Dopiero trafiła do naszego schroniska w Jastrzębiu Zdroju, pudlisia w strasznym stanie. Jeszcze nic o niej nie wiemy, jest obolała, nie pozwoli sie dotykać.
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1465/114235f757dc425emed.jpg[/IMG][/URL]