-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
jak nie lubię moro, a obroża taka zwykła to na nim wygląda świetnie :)
-
Marlena- dopisałam :) jak do jutra nie zadzwonią to koło 14-16 zadzwonię do nich sama i dam znac jak wrócę do domu
-
Mój pies chyba jakoś wyjątkowo przyciąga kleszcze.. Mieliśmy Kiltix przez dwa sezony, potem Preventic, gdzieś po drodze krople Fiprexu (albo Frontline ? nie pamiętam..). W każdym razie po każdym z tych specyfików przynosił z każdego spaceru jakieś kleszcze. A nie moczyliśmy obroży, ani nic innego z nimi nie robiliśmy.. Ten Ektopra to obroża czy krople ?
-
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Avaloth replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
Jak znasz nr boksu to mogę popatrzeć ;) My od 10 do ok.13.30 chyba. Nie ma jutro lekcji, a większy pożytek będzie z pójścia do schroniska niż na mszę :D -
Łał, jaką Aud ma szatę *.* tak patrzę i patrzę a jak sobie przypomnę Audika w wersji krótkowłosej: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_-L5dQDpaw1I/TGCQfm8ilWI/AAAAAAAAGwU/_-c5I6LtmfA/s720/IMG_4756z.JPG[/IMG] :D różnica ogromna Zuz jest prześmieszna, świetnie wygląda jak biega:eviltong: PS zmień Audikowi zdjęcie pierwszo-postowe bo na tym wygląda jak sowa :D:D niekorzystnie wg mnie ;p
-
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, sto lat u Was nic nie pisałam.. ale czasem wchodzę i oglądam. Gin jest genialna, jest strasznie charakterystyczna i inna od wszystkiego:loveu: [url]http://img291.imageshack.us/img291/5737/img2808f.jpg[/url] a tu wygląda jak kaczka:evil_lol: i ogólnie bardzo lubię Twoje zdjęcia, mają w sobie to coś :) nie wiem jak te konkretne zdjęcia, ale wiem że Illusion ma na pewno canonowską stałkę 50mm f1.8 bo mi kiedyś na fotograficznym zdawała z niej relacje :D i m.in dzięki temu też ją kupiłam
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Avaloth replied to Amber's topic in Foto Blogi
Wpadłam z ciekawości z obrożowego i chyba zostanę :D [url]http://i55.tinypic.com/261epe1.jpg[/url] i po psie :diabloti: Duffel swoją drogą czysty z tej 'zabawy' z Jarim.. -
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Avaloth replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
My z Olą będziemy jutro wiec możemy na chwilę wpaść do Mony i sprawdzić stan ogona :D -
[quote name='Bartiśkowa_']Wuidze że i mój rudziel się tu znalazł :loveu:Wygląda na taką sirotę ostatnią :evil_lol::loveu: Masz więcej :diabloti:? moga być nieostre itd, byleby pamiątka jeszcze kilka mam, wrzucę w najbliższym czasie myślę xd dzisiaj, jutro lub w weekend oj tam sirota, jak już to cudna sirota :D [quote name='Ank@']Dostałam dzisiaj listę weteranów schroniskowych. Jest pies od 2000r ( po za Simą), jest kilka z 2001 i 2002 roku. Nie zajęłabyś się może którymś? Jeśli byłabyś zainteresowana to podam Ci więcej info, po za tym zakładam wątek krakowskich weteranów, tam będą info o większości psów. odp na wątku ;) [quote name='dog193']Ewa widzi WSZYSTKO :diabloti: Następnym razem śpisz w piwnicy :diabloti: Zresztą byłaś w takim stanie, jak szłaś spać, że chyba nawet byś nie zauważyła :diabloti: Masz zdjęcia króli? :cool3: To wstaw jak możesz, to na królikowe wrzucę, bo mi się nie chce robić fotek :evil_lol: oj xdd no nie przesadzaj ej, to że się śmiałam i kazałam Ci zamknąc królika w klatce nie znaczy że nie kontaktowałam :evil_lol: ja wszystko pamiętam.. mam, brzydkie ale kij xd wrzucę wtedy co z wystawy (czyli patrz odp. na post Anity) i Ci linka podeślę. Tu masz jedną Milkową: PS ma ktoś pomysł ? http://www.dogomania.pl/threads/197251-Pies-w-schronisku-socjalizacja.?p=16581369&viewfull=1#post16581369
-
[quote name='Kama & Diana']Nic nie poradzę na słońce, takie było[/QUOTE] Ja Ci nie mówię nic na temat słońca, tylko zdjęcia ;) Robimy zdjęcia o różnych porach roku i dnia, po to mamy w aparacie ustawienia żeby je do ilości światła dopasowywać. Ja akuart lubię dużo słońca do zdjęc w ruchu, mogę szalec z migawką (acz ogólnie najlepsze słońce jest podczas wschodów). Generalnie- Ty prześwietliłaś to zdjęcie, nie słońce ^^ Unbelievable klimat genialny. [QUOTE]Jestem ciekawa co mądrzejsi myślą o tym zdjęciu[/QUOTE] :diabloti::diabloti:
-
[quote name='Marlena:)']Dopiszcie i mnie na namiot na doklejkę do Luzi. Nie mogę jej samej puścić, bo jeszcze któraś z Was mi jej w głowie zawróci i tyle będzie! :evil_lol:[/QUOTE] a jej się jeszcze bardziej da ?:diabloti::evil_lol::evil_lol: dopisuję :) a jaki pies/psy ?
-
A no tak. Ale fajnie że pan się nie zraził ;) mam wrażenie że ostatnio dużo psów przybyło.. w coraz więcej boksach po 5-6 psów, zewnętrzne pewnie też wszystkie pełne, jak nawet z kwarantanny nie mają gdzie przenieść..
-
Myślę że mogę, i tak go zawsze z Olą któraś z nas brała ;)
-
Jestem :) Poza Moną, od dzisiaj Simą, i chyba Dolarem żadnego z psiaków nie kojarzę. I nie mam pojęcia gdzie są. Jeśli jakiś jest w boksie gdzie nie ma dużo psów (3-4) to myślę że mogłabym się postarać wyprowadzać w miarę regularnie. Bo na razie z Olą na stałe mamy tylko A5, dojdzie nam chyba G1, ewentualnie D5, ale z nimi też czasem Karusiap z Agamiką wychodzą, więc nie wiem. No plus zewnętrzne. Więc myślę że jeszcze jeden boks mogłybyśmy ogarnąc, ale jeśli nie ma tak dużo psinów, bo we dwójkę jednak boksy zapsione trudno wyprowadzac. A jeszcze zazwyczaj pomagamy Wam albo Paulinie ;)
-
Ok, dzięki Wam :) Tak, ja zazwyczaj w niedzielę.
-
Mam podobny problem, wiec nie chcę zakładać nowego tematu. W schronisku całkiem przypadkiem nawinęła mi się strachliwa, dwuletnia sunia i chciałabym chociaż trochę jej pomóc. Z tym że jej strach jest dośc specyficzny. W boksie sama się łasi do ludzi, chętnie je, merda ogonem. Natomiast wyciągnięta z boksu momentalnie podkula ogon, stresuje się. Spuszczona na wybiegu normalnie chodzi, węszy, ale jeśli człowiek wykaże nią zainteresowanie zamiera, nie interesuje jej wtedy nic, nawet smaki które tak chętnie zjada w boksie. Tylko siedzi i patrzy tymi wielkimi, cudnymi oczami. Drogę powrotną do boksu przemierza jak najszybciej się da, oczywiście z podkulonym ogonem. Jakby przerażało ją połączenie wolnej przestrzeni z człowiekiem. A osobno jest ok. I tu moje pytanie, od czego z nią zacząć ? Jest sens wyciągać ją na zewnątrz skoro nie ma wtedy żadnego z nią kontaktu ? Ale z drugiej strony, jak przyzwyczaić ją do świata, bez pokazywania go jej.. Jak ją uspokoić kiedy jest na zewnątrz, pokazac że jest ok ? Próbowałam nawet wysyłac CSy, pooblizywałam się nawet, nie patrzyłam jej w oczy tylko w bok, nie podchodziłam do niej gwałtownie, kucałam cały czas. Co mogę zrobic, macie jakiś pomysł ? Dodam jeszcze tylko że w schronisku mam możliwość bycia tylko raz w tygodniu, czasem nawet trochę rzadziej.
-
A mi się chyba bardziej podobał ciasny kadr, chociaż ten też jest ok :) ja bym nie przesuwała w lewo bo się zrobi kadr centralny, a Zuza patrzy w prawo, moim zdaniem w takim wypadku centralny nie będzie wyglądał dobrze. Można by zostawić ciut więcej po lewej i na dole, żeby nie ucinać tych włosów a jednocześnie nie robic centralnego. Kama kolory są strasznie wyblakłe jakieś, takie nienasycone. Obydwa są prześwietlone, szczególnie drugie. W pierwszym kadr bym przesunęła w prawo i trochę w dół. Adrianna żółw mi się podoba, szkoda tylko że przednią łapkę ma ucięta tak w pazurach xd [QUOTE]Joker jest śliczny.:smile: ale ten corgi w ogóle nie ostry jak na moje oko [/QUOTE] jak to ? xd w oczach i tej części głowy nad nimi jest ostre. Przynajmniej u mnie na komputerze.
-
Ja ulubioną smycz miałam 2,10 z możliwością przepięcia w połowie. Ale tata mi zgubił, kupił coś co wyglądało tak samo, ale okazało się dłuższe, tak z 30-40cm, i jest niewygodne takie długie już. Ewa zanim Ty psa kupisz to jeszcze zdążą jakaś nowa firma na rynek wyjść, jakieś nowe wzorki zostaną wypuszczone także nie spiesz się :evil_lol: Chyba kupię ten krowi łańcuch (to ma jakąś subtelniejszą nazwę ? :D), tylko teraz nie wiem czy złoty czy srebrny i czy z tymi haczykami czy normalny. Jak już się zdecydowałam na szelki od Marty to problem z tasiemkami się zrobił :angryy: a sklep jak na razie, od piątku do południa mi nie odpisał.
-
(JUŻ NIE)Schroniskowa Sława MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
Avaloth replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Też widziałam jak Sława wychodziła, strasznie fajnie :) a orientujecie się czy to byli co ludzie którym podobała się ona i Karola, czy jacyś inni ? -
Paoii co z Korą ? Ona dalej siedzi na kwarantannie czy mi się wydaje ? A co z tym gościem z Wrocławia, kontaktowałaś się z nim albo innym potencjalnym chętnym z wcześniej ? Bo szkoda jej, gdyby nie ta akcja z wydaniem jej byle gdzie pewnie już by siedziała u pana we Wrocławiu..
-
Też tego nie rozumiem.. Mam pytanie, bo Fidla w zeszycie 'stałych wyprowadzaczy' ma zapisane z 3-4 osoby. Rozumiem że Natalek wychodzi z nim w soboty, tak (a masz go zapisanego?)? A co z resztą ? bo osobiście jeszcze ani razu nie widziałam żeby ktoś go brał. I nie wiem po prostu jak się zachowywać, czy brać Fidla co tydzień, bo nie ma regularnych spacerów/ma raz w tygodniu czy brać go tylko wyjątkowo, jeśli mi czasu zostanie, bo i tak jest stale wyprowadzany.
-
Po prostu organizatorzy są samolubni i myślą o sobie :diabloti: mam nadzieję, że jutro ta kobita zadzwoni.. jak nie da znać do środy to sama do niej zadzwonię.
-
Onomato-Peja na środkowym zostawiłabym więcej dołu, żeby nie ucinać frisbee i łap(?) W pierwszym bym kadr troszkę w dół przesunęła. Ogólnie mi się podobają. Kama po pierwsze lampa trochę dała po oczach, prześwietliła zęby, zrobiła brzydki cień, nos nieładnie wygląda. Ogólnie tło mi się nie podoba. Kadr taki trochę nijaki, bardziej od góry bym to zrobiła, jeśli już takiego typu zdjęcia chcemy. ale ja się nie znam xd zdjęcia z wystawy NDSTR Joker (wł. Bartiśkowa_) [IMG]http://wd10.photoblog.pl/np5/201103/5C/89945339.jpg[/IMG] BOB corgi pembrok [IMG]http://wd9.photoblog.pl/np5/201103/F1/90253128.jpg[/IMG] [SIZE=1](wiem, ta taśma na dole przeszkadza)[/SIZE] proszę o krytykę :)