[quote name='madziasto4']Brawo, o to chodzi, żeby się psiakowi kąpiel dobrze kojarzyła :)
Mojemu Torkowi wystarczy, że powiem wskakuj do Masterka, to on już hop do wanny sam :lol:
On to w ogóle uwielbia przebywać w wannie też na sucho, wskakuje i się bawi korkiem:diabloti:
Wrzucam chłopakom piłki ping-pongowe do kąpieli- zabawa jest przednia :lol:
Filmik:lol::
[URL]http://s131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/?action=view¤t=065.flv[/URL][/quote]
o ja ale cudnie!!! Mój Tolek to nienawidzi kąpieli, w sobotę może poeksperymentuję i zobaczę może już zmieni trochę zdanie:cool3: