-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Owczarek środkowoazjatycki - Gracja , szuka odpowiedniego domu !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie będziemy czekać na decyzję. Wizytę mozna zrobić u pana jaka Gracja będzie juz poza. Chialabym tylko, żeby pojechała do DT wysterylizowana. Dopytam się kiedy sterylka moglaby by być mozliwa -
Azja po podaniu surowice Bolkowej walczy... Mam nadzieję, że to ten sposób i da radę. Niniejszym chciałabym skończyć bazarek i całkiem go rozliczyć:smile: Dzięki Wam udało się kupić taki kojec:smile: [URL="http://www.zwierzeta.vernet.pl/start/601-dwa-nowe-boksy-.html#"][IMG]http://www.zwierzeta.vernet.pl/images/stories/zdjecia/aktualnosci/2012/Kojec.jpg[/IMG][/URL] Tu jeszcze bez podmurówki i bez mieszkańca, choć już od wczoraj dwa nowe psy w nim mieszkają:smile: Dziękuję:smile:
-
Owczarek środkowoazjatycki - Gracja , szuka odpowiedniego domu !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Miałam następny telefon. Pan ma za jakieś dwa tyg. się odezwać. gracja jest mu potrzebna do pilnowania podwórka -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kajeczka ma jeszcze ode mnie 30 zł., ale się muszę zebrać i wysłać:) -
[quote name='Lolalola']Tediku witaj..........tu tez cichutko...... [B]ciotki koncza sie wakacje,moze jakies ogloszonka kombinujemy??kto pomoze???[/B][/QUOTE] No wlasnie. Może jakiś bazarek?
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Przekazuję Bertuni 19 zł. z tego bazarku, jak dotrą proszę o potwierdzenie:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230554-Plyty-i-gry-dla-Szili-i-Berty-rozliczamy/page4[/url] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']No jak tyle Cioteczek myśli o Kai to będzie dobrze.Już rozpracowałyśmy zmniejszanie zdjęć a więc od jutra będą wstawiane przepisowo. Aniu Kaja jeszcze nie podniosła ogonka od momentu wypadku.Ona ma cały tył obolały.Warto przeczytać kartę informacyjną z,której wynika,że ten tył jest poturbowany tj narządy w środku.Jednak dzisiaj jak pisałam jest znaczna poprawa w poruszaniu się,nawet do kuriera pobiegła aby go obszczekać a więc nie jest źle.W poprzednie dni o tym nie było mowy.[/QUOTE] masz rację... Cieszmy się, że obszczekuje:) -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mnie ciut ten ogonek spuszczony martwi... ale pewnie ją pobolewa coś. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja zdjęcia zmiejszam zanim dodam do imagashake. Przez opcje edytuj. Kajeczka kocha inne psy, w domu z którego została zabrana oprócz niej były 3 psy, potem w schronisku wiadomo. Dla niej chyba inne psiaki to naturalna rzecz. bardzo się cieszę, że mała bezpieczna -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']może szukają psa w typie konkretnej rasy,my tak szukałyśmy[/QUOTE] Nie. Mówię o takich co chcą przygarnąć pieska, a potem żaden się nie podoba, brudne... nie wzrusza.... -
I po koleii... teta to i tak sukces, bo pierwszy spacer spędziła pod bramą, drugi przeszła sto metrów i ze mna na trawie leżała, a dzisiaj calutka trasa na smyczy:) Czekoladowe to Adaś, następne to Dżet:) Stafikowe to Czaruś, łaciate to Amik, podobne do Akity to Nordi:)Rudzielec To chyba Opal, nowe malutkie jeszcze bez imienia... I to na samym dole myslałam, że nowe a to Grafit:)
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Sporo tu osób... szukam pilnie miłośników owczarków z Majorki. -
[quote name='sonek666']No to zapraszam na bazarek dla Berty i Szili :p:p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231200-Saga-NIE%C5%9AMIERTELNI-i-inne-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Podopiecznych-Ocelota-do-5-09-%29?p=19573580#post19573580"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231200-Saga-NIEŚMIERTELNI-i-inne-KSIĄŻKI-dla-Podopiecznych-Ocelota-do-5-09-)?p=19573580#post19573580[/URL] Hopanie, zapraszanie, kupowanie jak najbardziej mile widziane ;)[/QUOTE] Dziekujemy:):)
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za bazarek:) -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A my w schronisku mamy odwiedzających co wychodzą bez psa... ale sądzę wtedy, że pomylili miejsca. Nie mieści mi się to w głowie:( -
Solo, Moherek, Tula... czyli jamniki i prawie jamniki z Tomaszowa.
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
dalej........................