[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]aaAaa o matko jaka piękna suczka, prawie identyczna jak sunia mojego brata zobaczcie:
MINI:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3051/pc300141ux8ya6.jpg[/IMG][/URL]
i MAJKA
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3200/sl276521xa7.jpg[/IMG][/URL]
DOpiero teraz tu dotarłam, czy sunia ma ogłoszenia?[/B][/COLOR][/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]O matko!!! Faktycznie podobna, jak nie wiem co! Z tą tylko różnicą, że Minia nie ma w ogóle ogona!
Co do ogłoszeń, to ma w Allegro i Alegratce.[/COLOR][/I][/B]