Jump to content
Dogomania

madziorna

Members
  • Posts

    1447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziorna

  1. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Pijemy za 1000 stroniczkę :drink1::knajpa::drink1::knajpa::drink1::knajpa:[/COLOR][/I][/B]
  2. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Tysiek! Na co żeś tak polował?: [URL="http://img139.imageshack.us/img139/9403/cimg0147pc7.jpg"]http://img139.imageshack.us/img139/9403/cimg0147pc7.jpg[/URL] Super fotencja :loveu:[/COLOR][/I][/B]
  3. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Dzisiaj już nie da rady odebrać Bangladesza, ale jutro ktoś ma po niego jechać! Podobno Szyszka... :-P[/COLOR][/I][/B]
  4. Dzisiaj już nie da rady odebrać Bangladesza, ale jutro ktoś ma po niego jechać! :multi::Cool!::multi::Cool!:
  5. Twinsy twierdzą, że nie ma kto odebrać Gucia vel Bangladesza od tamtych ludzi... Nie bardzo wiem co to znaczy, ale próbuję się czegoś dowiedzieć.
  6. [B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://img132.imageshack.us/img132/3889/fred1zs8.jpg"]http://img132.imageshack.us/img132/3889/fred1zs8.jpg[/URL] Jejku! Jaki śliczny ten golden! Mitsi... zazdroszczę Ci przyszłego towarzysza :loveu:[/COLOR][/I][/B]
  7. Odebrać Gucia vel Bangladesza od tych ludzi!!! :angryy:
  8. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Bangladesz!!! Wracaj przynajmniej do MEDORU! Daga, Domi, musicie go stamtąd zabrać! Czy on jeszcze mało wycierpiał w swoim życiu?! [/COLOR][/I][/B]
  9. [quote name='evaxon']doberek Zuzkowe:multi::multi::multi::multi: to czekamy na foty:evil_lol:[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]My też czekamy! My też![/COLOR][/I][/B]
  10. [quote name='Szyszka']Kochani, nie uwierzycie. Wczoraj kolejny akt bestialstwa. Ktoś przywiązał do ogrodzenia amstafa. Pies miał kolczatkę i szarpiąc się zaciskał ją sobie na szyi. Gdyby nie przytomność pewnej osoby, pies prawdopodobnie by się udusił. Na szczęście udało się go uratować. Amstafek jest młody i przyjazny. I tyle juz przeszedł.:placz: Później wstawię zdjęcie Maluszka. I myślę że chyba trzeba założyć mu osobny wątek. Jeszcze się zastanawiam, bo mam w komórce telefon do jedej Pani, która w zeszłym tygodniu dzwoniła jeszcze w sprawike Bazyla. Może ona będzie chciał go adoptować. Spróbuje.[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Tutaj jest Alegratka tego Amstaffka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/702623_znowu_mlody_amstaf_przywiazany_do.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/702623_znowu_mlody_amstaf_przywiazany_do.html[/URL] [/COLOR][/I][/B]
  11. [quote name='basia2202'] a Ty co tak napaprałaś, że już sprzątać musisz? :eviltong: :evil_lol: Ja?! A skąd!!! Mój TZ tak brudzi i bałagani cholernie :angryy:
  12. [quote name='Alicja']cze:loveu::loveu::loveu:......:hand: jeszcze 2 dni i chyba wolne ;) A ja dzisiaj ostatni dzień :diabloti: Jutro za to czeka mnie wieeeeelkie sprzątanie w domu :help1:
  13. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Jakieś dziwne godziny Waszych wypowiedzi się pokazują... Czyżby systemik w Dogomanii nie przestawił sobie godzinki?...[/COLOR][/I][/B]
  14. http://www.wielgowo.pl/bandi/band032.jpg Kto ma więcej radochy: Atos-Masz-Bandi czy może jednak jego pani? :eviltong:
  15. [B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0130-2.jpg"]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0130-2.jpg[/URL] "Twarzą w twarz"... :roflt: He he... Super foteczka...[/COLOR][/I][/B]
  16. http://images34.fotosik.pl/24/1d768bf1161abb69med.jpg Jaka cudna foteczka :loveu:Mizianko Syneczku...
  17. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Chodź na spacerek Palmerku...[/COLOR][/I][/B]
  18. Co tam słychać u Synka?
  19. [quote name='Asia & Ginger']Borciu droga, w sprawie wycia Szajenki to nawet behawioryści nie potrafili nic poradzić. Stwierdzili, że taki typ i nic nie da się z tym zrobić. :shake: A co do Ginger, to nie jest dobrze, ona tak jakby bała się Szajenki, mimo że nie jest ona jakoś specjalnie agresywna. Wczoraj było dosyć ostre spięcie miedzy nimi i teraz Ginger chodzi przy ścianach, nie chce wracać do domu, chowa się w najdalszy kąt. Unika mnie i Szajenkę jak może. Chodzi jak cień po własnym domu. Nie mogę na to patrzeć. :placz:[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Biedna Ginger... :placz:[/COLOR][/I][/B]
  20. http://i23.tinypic.com/300eidd.jpg Ło matko!!! Jakie piękności! :mdleje:
  21. [quote name='Asia & Ginger']Ja się naprawdę boję, żeby jej tak nie zostało. Bo do tej pory Ginger robiła wszystko ze mną, spała, jadła, wszędzie ze mną jeździła, a teraz nawet na mnie nie spojrzy, nie da się dotknąć. To mnie ogromnie boli... :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Wiem, że pewnie mnie zaraz zlinczujecie, ale muszę to napisać: dziwisz się Ginger?! Ja wcale. Byłaś cała jej, a teraz musi się Tobą dzielić z kimś innym... :placz: [/COLOR][/I][/B]
  22. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Co tam słychać u naszej Friduni? Jakieś wieści?[/COLOR][/I][/B]
  23. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]A mnie jest szkoda Ginger... :-( Teraz wszyscy się będą Szajerką zachwycać, a ruda piękna sunia pójdzie w zapomnienie... Wnioskuję o więcej zdjęć Ginger... dla równowagi.[/COLOR][/I][/B]
  24. [B][I][COLOR="RoyalBlue"]No!!! To pijemy za 100 stroniczkę :knajpa:[/COLOR][/I][/B]
×
×
  • Create New...