-
Posts
2911 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Goś
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/raqhli.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dhfjg6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/30iknc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/28mg4cz.jpg[/IMG] A tu już zdjęcie z powitania ze stadkiem ;) Bo poprzednie zdjęcia były robione właściwie w drodze na spacer... [IMG]http://i48.tinypic.com/5v7kie.jpg[/IMG] Tylko, że chwilę później aparat nam zdechł :roll: Tak, że to by było na razie tyle :lol:
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/15rxezk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hhk7qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2hq5r8m.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/bdl0ud.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/zvwz0j.jpg[/IMG] ..........
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/2wmqs15.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/b6rk2t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/r6z5ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2wnpq3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/242tvly.jpg[/IMG] ..........
-
A dziękuję za słowa uznania :p cockermaister, zaraz wpadam do Was z wizytą :cool3: A teraz kolejna porcja zdjęć... Pokażę Wam na nich jak wyglądają obecnie kałużę w Wielkiej Brytanii :razz: A wyglądają tak, że zamieszkuje je już wodne ptactwo :cool3: A gdzie woda i ptaki, tak i oczywiście spaniele! :diabloti: Nic tym razem pisać nie będę, bo nie chcę psuć klimatu zdjęć :cool1: Fotorecja z przy domowych moczarów :lol: : [IMG]http://i49.tinypic.com/mkzw4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2upr60x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2u47bt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dyx0rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2dt6pag.jpg[/IMG]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Goś replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Dzięki za przypomnienie. Zabieram się do roboty. -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
Goś replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Ketuniu, cudownie!:-) Czyli ruszamy z wyciąganiem psiaka? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Goś replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tym szamponem - lepszy w proszku czy piance? Może się dorzucę do poprawy higieny Moja i Twojego samopoczucia, Biafro;-) Chociaż nie wiem, czy psi smrodek jest wciąż problemem, skoro zapewne wszędzie już panuje rybi zapach:-) -
Szczególnie jak ktoś ma takie zacięcie do przeciągania ;) Kawał zwierza z niego wtedy wyłazi, a nie jakiś tak słodki puchaty spanielek :diabloti: [IMG]http://i46.tinypic.com/33auw6q.jpg[/IMG] Ok, fatalnie mi się zdjęcie dobrało, bo tu akurat ma typową minę słodziaka :roll: ... ale na pewno w głowie knuje już niecny plan :eviltong: Ale kiedy się nie przeciąga, to jednak jest kochana ciepła klucha :loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/28m38r4.jpg[/IMG] I przytulas :lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/inwso2.jpg[/IMG] Ale musi być też i ukoronowanie zabawy [IMG]http://i50.tinypic.com/102m178.jpg[/IMG] Wielkie rzucie zdobyczy... W tym wypadku szczurowego kadłubka :evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/2h50i9e.jpg[/IMG]
-
Szczególnie jak ma się takie zacięcie do przeciągania :cool3: :diabloti: [IMG]http://i48.tinypic.com/14u9yqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mt2fyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2z53pzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/296klm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1febs5.jpg[/IMG]
-
Kawałek starej skarpetki, a tyle radości :eviltong: [IMG]http://i50.tinypic.com/2r4oc41.jpg[/IMG] A teraz Maxiu... z jeżykiem [IMG]http://i50.tinypic.com/fbj7nb.jpg[/IMG] Z piłeczką [IMG]http://i47.tinypic.com/k21ffl.jpg[/IMG] I z ogonkiem :cool3: Bo tego to już szczurem nie nazwę :eviltong: [IMG]http://i49.tinypic.com/2l97329.jpg[/IMG] W częściach, ale nadal ulubiona zabawka :evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/2s1p1mp.jpg[/IMG]
-
A dziękuję dziękuję! :D Zgadzam się :cool1: A teraz obiecany ciąg dalszy zdjęć domowych :cool3: Pełne napięcia oczekiwanie... [IMG]http://i45.tinypic.com/166ylww.jpg[/IMG] I ruszyli! [IMG]http://i45.tinypic.com/zk4ug3.jpg[/IMG] Zebrało nam się na późno nocne zabawy ;) Namierzenie celu [IMG]http://i50.tinypic.com/2qkj950.jpg[/IMG] Wyskok [IMG]http://i48.tinypic.com/o5ch2t.jpg[/IMG] I jeeeest! :lol: [IMG]http://i47.tinypic.com/14sjtki.jpg[/IMG]
-
To by dało dość dużo czasu na zebranie deklaracji na kolejne miesiące.
-
Transportowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180827-BARDZO-PILNE-transport-z-PomiechA-wka-pod-WarszawAE-do-Brodniy-Psu-grozi-A-mierAE?p=14201944#post14201944[/URL]
-
Z Pomiechówka do Brodnicy? Ja założę zaraz.
-
[quote name='Neris'] Kierownik schroniska nie zgodzi się na to, żebyśmy w jakikolwiek sposób ingerowały w adopcję psa.[/QUOTE] Rozumiem... Kurczę...
-
Neris, na pewno jest Ci bardzo ciężko. Współczuję Ci z całego serca. Ale ja też uważam, że trzeba koniecznie psa zabrać jak najszybciej - do hotelu, jeśli się nam uda zebrać kasę (AlinaS ma w podpisie info, że ma miejsca, a to niedaleko), do schronu, jeśli sądzisz, że dogadasz się z kierownikiem tak, żebyś mogła mieć jakiś wpływ na adopcję, oczywiście przy założeniu naszego tu zaangażowania w aktywne szukanie domu.
