Jump to content
Dogomania

weronika1

Members
  • Posts

    1545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weronika1

  1. Mała Mi jest już w domu:multi: Wczoraj poszła :lol:
  2. Niestety, nas na taką kasę nie stać, owszem mogę coś dorzucić na paliwo , wiadomo,że nikt na wodę nie jeździ.:lol: Nasz Promyczek jest w schronie w Orzechowcach , koło Przemyśla i zawozimy go do Patii do Warszawy.:lol:
  3. Rozkleiłam Centusia piękną mordkę, po całym starym mieście. On jest bardzo ładny i mam wrażenie że sie zagubił. Może go ktoś szuka i nie wie gdzie szukać. Mała Mi , poszła już do domku:multi:
  4. Wisihina, juz wpisałam Cię w rejestr, byłoby super. Jesli nic wczesniej sie nie trafi to już jest pewne, że jedzie . Super wieści:lol: Dzięki za informację, wreszcie zacznę spać po nocach. :lol: Promyczku kochany juz nie długo będziesz w stolicy.:lol:
  5. Promyczek ma dokumenty, jest zaszczepiny przeciw wciekliźnie , Mam na oku takich facetów, co przyjeżdżaja w piątki i w poniedziałki jadą do Warszawy ,ale nie wiem, czy by sie zgodzili zabrać Promyczka. Jeśli do piątku nic nie znajdziemy, to jak przyjadą to spróbuję z nimi porozmawiać. Ostatnio komuś do Warszawy przekazywałam małego Rekusia KURIEREM ,A NIE WIEM CO TO ZA FACIO BYŁ, MOŻE ON BY TO ZAŁATWIŁ?
  6. [B]Tu się z Tobą absolutnie nie zgodzę.ZARAZ po tym jak Koliego otruli,zadzwoniłam na policję.Kazali mi przyjść z wynikami sekcji zwłok i powiedzieli,że zgłoszenie zapisali i przyjęli,ale czekają na wyniki sekcji,zanim zaczną dochodzenie.Na drugi dzień-po śmierci Lusi-zadzwoniłam na policję drugi raz i powiedziałam,że drugi pies nie żyje.[/B] [B]Jak tylko otrzymałam wyniki poszałam na komendę.[/B] [B]I byłam szczerze zdziwiona,bo okazało się,że mają już te wyniki...[/B] [B]Rzeczywiście-KTOŚ dostarczył je przede mną...[/B] [B]Pytanie-kto ? Komu zostały wydane wyniki,które były MOJĄ własnością,jako WŁAŚCICIELKI psa?[/B] [B]I dlaczego ten KTOŚ od razu podał jako podejrzanych mnie i mego TZ???[/B] Pytania bez odpowiedzi,jak sądzę... A Wy i tak już swoje wiecie... Nie miałam pisać i zabierać głosu, ale zostałam wezwana do tablicy. Ten ktoś to jestem ja. Po zdarzeniu poszłam na policję, zapytać czy wet siostra złożyła wniosek oficjalny o otruciu na jej posesji psów. Okazało się ,że wniosku nie było. Zwróciłam się do lekarza (przeprowadzającego sekcję zwłok) pismem o wydanie dla stowarzyszenia, opisu sekcji zwłok i otrzymałam w oryginale. Zależało mi bardzo na czasie i szybkim wykryciu sprawcy. Była szansa przesłuchać sąsiadów, bo może na gorąco by ktos zapamietał.Nastepnie poszłam na policję i złożyłam oficjalne zgłoszenie o przestepstwie, nie wskazując winnego , ponieważ nie wiedziałam kto to zrobił, prosiłam policję o zbadanie sprawy. Policjant przyjął wniosek i skopiował opis weta, a oryginał oddał mi spowrotem, który mam do dzisiaj. Jeśli chodzi o znajomość z wet - siostra to tak sie składa ,że zdążyłam ja poznać osobiście i mam własne zdanie, którego publicznie nie ujawnię. Te dyskusje uważam za zbędne i szkoda czasu i klawiatury na punktowanie wszystkich kłamstw.
  7. [quote name='becia66']Ja już nie panuje nad wątkami niestety....:shake:....wątków przybywa, a adopcji coraz mniej....:shake:[/quote] Mam ten sam problem.:shake: Skopiowałam trochę zdjęć i rozklejam gdzie sie da.:lol: Trzymajcie kciuki , aby znalazły domy:lol:
  8. Piękny chłopak , kopiuje i wyklejam go na mieście. Może znajdzie dom. :lol:
  9. Mogę z transportem Promyczka posłaś flaszeczkę na przepitkę, narazie posyłam wirtualnie:knajpa::pepsi:piwko z pinką i cola.
  10. Albiemu , dzięki za wszystko , przyjmuję pałęczkę. :lol:Napewno nie mam takiego doświadczenia jak Albiemu ale spróbuję. :lol: A teraz do rzeczy: otrzymałam dzisiaj decyzję Prezydenta Miasta o tymczasowym zabraniu od p. Marii ,Promyczka do czasu orzeczenia sądu. Możemy na czasowo umieścić go w hoteliku u Pati. Jutro załatwię u weta wszelkie formalności. [SIZE=4]Pilnie potrzebny transport do Warszawy dla Promyczka. [/SIZE] [SIZE=4]tel. 016 678 94 50 lub kom. 781 602 352[/SIZE]
