[quote name='tigrunia']Kupiłam! :multi: Do Galerii pojechałam specjalnie .. Dostałam też puszkę, ale zapłaciłam 19,99 :p I tą Animonde też kupiłam w takim malutkim pudełeczku 3,50 około.[/quote]
ooo ja bym kupiła taką małą puszeczkę dla małego,ale nie wiem gdzie w Olsztynie...widziałam tylko Cesara:razz: