[quote name='tigrunia']A ta go dalej w te babskie ciuchy ubiera :mdleje: :evil_lol:[/quote]
Ej jakie babskie? ma niebieski kubraczek z napisem prince,ale zakładam go bo u nas na wiosce mega zimno:shake:
Myslałam,że napiszesz,że jest piękny czy cóś:mad:
To dobrze,bo Tolek jest taki zadziorny,że nie lubi bawić się z moim owczarkiem,a ten to ciagle go zaczepia.Ale nie gryzą się,tylko czami Tolek wisi mu u szyi:crazyeye::shake::evil_lol:
[quote name='tigrunia']E tam Jofka.. co 4 to nie 3 :evil_lol: Jeden w tą czy tamtą różnicy nie robi :cool1:[/quote]
hehe mama by mnie wyrzuciła,ale jak już będę u siebie to na pewno zakupię taką ślicznotkę-teraz chyba dziewczynkę:cool3::cool3:
A jak Jessi z nią żyje? Nie jest zazdrosna?
Beatko to byl naprawdę światny pomysł z tą sesją-świetna pamiątka!!:multi:;):loveu:
Nawet świątecznie jest!!! Ale warto było czekać na te ziewnięcie!!!
wiesz chcę jakieś niebanalne minki,a tam gdzie ziewa i ma zamknięte oczka to coś niespotykanego!!! Jejku zazdroszczę Ci takiego maluszka w domku:loveu::loveu:
[quote name='tigrunia']Dziękuję za życzenia :loveu:
Hihi .. mogę Cie umówić :diabloti:
Na pewno nie jedno zdjęcie z tej sesji zawiśnie gdzieś u mnie na ścianie :loveu: Chcesz tez ? Mogę Ci przesłać w wiekszym formacie :evil_lol:[/quote]
Naprawdę chętnie sobie powiesze te ślicznotki!! Przeprowadziłam się i urządzam swój pokój i nawet kolor tła mi pasuje hehe....Dziewczyny mogą zawisnąć z Tolesławem!!!....Poproszę większy format!!!:multi::multi: