-
Posts
1447 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madziorna
-
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Pijemy za 1000 stroniczkę :drink1::knajpa::drink1::knajpa::drink1::knajpa:[/COLOR][/I][/B]
-
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Tysiek! Na co żeś tak polował?: [URL="http://img139.imageshack.us/img139/9403/cimg0147pc7.jpg"]http://img139.imageshack.us/img139/9403/cimg0147pc7.jpg[/URL] Super fotencja :loveu:[/COLOR][/I][/B]
-
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
madziorna replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj już nie da rady odebrać Bangladesza, ale jutro ktoś ma po niego jechać! :multi::Cool!::multi::Cool!: -
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
madziorna replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Twinsy twierdzą, że nie ma kto odebrać Gucia vel Bangladesza od tamtych ludzi... Nie bardzo wiem co to znaczy, ale próbuję się czegoś dowiedzieć. -
Misti już w nowym domku u fantastycznych ludzi.
madziorna replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://img132.imageshack.us/img132/3889/fred1zs8.jpg"]http://img132.imageshack.us/img132/3889/fred1zs8.jpg[/URL] Jejku! Jaki śliczny ten golden! Mitsi... zazdroszczę Ci przyszłego towarzysza :loveu:[/COLOR][/I][/B] -
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
madziorna replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odebrać Gucia vel Bangladesza od tych ludzi!!! :angryy: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
madziorna replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']doberek Zuzkowe:multi::multi::multi::multi: to czekamy na foty:evil_lol:[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]My też czekamy! My też![/COLOR][/I][/B] -
[quote name='Szyszka']Kochani, nie uwierzycie. Wczoraj kolejny akt bestialstwa. Ktoś przywiązał do ogrodzenia amstafa. Pies miał kolczatkę i szarpiąc się zaciskał ją sobie na szyi. Gdyby nie przytomność pewnej osoby, pies prawdopodobnie by się udusił. Na szczęście udało się go uratować. Amstafek jest młody i przyjazny. I tyle juz przeszedł.:placz: Później wstawię zdjęcie Maluszka. I myślę że chyba trzeba założyć mu osobny wątek. Jeszcze się zastanawiam, bo mam w komórce telefon do jedej Pani, która w zeszłym tygodniu dzwoniła jeszcze w sprawike Bazyla. Może ona będzie chciał go adoptować. Spróbuje.[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Tutaj jest Alegratka tego Amstaffka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/702623_znowu_mlody_amstaf_przywiazany_do.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/702623_znowu_mlody_amstaf_przywiazany_do.html[/URL] [/COLOR][/I][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
madziorna replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Jakieś dziwne godziny Waszych wypowiedzi się pokazują... Czyżby systemik w Dogomanii nie przestawił sobie godzinki?...[/COLOR][/I][/B] -
[B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0130-2.jpg"]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0130-2.jpg[/URL] "Twarzą w twarz"... :roflt: He he... Super foteczka...[/COLOR][/I][/B]
-
http://images34.fotosik.pl/24/1d768bf1161abb69med.jpg Jaka cudna foteczka :loveu:Mizianko Syneczku...
-
Co tam słychać u Synka?
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
madziorna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Borciu droga, w sprawie wycia Szajenki to nawet behawioryści nie potrafili nic poradzić. Stwierdzili, że taki typ i nic nie da się z tym zrobić. :shake: A co do Ginger, to nie jest dobrze, ona tak jakby bała się Szajenki, mimo że nie jest ona jakoś specjalnie agresywna. Wczoraj było dosyć ostre spięcie miedzy nimi i teraz Ginger chodzi przy ścianach, nie chce wracać do domu, chowa się w najdalszy kąt. Unika mnie i Szajenkę jak może. Chodzi jak cień po własnym domu. Nie mogę na to patrzeć. :placz:[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Biedna Ginger... :placz:[/COLOR][/I][/B] -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
madziorna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Ja się naprawdę boję, żeby jej tak nie zostało. Bo do tej pory Ginger robiła wszystko ze mną, spała, jadła, wszędzie ze mną jeździła, a teraz nawet na mnie nie spojrzy, nie da się dotknąć. To mnie ogromnie boli... :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] [B][I][COLOR="RoyalBlue"]Wiem, że pewnie mnie zaraz zlinczujecie, ale muszę to napisać: dziwisz się Ginger?! Ja wcale. Byłaś cała jej, a teraz musi się Tobą dzielić z kimś innym... :placz: [/COLOR][/I][/B] -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
madziorna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]A mnie jest szkoda Ginger... :-( Teraz wszyscy się będą Szajerką zachwycać, a ruda piękna sunia pójdzie w zapomnienie... Wnioskuję o więcej zdjęć Ginger... dla równowagi.[/COLOR][/I][/B] -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
madziorna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]No!!! To pijemy za 100 stroniczkę :knajpa:[/COLOR][/I][/B]