Jump to content
Dogomania

Goś

Members
  • Posts

    2911
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Goś

  1. [IMG]http://i47.tinypic.com/raqhli.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dhfjg6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/30iknc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/28mg4cz.jpg[/IMG] A tu już zdjęcie z powitania ze stadkiem ;) Bo poprzednie zdjęcia były robione właściwie w drodze na spacer... [IMG]http://i48.tinypic.com/5v7kie.jpg[/IMG] Tylko, że chwilę później aparat nam zdechł :roll: Tak, że to by było na razie tyle :lol:
  2. [IMG]http://i49.tinypic.com/15rxezk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hhk7qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2hq5r8m.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/bdl0ud.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/zvwz0j.jpg[/IMG] ..........
  3. [IMG]http://i49.tinypic.com/2wmqs15.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/b6rk2t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/r6z5ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2wnpq3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/242tvly.jpg[/IMG] ..........
  4. A dziękuję za słowa uznania :p cockermaister, zaraz wpadam do Was z wizytą :cool3: A teraz kolejna porcja zdjęć... Pokażę Wam na nich jak wyglądają obecnie kałużę w Wielkiej Brytanii :razz: A wyglądają tak, że zamieszkuje je już wodne ptactwo :cool3: A gdzie woda i ptaki, tak i oczywiście spaniele! :diabloti: Nic tym razem pisać nie będę, bo nie chcę psuć klimatu zdjęć :cool1: Fotorecja z przy domowych moczarów :lol: : [IMG]http://i49.tinypic.com/mkzw4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2upr60x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2u47bt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dyx0rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2dt6pag.jpg[/IMG]
  5. Dzięki za przypomnienie. Zabieram się do roboty.
  6. Ketuniu, cudownie!:-) Czyli ruszamy z wyciąganiem psiaka?
  7. Z tym szamponem - lepszy w proszku czy piance? Może się dorzucę do poprawy higieny Moja i Twojego samopoczucia, Biafro;-) Chociaż nie wiem, czy psi smrodek jest wciąż problemem, skoro zapewne wszędzie już panuje rybi zapach:-)
  8. Szczególnie jak ktoś ma takie zacięcie do przeciągania ;) Kawał zwierza z niego wtedy wyłazi, a nie jakiś tak słodki puchaty spanielek :diabloti: [IMG]http://i46.tinypic.com/33auw6q.jpg[/IMG] Ok, fatalnie mi się zdjęcie dobrało, bo tu akurat ma typową minę słodziaka :roll: ... ale na pewno w głowie knuje już niecny plan :eviltong: Ale kiedy się nie przeciąga, to jednak jest kochana ciepła klucha :loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/28m38r4.jpg[/IMG] I przytulas :lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/inwso2.jpg[/IMG] Ale musi być też i ukoronowanie zabawy [IMG]http://i50.tinypic.com/102m178.jpg[/IMG] Wielkie rzucie zdobyczy... W tym wypadku szczurowego kadłubka :evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/2h50i9e.jpg[/IMG]
  9. Szczególnie jak ma się takie zacięcie do przeciągania :cool3: :diabloti: [IMG]http://i48.tinypic.com/14u9yqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mt2fyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2z53pzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/296klm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1febs5.jpg[/IMG]
  10. Kawałek starej skarpetki, a tyle radości :eviltong: [IMG]http://i50.tinypic.com/2r4oc41.jpg[/IMG] A teraz Maxiu... z jeżykiem [IMG]http://i50.tinypic.com/fbj7nb.jpg[/IMG] Z piłeczką [IMG]http://i47.tinypic.com/k21ffl.jpg[/IMG] I z ogonkiem :cool3: Bo tego to już szczurem nie nazwę :eviltong: [IMG]http://i49.tinypic.com/2l97329.jpg[/IMG] W częściach, ale nadal ulubiona zabawka :evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/2s1p1mp.jpg[/IMG]
  11. A dziękuję dziękuję! :D Zgadzam się :cool1: A teraz obiecany ciąg dalszy zdjęć domowych :cool3: Pełne napięcia oczekiwanie... [IMG]http://i45.tinypic.com/166ylww.jpg[/IMG] I ruszyli! [IMG]http://i45.tinypic.com/zk4ug3.jpg[/IMG] Zebrało nam się na późno nocne zabawy ;) Namierzenie celu [IMG]http://i50.tinypic.com/2qkj950.jpg[/IMG] Wyskok [IMG]http://i48.tinypic.com/o5ch2t.jpg[/IMG] I jeeeest! :lol: [IMG]http://i47.tinypic.com/14sjtki.jpg[/IMG]
  12. To by dało dość dużo czasu na zebranie deklaracji na kolejne miesiące.
  13. Transportowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180827-BARDZO-PILNE-transport-z-PomiechA-wka-pod-WarszawAE-do-Brodniy-Psu-grozi-A-mierAE?p=14201944#post14201944[/URL]
  14. Z Pomiechówka do Brodnicy? Ja założę zaraz.
