Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='emilia2280'](...) wglobienie :O nie slyszalam jeszcze o czyms takim, jak trawienie jelita przez jelito :OOO ba, pewnie ze mozna wetowi napomknác ze "znajomia miala takie schorzenie u psa z podobnymi objawami" i jak to sprawdzic teraz?[/QUOTE] Nie mogę sobie przypomnieć Emi ale byłaś chyba w trakcie historii przygarniętego przeze mnie Pako (na moich psiakach). To jego miałam na myśli. On miał całe jedno jelito w drugim, a w związku z tym potężną martwicę. Wpadł mi w ręce za późno...
  2. Uwag zero poza może jedną, że lakcid jest upierdliwy w podawaniu, a u psów z powodzeniem można stosować również inne ludzkie bakterie probiotyczne w kapsułkach . Tych do wyboru do koloru i takie podaję swoim psiakom.
  3. Jezdem, jezdem tylko dobę doganiam...
  4. Trzeba podsunąć doktorom jeszcze jeden trop, który niestety na ogół nie wychodzi w badaniach. Pech chciał, że piekło tego mam za sobą (u mnie to wyszło dopiero po otworzeniu psa, diagnostyki pośrednie niczego nie dały, nawet USG było za cienkie), czyli tzw. wgłobienie, gdy jedno jelito wciąga drugie, tym samym jedno drugie trawi, objawy są podobne, do tego pobudliwość, luźne stolce, niechęć jedzenia przeplata z chęcią, po czym wymioty no i oczywiście chudnięcie. Oczywiście nie jednemu psu Burek więc i u tego biedaka może być coś zgoła innego. U tego, którego ja miałam pod opieką wszelkie inne sprawy zostały do oporu wykluczone, a stanęło na tym wgłobieniu.
  5. Hej Adek (od ADHD), jak się masz w nowej rzeczywistości? DT pewno już na nóżkach! ;-) Nowa mamusia zgrzyta ząbkami? ;-)
  6. [quote name='Smyku']Bingo dobrze , że masz dużo loczków , też troszkę grzeją . Pewnie dobrze by było , żeby na zimę trochę Bisio obrósł tłuszczykiem ?[/QUOTE] Przydałoby się żeby miał linię jak po powrocie od Jaduna. Może po prostu ciutkę zwiększyć mu porcję za to dać ją podzieloną na chociaż 3 podejścia.
  7. [quote name='mmd']Proszę, tylko nie Lucky....[/QUOTE] Zdecydowanie nie Lucky... :-( Odpuśćmy mu to oscylowanie wokół szczęściarzy, fartów itp.
  8. [quote name='emilia2280']Baby jedne sié smiejom :p z niewinnego ratlerka[/QUOTE] Tylko troszkuuu i to z sympatyjąąą! :-)
  9. [quote name='BasiaD']NO i powiedzcie jak można taka maliznę oddać w zimę chłopu na łańcuch na działkę?? (...)[/QUOTE] A widzisz Basiu, najsmutniejsze jest to, że... można... :-(
  10. [quote name='mmd']Na mnie to nie. Mi się wszyscy wydają podejrzani :)[/QUOTE] Nie no, błagam... wiesz, że ja zadręczę dzwoniącego więc daj się skusić. ;-)
  11. Podaj na mnie lub na siebie i rób solidny odsiew. ;-) Edit: Albo te zdjęcia takie albo Sajlana ma kota wielkości żbika. :-)
  12. Qrde, z takim pysiem migusiem znajdzie dom. Przepięknota po prostu.
  13. On ma rzeczywiście świrowato boskie spojrzenie i jak widać niespożyte zasoby energii. :-) Powtórzę się, dzielny malec! ;-)
  14. [quote name='emilia2280'](...) Bez tego ani rusz, nie usné ;p (...)[/QUOTE] Potwierdzam. Nie uśnie. ;-) :-)
  15. Powinnam współczuć ale trudno, gęba mi się śmieje od ucha do ucha. Wybacz Sajlano. :-) Dzielny malec!
  16. Chyba nie był w stanie marzyć o takiej spokojnej nocy.
  17. [quote name='modliszka84']zawsze możesz go sobie zostawić :D[/QUOTE] Parsknęłam, choć sprawa poważna. Ostrzegaj przed takimi wpisami. ;-)
  18. Wielkie podziękowania Dziewczyny! :-)
  19. [quote name='li1'](...) I co zrobic w takim wypadku?[/QUOTE] Nic, siła wyższa. To i tak lepsze niż to, co miał. Poza tym... niewykluczone, że stresowa, nieufna reakcja to jeszcze wynik niepewności schroniskowej, może być kiepsko z tą nieufnością ale nie musi. Czas to pokaże.
  20. No to ja się cieszę, że nie znasz siebie aż tak dobrze... ;-)
  21. [quote name='Mort'] (...) ciekawe co zniego wyrosnie?;)[/QUOTE] Pies? :smokin::roflt::roflt::roflt:
  22. O skubaniec, jaki cudny!!!!!!!!!
  23. Podobno już maluch, o ile dobrze zrozumiałam Mort, przejęty przez Santino.
×
×
  • Create New...