[quote name='Justy$ka'][CENTER][B][SIZE=3]Wstawiłam Oziego na allegro.:cool3:[/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]
Podmiencie Oziego -szkoda aukcji- ozi ma teraz do zabawy 4 panow i 1 pańcię
[quote name='modliszka84']napisze dzisiaj do Dziennika Łodzkiego i do Expresu Il.
Oni lubia takie sensacyjne historie. Moze to cos pomoze.
Nutka w ten sposób znalazła dom ,a telefon sie urywał.[/quote]
Moze jeszcze do FAKTU?
Napisac ze ludzi edzwonia ze bylo jej ogloszenie a my nie mamy telefonu...
Wspaniale wiesci z domku, wspanialego domku. Mam nadizeje z ewszystkim mowia ze on ze schroniska jest, moze to kogos zacheci :p
A gdzie on pojechał, bo nie pamietam?
Na czym polega szkolenie [FONT=Arial]klikerowe?[/FONT]
boze nic juz nie mow modliszka bo serce mi peka...
jak pomysle co ona czuje jak was widzi...
co czuje jak wy ja widizcie...
a moze jakis apel o tymczas w lokalnej?
[SIZE=1]wiem ze zlamuje juz cie ta gazeta ale moze [/SIZE]
[SIZE=1]co 10mu psu sie uda...mysle ze nawet wtedy warto[/SIZE]
[SIZE=1]zreszta przypominanie ludziom ze jest tyle potrzebujacych zwierzat...[/SIZE]
Zgadzam sie z Tobą Cockermaniaczka -wiecej takich konkretnych art.
By kazdy potencjalny nowy wlascicile byl przygotowany i w pełni siwadomy swojego wyboru. Moze mnej by psow trafialo do schronisk!