  15. [quote name='Neris'] Kierownik schroniska nie zgodzi się na to, żebyśmy w jakikolwiek sposób ingerowały w adopcję psa.[/QUOTE] Rozumiem... Kurczę...
  16. Neris, na pewno jest Ci bardzo ciężko. Współczuję Ci z całego serca. Ale ja też uważam, że trzeba koniecznie psa zabrać jak najszybciej - do hotelu, jeśli się nam uda zebrać kasę (AlinaS ma w podpisie info, że ma miejsca, a to niedaleko), do schronu, jeśli sądzisz, że dogadasz się z kierownikiem tak, żebyś mogła mieć jakiś wpływ na adopcję, oczywiście przy założeniu naszego tu zaangażowania w aktywne szukanie domu.
  17. :-) Oczywiście to rozumiem. Bo prawdę powiedziawszy też się cieszę i nastawiam i robię sobie nadzieję ;-) Ale - jak to zwykle bywa - będzie jak będzie. Niemniej jednak widzę pozytywną zmianę - po mojego Borsuka przez 3 miesiące zadzwoniła jedna osoba, a tutaj w miesiąc pytały o laleczki już trzy osoby. To dobra wróżba.
  18. Neris, załóż na forum transportowym Szarikowi wątek. Ja bardzo szybko znajdowałam tam pomoc od osób, które nie oferowały same płatnego transportu. Może już tam wpisywałaś, ale nie widzę.
  19. To prawda - wiosna już pełną gębą, przynajmniej w budownictwie. W tym tygodniu załatwiliśmy wylewki, hydraulikę, dachówki, okna - oczywiście jeszcze nie wykonanie, ale już ludzi, umowy, materiały. Lada dzień zacznie się robić:-) Wszystko zaczyna się układać w plan działań, który przybliża nas do szczęśliwego końca :)
  20. Ale jako, że młodzież ma dopiero 7mies, to po chwili i zaczepnie ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/2rpfqdv.jpg[/IMG] Niestety Frycia już dostojna pani :eviltong: oddaliła się na spoczynek, więc maluchowi musiał wystarczyć człowiek [IMG]http://i49.tinypic.com/70e2h3.jpg[/IMG] Z czego bardzo skrupulatnie skorzystał :evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/2eph79c.jpg[/IMG] Dosięgnę Cię! I zliżę na śmierć [IMG]http://i46.tinypic.com/mj05xw.jpg[/IMG] Sesesese :diabloti: [IMG]http://i47.tinypic.com/4zspxi.jpg[/IMG] .....................................cdn.....................ale już nie dzisiaj ;) ................................................
  21. Ale kiedy już się doczekała! :evil_lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/9rj09g.jpg[/IMG] Atak z uszu :D A tu już leniwym wieczorkiem po męczącym dniu :loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/2hs2nlw.jpg[/IMG] Sennie :lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/25pskrb.jpg[/IMG] Przytulaśnie [IMG]http://i48.tinypic.com/285g7r.jpg[/IMG] OooooOoooo [IMG]http://i46.tinypic.com/2cmtedu.jpg[/IMG]
  22. O tu widać obie części...ogon smętnie wala się po podłodze [IMG]http://i46.tinypic.com/24m6xyc.jpg[/IMG] Chociaż sam Max w ferworze zabawy zdawał się sam tej drobnostki nawet nie zauważyć :razz: [IMG]http://i49.tinypic.com/2u71w1v.jpg[/IMG] O tu wtrącę jeszcze tylko dla miłośników spanieli - pies w pięknej pozie :cool3: [IMG]http://i45.tinypic.com/2rfg70o.jpg[/IMG] I już po zabawie, kiedy udało się zdobyć cenną zabawkę...to typowo spanielowe spojrzenie 'Ale nie będziesz próbował mi jej odebrać? Mam Cię na oku' ;) [IMG]http://i45.tinypic.com/2m3h9ae.jpg[/IMG] Frycia natomiast cierpliwie czekała na swoją kolej, aż ktoś jej rzuci piłeczkę... [IMG]http://i48.tinypic.com/2n8sps.jpg[/IMG]
  23. No i jak na razie filmu nie miałam czasu obejrzeć :roll: Dobry? Bo zapowiedzi były wzruszające... A teraz wrzucę dla odmiany kilka zdjęć z domowych warunków, żeby nie było, że moje psy chodzą wiecznie brudne :eviltong: Właściciele Maxa i tak już stwierdzili, że ich pluszak pojechał do mnie na boot camp :roll: I nie zupełnie jestem pewna, czy to był komplement... ;) W każdym razie kilka fot z wizyty R-oya...tudzież z miejsca zbrodni... Ale po kolei - zaczęło się całkiem niewinnie. Opowiadałam Royowi o cudownej psiej zabawce, jaką dostałam od brosa :cool3: I oczywiście MAxiu się tematem również zainteresował... [IMG]http://i49.tinypic.com/s4bbt4.jpg[/IMG] A jak tylko zobaczył z bliska o czym rozmawiamy, to... 'Daj, daj daj!!!' [IMG]http://i45.tinypic.com/20qjkh3.jpg[/IMG] Haha mam! [IMG]http://i48.tinypic.com/2dk0hgy.jpg[/IMG] Wrrr wrrr wrrr tak się Maxio podczas zabawy rozkręcił, że [IMG]http://i49.tinypic.com/2hnywxs.jpg[/IMG] Zakończył ostatecznie żywot szczura... A dokładniej to ogryzł mu ogonek :mad: [IMG]http://i45.tinypic.com/v322k5.jpg[/IMG]
  24. Śliczny kudłacz. Jak lew.
  25. Spokojnie, to był pierwszy telefon, z tego kontaktu może nic nie wyjść dla suń, a może wyjść dużo. Nie czas jeszcze na umowy. Ja się cieszę, że ludzie dzwonią w ogóle, nie boją sie dwóch dużych psów, ale nie ma co jeszcze dzielić skóry na psie ;-)
×
×
  • Create New...