to człowiek doczekał? Żeby kobiety za podajniki wszelkiego typu robiły, a chłopy ino piwo żłopali. :shake:
  5. Ze swej strony mogę obiecać obróbkę zdjęć na potrzeby Majqi i nie tylko :evil_lol:
  6. Mam mnóstwo Difowych awersów i rewersów, ale i dziecko, TŻ i dwa koty :-o Miejcie litość :evil_lol: DIF mnie oskalpuje, rodzina ze mną nie wyjdzie na ulicę, a koty będą uciekać :evil_lol:
  7. Siła wyższa :evil_lol: Ale damy radę i wszystkim zainteresowanym przekażemy info na pw.
  8. Przez moment zgłupiałam kto gdzie leży (szczególnie po tym wozie i wecie :cool3:) :eviltong:
  9. Nie da rady wystawić zdjęcia :cool3: DIF wie gdzie mieszkam i bywa koło mnie co drugi dzień:evil_lol: A w kwestii domku i ogrodu u wmarkosa to sama bym się chętnie tam wyadoptowała :loveu: Dla mnie to taki piękny zielony zakątek, z cieniem drzew, ze spokojem - bajka :loveu:
  10. [quote name='DIF']To już ustalone chyba :razz::evil_lol:?! Oczywiście :evil_lol::eviltong: Ale wiesz, że to samo dotyczy Ciebie:diabloti:??!! Uda NAM się!!! Zobaczysz!! :loveu: TŻ już znacząco stuka pilotem w łóżko :eviltong: Powiedz to mojemu mężowi i moim malutkim dzieciakom!!! :-( Niedługo ja zostanę bezdomna i bezpańska :placz::shake:!! Idę spać :eviltong: DIF, do łóżka :diabloti::eviltong:
  11. Bo ja w ogóle taka nieprzyzwoita jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja już nic nie powiem. Poza tym, że zarobisz się dziewczyno. Dobrze chociaż, że coś wyszarpiesz dla siebie :roll:
  12. Barul z obrożą z adresówką :loveu: Tekila, piękna przyjaciółka Barusia :)
  13. Się ciotka już wyspowiadała to teraz dokumentacja foto :evil_lol: Oto Bary w róży Nieżle się namęczyłyśmy, żeby go wyjąć :) Mam takie fajne fotki jak go cioteczka, wsunięta do połowy w róże, probowała zwabić parówką, ale wiem, że by mnie zabiła za upublicznienie tychże fotografii, więc możecie sobie wyobrazić :eviltong: Barulo wyjęty (parówka na dowód widoczna :evil_lol:)
  14. Fotki będą po relacji DIF :) A dla zniecierpliwionych http://margo05.fotosik.pl/albumy/449125.html nowe zdjęcia Barula od zdjęcia 45. Ta ślicznotka na zdjęciu 58 to nowa przyjacióła Barusia :loveu:
  15. Jak już spod niego wylezie to się odezwie :evil_lol: Dorotko, my tak z miłości do Ciebie :loveu::loveu::loveu:
  16. Popieram, DIF, masz zakaz wychodzenia i siedzenia przy kompie. Czasem do Ciebie zadzwonimy. Masz się zająć dziećmi i TŻ:loveu: Pamiętaj (może nam się uda :cool3:)
  17. A może na flaszkę i grilla skoczymy do Barula? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Jak dobrze podeprą :evil_lol: Dorotko, przepraszamy :eviltong:
  19. I Bogu dzięki, że tego dziecka już tu nie ma :angryy: Borysiątko, miesiąc już jesteś u Malagos :multi: Teraz już się nie wygłupiaj i zachowuj przyzwoicie :loveu:
  20. Fruzinę trza chyba poogłaszać...
  21. Jak nie urok, to kolejna psina :-( Dopóki się prawo w tym porytym kraju nie zmieni, to tak będzie ciągle :placz:
×
×
  • Create New...