  11. [quote name='elmira']Wielka szkoda Margo. Powodzenia we wszystkim, co zamierzasz.[/quote] Trzymam mocno kciuki. Margo trzymaj sie mocno! Wracając do p. Romy , jutro jadę po kaszę, nie jestem na bierząco i nie wiem czy przywieźli mięso.
  12. Hej , Żabek :eviltong: ,pozwól szanowny młodzieńcze , że ocenimy sami. :lol: Jeśli tylko pokażesz różki......:mad:.......:evil_lol:
  13. Jeśli chodzi o 1 % podatku, napewno przekazane pieniążki trafią do schroniska w Orzechowcach na 1000 %.
  14. Jaki to dzielny mężczyzna, życzę Mu z całego serca , duużżżoo zdrowia. Alma Mater jesteś dzielna. :lol:
  15. Może lepiej,że oddał do schronu , niż miał by dalej psisko cierpieć na łańcuchu :-(
  16. Tz, wygnać do pracy , bo wydatki będą większe.:eviltong:
  17. Nie ma sprawy , ale ja mogę za te Twoje, pójść do knajpy :eviltong:
  18. Jesli chodzi o Żabka to akuratnie z tym rocznikiem sie zgadzam, być moze ze to oznaka starości:eviltong: Żabek ,choć młody to i tak ma poważne myslenie osoby dojrzłaj i bardzo rozsądnej. :lol: [SIZE=3][COLOR=darkorange]Uwaga ![/COLOR][/SIZE] za przeproszeniem muszę złożyć wyjaśnienie dla wszystkich , którzy mają wątpliwości co do środków pieniężnych stowarzyszenia. Z konta stowarzyszenia pieniądze są wydawane na rzecz zwierząt ( w schroniskach formalnych i nieformalnych oraz zwierząt wolnożyjących) [SIZE=3]Stowarzyszenie nie pomaga ludziom. [/SIZE] Natomiast za własne( moje osobiste) pieniążki kupuję bardzo często ludziom i nikomu nic do tego. Proszę bardzo nie mylić pojęć.
  19. Hej co to ? Spania nie mata? :eviltong: A może jakiś kursik się szykuje z Przemysla do stolicy? [SIZE=3]SZUKAMY TRANSPORTU DLA PROMYCZKA[/SIZE]:lol: Gdyby nawet wypaliła ta adopcja to zawsze bedzie trochę blizej.:lol:
  20. [quote name='żaba88']Na dzień dzisiejszy w skarpetce jest 437zł... Prawie na pół tony, a to zejdzie szybko... Stow. nie kupi węgla wiec wiadomo gdzie środki na to wysyłać. P.S. na urlop przez cały rok do Przemyśla można wpadać, zimą narty, latem dużo by pisać (główna atrakcja przez cały rok: schronisko w Orzechowcach).[/quote] Masz rację Żabek, jeśli chodzi o schronisko to naprawdę piękna okolica a instruktor tez się znajdzie np. Żabek bardzo dobry instruktor schroniskowy.:eviltong:
  21. W Arłamowie są wypożyczalnie nart , w niedzielę trochę trudniej wypożyczyć, bo jest duzo ludzi.( sama pożyczam) Sa też instruktorzy nauki jazdy na nartach. Ale pośladków nie osłaniają :evil_lol: Mozna ewentualnie jako wyposażenie zabrać ,jaski osłonowe na zadek.:evil_lol:
  22. W sezonie zimowym to Arłamow tam gdzie była rezydencja p. Gierka lub obóz internowanych Wałęsy. Teraz te apartamenty są ogólnie dostępne. Jest pieknie i spokojnie.:lol: Latem Salina, piękny teren , dziki, dużo świerzego powietrza i lasy, oczywiście góry.:lol: W Przemyslu też jest co zwiedzić i jest stok narciarski. :lol: Tylko proszę nie jeździć tak jak ja, bo jeżdżę :eviltong:mniej wiecej tz. mniej na nartach a wiecej na zadku. :eviltong:Od piątku po nartach chodzę skosem i siadam na pół krzesła.:evil_lol: Niestety w górach mam cisnienie, ale do Zakopanego jeżdżę w dni wolne.
  23. Na węgiel najlepiej wpłacić na konto Żaby, tak mi się wydaje. A co Żabek na to?:lol:
  24. [quote name='gagata']Mnie też zabierzcie...Ciekawe z iloma psami wrócimy z powrotem:evil_lol:[/quote] Licząc średnio 50 na osobę, to mniej więcej małe schronisko:eviltong:
  25. Tak sie składa, że wiem mniej więcej cooznaczają te słowa spróbuję przetłumaczyć : nie ma obecnie używanego zdjęcia w sygnaturze/tak to mniej więcej brzmi w języku polskim/ W innym temacie nie zabieram głosu, bo według mnie nie ma sensu dalej to ciagnąć.
×
×
  • Create New...