Witaj Kincia!!!! Dawno mnie nie było!!! ale się pozmieniało!!!! Sliczną Lucky ma kokardkę!!! Też muszę chyba kupić dla Tolka,bo już grzywa mu się puściła, jak na razie nosi spineczki Nelly mojej kuzynki:cool3::cool3:
Wiesz mam już nowego psa zdjęcia są w galerii Tolka!!
Pozdrawiamy serdecznie wyściskaj psiaki ode mnie!!:loveu::loveu: