Jump to content
Dogomania

Madzik77

Members
  • Posts

    4018
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzik77

  1. Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
  2. Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
  3. Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
  4. Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
  5. Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
  6. prosze wyslijcie kartke: [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska.
  7. Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to porsze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu chinke tylko nie potłuczcie za duzo bąbek! bo ilosc jak w kazdym domu -ograniczona- [IMG]http://www.noworodek.pl/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] piszemy zyczenia i wysyłamy Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jelsi nie wysyłacioe wirtualnych kartek to moze czas wysłac?
  8. kiedyś obiecałam kolejne allegro ale sytuacja rodiznna na to mi nie pozwalała Widze ze moj kandydat ktoreog miałam wystawić allegro jzu ma wiec sama wytypowałam psa z naszego schronu, skleciłam teksy i jest allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=285660909[/URL] modliszko jesli mozesz to powiedz mi cos wiecej o tym psie.
  9. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  10. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  11. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  12. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  13. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  14. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  15. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  16. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  17. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  18. :tree1:komu serce na świeta sie otworzy, na psie nieszczescie??
  19. trzymam kciuki by sie udalo i juz przed siwrtami miała ciepły domek ....... :modla: prosze ....
  20. Ja mysle ze trzeba by tą sprawe bardziej poznac Dowiedizeć si eszczegółów etc. Nie mozna dyskwalifikowac czlowieka tylko dlatego ze zaginał mu kiedys pies ZNam sytuacje-dla ktorej takie podejsce byloby bardzo krzywdzace ale mam nadzieje ze nie bedziemy musieli zaglebiac sie w ta sprawe bo w pon. bedzie juz grzac dupkę w nowym domku :) trzymam za to kciuki
  21. piekny pies piekny bede sie rozgladac .........mam nadzieje ze to juz ni eaktuallen...
  22. jeszcze raz PIERWSZA
×
×
  • Create New...