[quote name='Bella1']Czasem mam wrażenie że ludzie oddający psa do Schroniska myślą że to najlepsze co mogą zrobić dla psa że oddają go do jakiegoś sanatorium , oddają go w biurze Schroniska i nie widzą jak czuje się pies wprowadzany na boksy , może gdyby wtedy taki ktoś spojrzał w przerażone oczy zwierzęcia wtedy być może niejedemu by drgneło serce lub żeby za kilka dni zobaczył jak czuje się pies w schroniskowym boksie :-(:-(:-([/quote]
eeee o jakim sercu ty Bella piszesz??:angryy: