Karolina_Nett
Members-
Posts
1763 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolina_Nett
-
[quote name='":: FiGa ::"']Egoistka :roll: [/quote] Gdzie? :crazyeye: Ja tu nie chcę żadnych egoistów :mad::razz: [quote name='"Olusia"'][URL="http://img519.imageshack.us/img519/9320/28032008101be5.png"][COLOR=#000000]http://img519.imageshack.us/img519/9...2008101be5.png[/COLOR][/URL] Cudoo :loveu::loveu::loveu: Neciku Wszystkiego Najlepszego! :multi::multi::multi: :new-bday: :laola: [/quote] [quote name='"Anusia&Saba"']:BIG:Wszystkiego najjj z okazji urodzin!!! :BIG: Hmm zdaje mi się że już dzisiaj składałam komuś życzenia :evil_lol: Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! :cunao: [/quote] DZIĘKUJEMY! :loveu::loveu::loveu:
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
Ale ona jest na to frisbee nakręcona :razz: -
[quote name='":: FiGa ::"']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Oszzzz tak zmolestować go.... :loveu::loveu: [/quote] Taka przyjemność to tylko dla mnie :diabloti::eviltong: [quote name='"Anusia&Saba"'][URL="http://img519.imageshack.us/img519/9320/28032008101be5.png"][COLOR=#000000]http://img519.imageshack.us/img519/9...2008101be5.png[/COLOR][/URL] Zakochać się można w tej pięknej mordce :loveu: [/quote] :grins: [quote name='"ewelinka_m"']ale cudnyy :loveu: [/quote] Ciacho :mdrmed: A jutrooooooo... Necik... Obchodzi u.. ro.. dzi.. nki.. !!! Muszę prezentu poszukać :multi:
-
Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma
Karolina_Nett replied to eria's topic in Foto Blogi
[URL]http://i33.tinypic.com/20r3ec5.jpg[/URL] Cudne :loveu: Jak oni razem ładnie wyglądają :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Karolina_Nett replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jak ja tu dawno nie byłam O.O Pozdrowionka dla was :* -
[quote name='Helga&Ares']to go nakręć:cool1: :loveu:[/quote] Myślisz że nie próbowałam :razz: Na piłkę, frisbee, na pływanie już nawet nie próbowałam bo jak widzę panikę w jego oczach jak się zbliżąmy do jeziorka czy stawu to go nie chcę nawet męczyć ;) Był taki czas że łapał piłkę a potem mu się znudziło.. :roll: No niestety, takie życie :eviltong:
-
Jakie foty!! :crazyeye::loveu::crazyeye::loveu::crazyeye: [URL]http://images25.fotosik.pl/285/4b57197d86666318.jpg[/URL] [URL]http://images36.fotosik.pl/21/31fc267c180eadae.jpg[/URL] [URL]http://images47.fotosik.pl/21/30617c9763db9704.jpg[/URL] Ja też chcę psa który biega za frisbee, mój nawet na piłkę nie jest nakręcony :-( I w ogóle taki przymuł..
-
To już nie wspomnieniowy Necik ale skoro i tak nikt nas nie odwiedza to chyba dobry i taki.. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9320/28032008101be5.png[/IMG]
-
ni moga cytować :placz: [B]kaskaSz[/B], z rodzicami ci się miałam wprosić :razz: [B]ewka[/B], dzięki :oops: Oj, wspomnieniowy Necik ile ja by dała żeby on z nowu chociaż z wyglądu był taki milutki i grzeczniutki :loveu: Udało się! Przegrałam trochę fotek ze starego kompa ze wspomnieniowym Necikiem :multi: potem wgram kilka, narazie takie jedne, chociaż nie wiem czy go nie było czasem.. nie był tu już taki mały, no ale [U][COLOR=#0066cc][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7852/udororty004uu2.jpg[/IMG][/COLOR][/U]
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
;) Działa mi szybka odp :D Może i tak, ja nie powinnam narzekać bo dobre to co mamy, ale minus w tym wszystkim to niektórzy ludzie tam przebywający :angryy: -
:shake: Nie obcinaj, taki jak teraz jest najładniejszy :loveu:
-
[quote name='Helga&Ares'][IMG]http://img487.imageshack.us/img487/8509/koza36gx.jpg[/IMG] a mnie naszło na wspomnienia... Nett:loveu:[/quote] O kurcze, moje maluśkie bez bródki jeszcze :loveu::loveu: Chciałabym żeby znowy był takim małym niewiniątkiem :loveu: Ostatnio oglądałam te foty, ale na starym komputerze, a on nie chce się już włączyć :angryy: Łoł, próbuję go włączyć i coś mi tam w monitorze wybuchło, suuuper :roll: Sukces! włączył się!, o, już się wyłączył :shake::diabloti: Może zaraz poszukam czegoś czego tu nie było na starym komputerku :multi: Chyba nie poszukam bo nie włączę go w ogóle :angryy::-(
-
Heh.. Czemu żadne opcje na dogo nie działają :roll: Jakie zębiska :razz:
-
[IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P10404422.jpg[/IMG] Chyba nie za bardzo udane, co? :oops:
-
Chciałabym zacytować wasze wiad. ale multicytat mi nie działa :roll: No więc tak, dziękuję za pozytywne opinie co do moich fotek, mojej Netty, itd. Fotki robię Lumixem FZ8 ;) Ogólnie nie mam nowych fotek, bo cięzko ostatnio ze spacerami - przygniata mnie nauka, jakością fotek - pogoda, itd.. Za to mam kilka zaległych fotek, ale to jutro bo jest wolne :multi: Narazie taki orzełek z Augustowa [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P10404422.jpg[/IMG] [SIZE=1]co do kolorów, nie wiem jak to u was wygląda, bo obrabiam fotki na laptopie :roll:[/SIZE]
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
Jak ja bym chciała mieć takie tereny na spacerki :loveu: Tzn. mam, ale z obu stron jest ruchliwa ulica, skateparkitd. Poza tym wieczorami nie jest tam bezpiecznie ;) -
Nie no, kurcze.. Nie było mnie tu długo, przychodzę widzę pięknego sznupa z śnieżnobiałą brodą i cudne foty, jakich ja nigdy nie potrafię zrobić.. Więcej tu nie przychodzę bo popadnę w paranoje :eviltong:
-
Widzę, że już nas nikt nie lubi? :razz: To może chociaż kaczucha wam przypadnie do gustu ;) [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1040742.jpg[/IMG]
-
To te fotki z lustra? Blaki jest śliczny, zazdroszczę wam treningów ;) Aaaaa, to wszystko jasne, straszny z niego puszek ;p
-
Niemożliwe! W kilka dni tak nie zarósł, wychodzi na to że ostatnio nam przeterminowane foty wstawiłaś :diabloti:
-
Aha, dzięki za informacje :*
- 21590 replies
-
Jaka czarna kula sierści :loveu: Z kiedy to fota, bo ostatnio chyba był bardziej łysy? :shock:
-
Doginka, głowę i uszy też tym samym trymerem? :oops:;)
- 21590 replies
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
Pomyłka, najpierw pisze potem myślę, doszłam do tego wniosku jak dogo wyłączyłam i nie chciało mi się spowrotem załadować ;x -
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
Ja chyba też kupię, bo chcę z Nettem ćwiczyć, ale narazie jeden, bo chcę go tylko nakręcić a nie wiem czy się uda -.-'