-
Posts
4018 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzik77
-
PATI -wiecie coś o niej? CO sie stalo ze w wieku 8/9 lat trafila do schronu? [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=816"]2059 (1)[/URL] Podhalana nazwałam ERNI [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&gid=207"]2062[/URL] SASKA [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&gid=225"]2066[/URL] Maks [URL]http://www.adopcje.org/adopcja22223.html[/URL] Saga [URL]http://www.adopcje.org/adopcja22210.html[/URL] Szila [URL]http://www.adopcje.org/adopcja22209.html[/URL] Rudy [URL]http://www.adopcje.org/adopcja22208.html[/URL] Suńcia [URL]http://www.adopcje.org/adopcja22206.html[/URL] Jak cos to zmienie imiona -moze juz przyjelo sie inne Podaje takze zawsze nr ID psa -by jak coś modliszka mogla dojsc o ktorego chodzi.
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/421/3956c17bb97a9ad9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/420/37b1f13d4007c3c8med.jpg[/IMG][/URL] Ostatnia fotka -zabawy :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/41/b628b9fac0cd419bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Justy$ka']Może[B] Alex[/B]? Madzik Ty zrobiłaś już jakies ogłoszenia tym psiakom? Jeżeli tak to napisz gdzie zrobiłaś, ok?;)[/quote] Miałąm własnie pisac czy to jest ten sam pies ze strony schroniska. WIec bedzie ALEX. Oglaszam jak zawsze na adopcje.org W wolnej chwili co jakis czas proszę by ktos z Was zerkal czy wszystkie psy sa jeszcze w schronie bo jesli psiak nie ma swojego watku na dogo i wyjdzie ze schronu to nic o tym nie wiem. [quote name='modliszka84'] O Troi to pewnie więcej by Madzik napisała, bo ona jest u jej znajomej, ja nie mam bezpośredniego kontaktu z tymi ludźmi.[/quote] Ciesze sie ogromnie ze Kamis/Bruno robi postępy w nauce czycia w spoleczenstwie ;) mam nadzieje ze odechce mu sie skakac przez plot bo przeciez takim olbrzymą to nie wypada! Na fotkach w prezentuje sie przepieknie. Co do Troi to ma sie dobrze. Jest rozpieszczana i kochana. Trafila do ludzi ktorzy kochaja zwierzęta. Pani Troi dokarmia okoliczne koty i blakające sie psy. Ostatnio ktos jej podrzucił malutkiego kociaka -i zostal, Troja mu matkuje. Naprawde mozemy o nia być spokojni.