-
Posts
4018 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzik77
-
Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
-
Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
-
Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
-
Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
-
Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
-
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
Madzik77 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to porsze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jelsi nie wysyłacioe wirtualnych kartek to moze czas wysłac? -
kiedyś obiecałam kolejne allegro ale sytuacja rodiznna na to mi nie pozwalała Widze ze moj kandydat ktoreog miałam wystawić allegro jzu ma wiec sama wytypowałam psa z naszego schronu, skleciłam teksy i jest allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=285660909[/URL] modliszko jesli mozesz to powiedz mi cos wiecej o tym psie.
-
Saga...choroba właścicielki! MA DOM!!!! :))))
Madzik77 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
:tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie?? -
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
Madzik77 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
:tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie?? -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
Madzik77 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
:tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie?? -
:tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
Madzik77 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
:tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie?? -
:tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
-
trzymam kciuki by sie udalo i juz przed siwrtami miała ciepły domek ....... :modla: prosze ....
-
Ja mysle ze trzeba by tą sprawe bardziej poznac Dowiedizeć si eszczegółów etc. Nie mozna dyskwalifikowac czlowieka tylko dlatego ze zaginał mu kiedys pies ZNam sytuacje-dla ktorej takie podejsce byloby bardzo krzywdzace ale mam nadzieje ze nie bedziemy musieli zaglebiac sie w ta sprawe bo w pon. bedzie juz grzac dupkę w nowym domku :) trzymam za to kciuki
-
piekny pies piekny bede sie rozgladac .........mam nadzieje ze to juz ni eaktuallen...
-
Saga...choroba właścicielki! MA DOM!!!! :))))
Madzik77 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz PIERWSZA -
Owczarek niemiecki-ALARM-dom natychmiast! GALOP JUŻ MA SWÓJ DOM!!
Madzik77 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
szukamy domu