Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jetsem zła na siebie, ze nie zauważyłam wcześniej, że chudnie....
  2. Telimena jakie mogą być najgorsze skutki tego cukru?
  3. [quote name='Dogo07']Zrobiłam Tediemu troszkę ogłoszeń, nikt nie dzwonił :( ?[/QUOTE] Do mnie nikt jeszcze....
  4. Pani Prezes pojedzie tam w wolnej chwili i zda rzetelną relacje ze stanu obydwu psików.
  5. Bardzo potrzebuje. nadal wysoki ten cukier pieruński.
  6. Mamy deklarację z fb:)20/30 zł. miesięcznie od Pana Jakuba Ł. Ale mam przypominać.
  7. [quote name='Telimena']ile godzin po podaniu insuliny miał to 390?[/QUOTE] Nie wiem ile, Anja jak sie pojawi to odpowie.
  8. [quote name='malizna78']To dużo, mało? Kompletnie się nie znam na tym:([/QUOTE] Sporo nadal. tak mi się wydaje
  9. Ale jaki piękny wariat:)Teraz widać jaki on jest śliczny dopiero:)
  10. Album Szeryfa:) [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.369854563035041.84691.203103946376771&type=1[/url] I Cygana:) [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.370416302978867.84833.203103946376771&type=1[/url]
  11. [B]Dzisiaj dom znalazł Alan, Bobik, Horacy, Macho i Major:)Fundacji Bernardyn dziękujemy za Dorotke i Majora:)[/B]
  12. [quote name='Telimena']i jak cukier dzisiaj?[/QUOTE] Ania sie pojawi to napisze. Ja wiem, że Pakuś macha ogonkiem na jej widok i chętnie wychodzi na podwórko na siku
  13. [quote name='Anula']A ja sądziłam,że Pako jeszcze jest w Schronisku! To cudownie,że ma zapewnioną opiekę![/QUOTE] Są pieniążki na hotelik to od razu zabrany został. A później będziemy się martwić dalej.
  14. Rzomawiłam z Panem Krzysztofem z fb. Stawia kojec, ale wolałby zabrać tylko suczkę. Nadal pilne miejsce dla psa.
  15. [quote name='malizna78']Wiadomo juz cos po tym USG? Rozumiem, że Pako jest juz bezpieczny u Anji?[/QUOTE] tak bezpieczny. Usg wykazalo tylko powiekszoną wątrobę. Natomiast poziom cukru nadal niepokojący.
  16. N dzień dzisiejszy mamy na miesiąc hotelu i na leczenie, co będzie potem nie wiem... Nie wyobrażam sobie, że wraca do schroniska. Jutro ide do pracy, w niedzielę spróbuję porozsyłac wątek.
  17. Wiem niewiele na razie. pako chyba już niedowidzi, jednak jeździł wcześniej autem. wsiadał chętnie i bez obaw. Na USG ponoć się wiercił. Zmian nowotworowych brak, choć wątroba lekko powiększona i jakiś pęcherzyk jest. natomiast podobno cukier bardzo wysoki, mimo podanej rano insuliny.
  18. Album Lucy na fb [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.374112059275958.85788.203103946376771&type=1[/url] [B]IMIĘ:[/B] [B]LUCY[/B] [B]WIEK:[/B] 1 rok [B]ROK URODZENIA:[/B] 2011 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] M [B]CHARAKTER:[/B] Lucy wygląda jak owczarek niemiecki. No nie całkiem, bo jest ciut mniejsza, a właściwie o połowę mniejsza. Za to jest suczką bardzo ciekawą wszystkiego. Wszędzie Lucy pełno, no trudno się dziwić zważywszy na jej młody wiek. Ledwo wyrosła z wieku szczenięcego, a już ja życie doświadczyło porzuceniem, głodem i chłodem. Jednak Lucy nie straciła swojego uroku i ciekawości świata. I ogromnej miłości do ludzi. Lucy to straszna gaduła, cły czas ma coś do powiedzenia. wydaje cudowne pomruki i bulgoty. [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9499/produkty/03_07_lucy.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9499/produkty/03_07_lucy.jpg[/IMG][/URL] Album Ateny na fb [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.374114865942344.85789.203103946376771&type=1[/url] [B]IMIĘ: Atena[/B] [B]WIEK: [/B]1 rok [B]ROK URODZENIA:[/B] 2011 [B]ROZMIAR[/B] (S/M/L/XL): S [B]CHARAKTER: [/B]to malutka, filigranowa suczka. Jeszcze nie jest przerażona schroniskiem, jeszcze nie jest zniechęcona, jeszcze ciągle jej się chce zabiegać o względy człowieka. To młodziutkie stworzenie, pełne wiary i ufności. Jest bardzo kontaktowa, na widok człowieka wręcz szaleje, od razu prosi o głaskanie. To kochane, energiczne stworzenie, która z całych sił pragnie być z człowiekiem. W stosunku do innych psów zachowuje się spokojnie. W stosunku do ludzi jest uczuciowa i prosi o uwagę. [CENTER][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/8640/produkty/01_19_Atena.JPG"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/8640/produkty/01_19_Atena.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]
  19. [quote name='lika1771']Pako brakuje 450zl do hoteliku.....[/QUOTE] Własnie i to martwi bardzo. Za tydzień nikt nie będzie o nim pamiętał.
  20. Ja w sumie też. Choroba on strasznie wyglada...
  21. [quote name='Javena']Wysłałam Tediemu [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]15 zł[/FONT][/COLOR] z bazarku kwiatowego. Niestety ,tylko tyle.Wybacz Tedi.[/QUOTE] Kochana az tyle, dziekujemy:)
  22. pakuś rano dostał juz insulinę, jak byłam w schronisku to nie wyszedl z budy:(Weszłam do boksu wyglaskać go. kazałam mu obiecać, że będzie walczyć. Liznął mi rękę. Chyba obiecał.
  23. [quote name='paulinken']No to ode mnie 10zł/m-c. Konto to samo co Szili?[/QUOTE] O dziekuję bardzo:)Nie konto MyrkurDagur
  24. [quote name='paulinken']A ile Berta ma deklaracji, a ile powinna mieć?[/QUOTE] Wychodzi, że 215 zł., a powinna mieć 300 zł. jadąc do hotelu miała komplet
×
×
  • Create New...