-
:-) Oczywiście to rozumiem. Bo prawdę powiedziawszy też się cieszę i nastawiam i robię sobie nadzieję ;-) Ale - jak to zwykle bywa - będzie jak będzie. Niemniej jednak widzę pozytywną zmianę - po mojego Borsuka przez 3 miesiące zadzwoniła jedna osoba, a tutaj w miesiąc pytały o laleczki już trzy osoby. To dobra wróżba.
-
Neris, załóż na forum transportowym Szarikowi wątek. Ja bardzo szybko znajdowałam tam pomoc od osób, które nie oferowały same płatnego transportu. Może już tam wpisywałaś, ale nie widzę.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
Goś replied to Goś's topic in Już w nowym domu
To prawda - wiosna już pełną gębą, przynajmniej w budownictwie. W tym tygodniu załatwiliśmy wylewki, hydraulikę, dachówki, okna - oczywiście jeszcze nie wykonanie, ale już ludzi, umowy, materiały. Lada dzień zacznie się robić:-) Wszystko zaczyna się układać w plan działań, który przybliża nas do szczęśliwego końca :) -
Ale jako, że młodzież ma dopiero 7mies, to po chwili i zaczepnie ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/2rpfqdv.jpg[/IMG] Niestety Frycia już dostojna pani :eviltong: oddaliła się na spoczynek, więc maluchowi musiał wystarczyć człowiek [IMG]http://i49.tinypic.com/70e2h3.jpg[/IMG] Z czego bardzo skrupulatnie skorzystał :evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/2eph79c.jpg[/IMG] Dosięgnę Cię! I zliżę na śmierć [IMG]http://i46.tinypic.com/mj05xw.jpg[/IMG] Sesesese :diabloti: [IMG]http://i47.tinypic.com/4zspxi.jpg[/IMG] .....................................cdn.....................ale już nie dzisiaj ;) ................................................
-
Ale kiedy już się doczekała! :evil_lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/9rj09g.jpg[/IMG] Atak z uszu :D A tu już leniwym wieczorkiem po męczącym dniu :loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/2hs2nlw.jpg[/IMG] Sennie :lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/25pskrb.jpg[/IMG] Przytulaśnie [IMG]http://i48.tinypic.com/285g7r.jpg[/IMG] OooooOoooo [IMG]http://i46.tinypic.com/2cmtedu.jpg[/IMG]
-
O tu widać obie części...ogon smętnie wala się po podłodze [IMG]http://i46.tinypic.com/24m6xyc.jpg[/IMG] Chociaż sam Max w ferworze zabawy zdawał się sam tej drobnostki nawet nie zauważyć :razz: [IMG]http://i49.tinypic.com/2u71w1v.jpg[/IMG] O tu wtrącę jeszcze tylko dla miłośników spanieli - pies w pięknej pozie :cool3: [IMG]http://i45.tinypic.com/2rfg70o.jpg[/IMG] I już po zabawie, kiedy udało się zdobyć cenną zabawkę...to typowo spanielowe spojrzenie 'Ale nie będziesz próbował mi jej odebrać? Mam Cię na oku' ;) [IMG]http://i45.tinypic.com/2m3h9ae.jpg[/IMG] Frycia natomiast cierpliwie czekała na swoją kolej, aż ktoś jej rzuci piłeczkę... [IMG]http://i48.tinypic.com/2n8sps.jpg[/IMG]
-
No i jak na razie filmu nie miałam czasu obejrzeć :roll: Dobry? Bo zapowiedzi były wzruszające... A teraz wrzucę dla odmiany kilka zdjęć z domowych warunków, żeby nie było, że moje psy chodzą wiecznie brudne :eviltong: Właściciele Maxa i tak już stwierdzili, że ich pluszak pojechał do mnie na boot camp :roll: I nie zupełnie jestem pewna, czy to był komplement... ;) W każdym razie kilka fot z wizyty R-oya...tudzież z miejsca zbrodni... Ale po kolei - zaczęło się całkiem niewinnie. Opowiadałam Royowi o cudownej psiej zabawce, jaką dostałam od brosa :cool3: I oczywiście MAxiu się tematem również zainteresował... [IMG]http://i49.tinypic.com/s4bbt4.jpg[/IMG] A jak tylko zobaczył z bliska o czym rozmawiamy, to... 'Daj, daj daj!!!' [IMG]http://i45.tinypic.com/20qjkh3.jpg[/IMG] Haha mam! [IMG]http://i48.tinypic.com/2dk0hgy.jpg[/IMG] Wrrr wrrr wrrr tak się Maxio podczas zabawy rozkręcił, że [IMG]http://i49.tinypic.com/2hnywxs.jpg[/IMG] Zakończył ostatecznie żywot szczura... A dokładniej to ogryzł mu ogonek :mad: [IMG]http://i45.tinypic.com/v322k5.jpg[/IMG]
-
Śliczny kudłacz. Jak lew.
-
Spokojnie, to był pierwszy telefon, z tego kontaktu może nic nie wyjść dla suń, a może wyjść dużo. Nie czas jeszcze na umowy. Ja się cieszę, że ludzie dzwonią w ogóle, nie boją sie dwóch dużych psów, ale nie ma co jeszcze dzielić skóry na psie ;-)