Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Zima idzie. Nawet Dt sie nie znajdzie?
  2. Pozdrawiam kluchy. I co dalej z nimi?
  3. Tobisiu, badz szczesliwy.
  4. Kapselku, no znajdz ten domek biedaku.
  5. Nie moge pomoc. Chociaz podniose. Musi byc dobrze.
  6. Az mnie zatkalo. Dobrze ze zyje, niedobrze ze dalej w schronie. Szkoda jej.
  7. Czy rodzinka sie zasiedziala w DT?
  8. Wrocilam, a tu takie wiadomosci. Smutna historia i tak pieknie zakonczona. Powodzenia sunieczko.
  9. Ale wiadomosc. Do Gdanska chyba nie tak daleko jak na Slask. Do Was nalezy decyzja [ nie bardzo wiem do kogo]. Powodzenia sunieczko przesliczna. A ogloszenia chyba jeszcze robic? niech sie domki bija. A co, nalezy jej sie.:lol:
  10. Jaka ona podobna do mojego zaginionego Moruska.No to szukam DT. Ja bym ja wziela ale mam psa niekastrowanego i bylyby klopoty. Trzeba pomyslec o sterylce.
  11. Serce mnie rozbolalo. Cudna sunia. Porobie jej jutro ogloszenia gdzie sie da. W jakim regionie ona jest. Na pewno szybko domek znajdzie. Szkoda, ze to tak daleko. Na razie tylko tym moge pomoc. A gdyby znalazl sie DT, to bylby mozliwy transport? chociaz kawalek. To drugi koniec Polski.
  12. Pozdrowienia dla malucha.
  13. Biedne psisko. Moze jakis bazarek? A hotelu u Was nie ma?
  14. Macie racje cioteczki, Tobi mial juz jedna nieudana adopcje, dlatego lepiej na wlasne oczy zobaczyc wszystko. Pociagiem do Jastrzebie nie da sie dojechac. Nie mamy linii kolejowych niestety. Pozostaje samochod lub autobus. Albo dojazd do najblizszej miejscowosci, gdzie pociag dociera.
×
×
  • Create New...