Ja tam czasami lubię obciąć Tolka na krócej,bo wtedy śmiesznie wygląda i widzę,że on tak woli jest mu wygodniej.Zazwyczaj jednak ma długie włosy,ale podcinam go pod spodem żeby się nie obsiusiwał;)...
A co do wychodzenia to zgadzam się,musi mieć komplet szczepień,a do tego przejść okres kwarantanny,a później szalej z nim na dworzu do woli.Pozdrawiam:lol: