Tak, wiem dawno mnie tu nie było le jakoś tak wyszło...
Przykro mi z powodu Azulki Goniu, będzie dobrze, jej jest tam, za TM na pewno dobrze...
[*]:-(:placz: Oh, oby tego wariata który jej to zrobił spotkał taki sam los...:angryy:
O, widzę że planujecie nową kropeczkę, hm, słodka kruszynka.