taaa jedzonko jest jak w kazdym schronie
a pieszczoty raz na tydzień....
fakt lepiej tak niz nigdy
[B]Crazy[/B] prosze zrob jej jakąś aktualna fotke
A Beksa -nadal jest tam w schronie??
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102076"][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/a17a21b880b8ad21.jpg[/IMG][/URL]
tylko takie potrafie :/
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102076"][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/218f97eca183962e.jpg[/IMG][/URL]
moze ktos ma miejsce....