Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jestem bardzo dumna z kojca:) Bardzo, sa dwa takie. Wczoraj Azja walczyła, dzisiaj nie dzwoniłam do schroniska
  2. Nie będziemy czekać na decyzję. Wizytę mozna zrobić u pana jaka Gracja będzie juz poza. Chialabym tylko, żeby pojechała do DT wysterylizowana. Dopytam się kiedy sterylka moglaby by być mozliwa
  3. Azja po podaniu surowice Bolkowej walczy... Mam nadzieję, że to ten sposób i da radę. Niniejszym chciałabym skończyć bazarek i całkiem go rozliczyć:smile: Dzięki Wam udało się kupić taki kojec:smile: [URL="http://www.zwierzeta.vernet.pl/start/601-dwa-nowe-boksy-.html#"][IMG]http://www.zwierzeta.vernet.pl/images/stories/zdjecia/aktualnosci/2012/Kojec.jpg[/IMG][/URL] Tu jeszcze bez podmurówki i bez mieszkańca, choć już od wczoraj dwa nowe psy w nim mieszkają:smile: Dziękuję:smile:
  4. Ania dziękuje, że wypatrzyłaś Dolly w schronisku. Dziękuje za opiekę i za to, ze może zostać. Podziękuj też Łukaszowi. Dolly bardzo w swoim życiu dużo przeszła. te kilka miesięcy czekania na zakręcie na powrót swojego państwa... jak dobrze, że chociaż na koniec ma kogoś kto ją kocha. Dziękuję
  5. Miałam następny telefon. Pan ma za jakieś dwa tyg. się odezwać. gracja jest mu potrzebna do pilnowania podwórka
  6. Kajeczka ma jeszcze ode mnie 30 zł., ale się muszę zebrać i wysłać:)
  7. [quote name='Lolalola']Tediku witaj..........tu tez cichutko...... [B]ciotki koncza sie wakacje,moze jakies ogloszonka kombinujemy??kto pomoze???[/B][/QUOTE] No wlasnie. Może jakiś bazarek?
  8. Przekazuję Szilunie 19 zł. z tego bazarku:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230554-Plyty-i-gry-dla-Szili-i-Berty-rozliczamy/page4[/url]
  9. Przekazuję Bertuni 19 zł. z tego bazarku, jak dotrą proszę o potwierdzenie:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230554-Plyty-i-gry-dla-Szili-i-Berty-rozliczamy/page4[/url]
  10. Są teraz testy na parvo. Na ile wiarygodne to nie wiem. Natomiast ani kroplówki nie pomagają, ani leki osłonowe. Będziemy próbować z surowicą od Bolka, objawy były te same
  11. Padła nam następna młodziutka suczka. Nocka [']. Azja i Łapuś zaczęły chorować. Nosówka wykluczona, dzisiaj będzie pobrana surowica od Bolka, który jako jedyny przeżył i podana Azji i Łapusiowi. jeśli to parvo powinno pomóc.
  12. [quote name='Anula']No jak tyle Cioteczek myśli o Kai to będzie dobrze.Już rozpracowałyśmy zmniejszanie zdjęć a więc od jutra będą wstawiane przepisowo. Aniu Kaja jeszcze nie podniosła ogonka od momentu wypadku.Ona ma cały tył obolały.Warto przeczytać kartę informacyjną z,której wynika,że ten tył jest poturbowany tj narządy w środku.Jednak dzisiaj jak pisałam jest znaczna poprawa w poruszaniu się,nawet do kuriera pobiegła aby go obszczekać a więc nie jest źle.W poprzednie dni o tym nie było mowy.[/QUOTE] masz rację... Cieszmy się, że obszczekuje:)
  13. Mnie ciut ten ogonek spuszczony martwi... ale pewnie ją pobolewa coś.
  14. Co robisz?????!!!!!! i czemu ja nic nie wiem???????!!!!! a poza tym może by ktoś mężatki spytał o radę?:):):):):):):):):)
  15. Ja zdjęcia zmiejszam zanim dodam do imagashake. Przez opcje edytuj. Kajeczka kocha inne psy, w domu z którego została zabrana oprócz niej były 3 psy, potem w schronisku wiadomo. Dla niej chyba inne psiaki to naturalna rzecz. bardzo się cieszę, że mała bezpieczna
  16. [quote name='wilczy zew']może szukają psa w typie konkretnej rasy,my tak szukałyśmy[/QUOTE] Nie. Mówię o takich co chcą przygarnąć pieska, a potem żaden się nie podoba, brudne... nie wzrusza....
  17. Spokojnie. Pako jakis czas temu był w klinice w Poznaniu, żeby sprawdzić co z cukrem. Mial zdaje się zmienioną mieć insulinę. Z tego co Pani kasia mówi, jest radosnym, pogodnym staruszkiem. Może ktoś będzie tam w odwiedzinach to nam więcej powie?
  18. I po koleii... teta to i tak sukces, bo pierwszy spacer spędziła pod bramą, drugi przeszła sto metrów i ze mna na trawie leżała, a dzisiaj calutka trasa na smyczy:) Czekoladowe to Adaś, następne to Dżet:) Stafikowe to Czaruś, łaciate to Amik, podobne do Akity to Nordi:)Rudzielec To chyba Opal, nowe malutkie jeszcze bez imienia... I to na samym dole myslałam, że nowe a to Grafit:)
  19. Sporo tu osób... szukam pilnie miłośników owczarków z Majorki.
  20. Ania wyślij mi na pocztę tekst i fotki do ogloszen Magika - standardowe swoje mu zrobię i slodziaków. Albo na pw.
  21. [quote name='sonek666']No to zapraszam na bazarek dla Berty i Szili :p:p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231200-Saga-NIE%C5%9AMIERTELNI-i-inne-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Podopiecznych-Ocelota-do-5-09-%29?p=19573580#post19573580"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231200-Saga-NIEŚMIERTELNI-i-inne-KSIĄŻKI-dla-Podopiecznych-Ocelota-do-5-09-)?p=19573580#post19573580[/URL] Hopanie, zapraszanie, kupowanie jak najbardziej mile widziane ;)[/QUOTE] Dziekujemy:):)
  22. A my w schronisku mamy odwiedzających co wychodzą bez psa... ale sądzę wtedy, że pomylili miejsca. Nie mieści mi się to w głowie:(
  23. Rozmawialam z Dominiką. parvo wykluczyła przy wcześniejszych przypadkach testem.
×
×
  • Create New...