-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Szafirku Twoj maluch jest uroczy :loveu: Zostajecie przy poprzednim imieniu?? Edit - Nieaktualne...
-
:loveu:Ale pieknie wyglada w tej czarnej kokardce!! :loveu: Uroczy chłopiec z niego!! :loveu:
-
Pięknie na drugim zdjeciu wyszła :loveu::loveu:
-
[quote name='Neva']Dlaczego mogło ją to urazić, nie rozumiem??:razz: Skoro nie ma rodowodu , to nie wiadomo kto jest jej przodkiem i równie dobrze może to być grzywacz, czy inny śliczny kundelek.[/quote] Biewerka wyraznie powiedziała, że zna jej rodziców! Spójrzcie na ostatnie zdjecia .. ja na nich nie widzę [B]żadnego [/B]podobieństwa do Grzywacza!! I przestańcie opowiadać głupoty!!
-
[quote name='Fibi'] ZK zezwala na [B]pierwsze krycie[/B] [B]suczki,[/B] [B]po ukonczeniu przez nia 18[/B] [B]miesiaca zycia[/B], a nie na urodzenie w tym wieku szczeniat!!!, to samo dotyczy reproduktora, moze kryc legalnie dopiero po skonczeniu 18 miesiaca i to ma sens.[/quote] Możemy sobie gdybać ale tak na prawdę dopóki Migotka się nie wypowie nie mamy prawa jej osądzać!!!
-
[quote name='Fibi']A z tego co pamietam Biewery Migotki niedawno skonczyly rok...stad moje pytanie, czy to nie za wczesnie[/quote] Jeżeli niedawno skończyły rok to na wiosnę będą miały już 1,5 zanim pieski się urodzą załóżmy, że bedzie miała 18 m-cy więc w czym problem ?? To już nawet regulamin ZK pozwala.
-
A jak sie ładnie usmiecha na drugim zdjeciu :loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/62/34481ee746ccf4e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/62/3a4c62f7997792fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/62/a6dfed6d2df172ac.jpg[/IMG][/URL]+ [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/62/ac27846e9e5ecc5c.jpg[/IMG][/URL]
-
Parę zdjątek z wczoraj na dobranoc :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/2f808fba474f8eb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/62/0d86a34f54a77d7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/62/48c77f633dc0396f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/62/8232e413006e8c6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/118/3ec89d80ef40ffec.jpg[/IMG][/URL]
-
Dałaś do zrozumienia ..
-
Niby gdzie mają być dyskwalifikowane, skoro są bez rodowodów ???
-
Po prostu lubią sobie wietrzyć języczki ;) .. Czepiacie się szczegółów
-
No wiem, wiem .. zartowałam tylko :) Poczekam cierpliwie , ale Twój zwierzyniec jest tak słodki , ze nie mogę no .. nie mogę :placz::placz:
-
jolisia dała idealny przykład!! Zobaczcie na tego pieseczka .. ma taki sam pyszczek jak Suri i jak mu potem ładnie zarósł i już nie wygląda na taki podłużny
-
A ja chcę fotki .. :placz::placz::placz:
-
Witamy Madzię spowrotem :multi:
-
Kincia coś mi tu śmierdzi ściemą :mad::mad: Dawaj zdjęcia i to juz!! :mad::mad:
-
To akurat normalne. Moja Jessi cały czas łazi z jęzorem na wierzchu :eviltong:
-
Śliczności moje :loveu::loveu:
-
Ale wy się czepiacie wszyscy tych rodowodów! Jak ktoś nie chce to nie kupuje pasa z rodowodem i nikt go do tego nie zmusi!! Skoro Suri nie ma rodowodu to jest to tylko i wyłacznie wybór jej właścicielki i nie widzę powodu dopatrywania się w jej psie grzywacza ????? Skoro mówi, ze to biewer to widocznie tak jest a nie wy tu ze zdjęciami grzywaczy wyjezdzacie (sorki Agatka).. moze i są podobne ale to nie powód zeby mówić, ze Suri jest mieszanka grzywacza z biewerem!! To na prawdę mogło Biewerkę urazić!!
-
ALe pikny :loveu: I pierscionek i Matus oczywiście tez :loveu: Gratuluje jeszcze raz :multi:
-
[quote name='Agata_B']To nie drogo :) Bo ja widziałam za nawet 1500zł bez rodowodu :roll: Ja jednak zdecydowałam się na yorka z rodowodem, mam upatrzonych już kilkanaście hodowli :loveu: Nie mam zamiaru napychać portfel pseudohodowcą ;)[/quote] Kilkanaście >> :crazyeye: ?? Mi było bardzo cięzko znaleźć jedną, która by miała czarną Yorczkę! :shake: Masakra normalnie! A kiedy kupujesz tego Yorczka wreszcie ??