Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Aga a Tyś w końcu aparata sobie kupiła ?
  2. Cze laski .. coś nie działa mi multicytat :shake: [quote name='karkakarka']A niech no teraz przeczytam gdzieś że Buff jest brzydka:mad:[/QUOTE] Kto tak napisał?? :crazyeye: Daj mi go tutaj zaraz :angryy: :mad::mad:
  3. tigrunia

    Panna Furia !

    Też kiedyś tak przeżywałam .. bo cieszyłam się z wystaw. A na tą Walentynkową idę jak na skazanie :evil_lol: Kiedyś pewnie znów mnie ten stresik dopadnie :loveu:
  4. Niby taka niepozorna bombka a zaraz zmienia wyraz pysia :loveu: Śliczna :loveu:
  5. [quote name='agamewa']W pośredniej czy otwartej?[/QUOTE] Otwartej, toć Buff już 2,5 roku ma :crazyeye:
  6. [quote name='agamewa']A wystawiać ją będziesz na nocnej? Tak to się teraz tak nazywa że zwiedzanie heh......:diabloti:[/QUOTE] Tak, na nocnej.
  7. [quote name='agamewa']Randka w hotelu heh:)ja zajmę się Harmonim a koleżanka..hmmm..nie wiem????;)mam zamiar wpaść na nocną przećwiczyć z Harmonim by trochę się oswoił,przyzwyczaić bo on z tym hałasem to trochę na bakier....[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A gdzie to zwiedzanie ? :razz: Wpadnij, Bufficzkę poznasz :multi:
  8. [quote name='kiniaaa']Be, mamy Focusa :evil_lol: A tak serio to wyspa młyńska ostatnio ładna jest:) chociaż nie wiem czy po roztopach coś ładnego tam się da zauważyć... wiosną będzie pieknie;)[/QUOTE] Tia.. :p Wyspę Młyńską obejdziesz w pół godziny a jak tylko wyjdziesz na Focha to już brzydka Bydgoszcz się ukazuje :shake: Rynek też gdyby nie kamienica Sowy byłby marny.. :eviltong: No i Myślęcinek ewentualnie warto by zwiedzić no ale właśnie - wiosną (MÓWIŁAM CI AGA!! [quote name='agamewa']Heh koleżanka się napaliła na Bydgoszcz heh:) Koleżanka będzie miała randkę w ciemno heh:)a ja za przyzwoitkę mam robić...więc chyba nudzić mi się nie będzie..[/QUOTE] Też mi zwiedzanie :crazyeye: A gdzie ta randka ?
  9. Czy ja już gratulowałam ? Chyba nie no więc to czynię: MEGA GRATULACJE KLAUDIA!! Dzielna dziewczyna z Ciebie :loveu:
  10. Super Arwenka wygląda :loveu: Cieszę się, że wreszcie jesteś z niej zadowolona ;) Niepotrzebnie tak się złościłaś :lol: Ja jestem ogromnie rozczarowana Buff, jest mi mega przykro, że nie mogę jej wystawiać i cieszyć się, że mam super psa - inne były plany i niestety legły w gruzach. Jest tym bardziej gorzej, że Łuki nie pozwala mi na kolejnego psa :-( Ale kocham moją Bufficzkę - to taki nasz domowy pupilek, przylepa :loveu: I absolutnie nie mam do niej żalu, że jest jaka jest .. nadrabia swoim charakterem :loveu: Żałuję jedynie, że wybrałam akurat tą hodowlę i ślepo wierzyłam :shake: Mogłam trochę poczekać i miałabym np. taką śliczną Belluśkę z którą akurat zacząłby się sezon :loveu: Ale cóż- tak mi się spieszyło to teraz mam.. :-(
  11. tigrunia

    Panna Furia !

    Cześć Furiatki :multi: Gdzie nie wejdę tam nagadane o wystawie - ale przeżywacie dziewczyny :eviltong:
  12. [quote name='agamewa']Wy to macie dobrze,załapiecie się na lokaty..ciekawa jestem jak my....a zresztą co będzie to będzie..a ja z kolei ..nie mogę doczekać się zwiedzania Bydgoszczy ,zabieram koleżankę(nie związana z yorkami)ale może się zarazi tę pasją jak zobaczy tyle faaajnych psiaków:)[/QUOTE] Ojj Aga gamoniu jeden - jednak z noclegiem przyjeżdżasz?? Co chcecie zwiedzać w Bydg. ? Bo ja nie wiem co tu można podziwiać :roll:
  13. Kaśka może byś zdjęcia wstawiła, co ? :p
  14. [quote name='seikeit']..zdjęcie nie było wykonane za zgodą samej zainteresowanej...w tym problem[/QUOTE] Ciekawe - jakoś Pani ze zdjęcia nie wygląda na zaskoczoną, nie broni się, nie chowa a zdjęcie raczej też ukrytą kamerą zrobione nie było :p seikeit BYŁEŚ W TEJ HODOWLI CZY NIE ?? Bo widzę, że unikasz odpowiedzi na to pytanie. Mi to wygląda tak, że Twoja dziewczyna czy tam narzeczona po prostu nieźle Ci naściemniała a Ty jej ślepo wierzysz i wypisujesz te bzdury. Możesz zamieścić zdjęcia, które zrobiła Twoja narzeczona w hodowli Qentika ? Ja nie znam tej hodowli szczerze mówiąc, nie byłam, nie widziałam ale to chyba normalne, że psy niektórych ras są trzymane na dworze, że mając kilka, kilkanaście czy tymbardziej kilkadziesiąt psów nie sposób niekiedy zauważyć nawet siuśków czy kupki gdzieś w rogu no i śmierdzi, że szczeniaki trzymane są w kojcach dla ICH WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA!! , że metryki nie są wydawane w dzień przeglądu it.d.. Mówię to ja, hodowca z marnym doświadczeniem (2 lata) Beata Kaczyńska hodowla Romantic Passion :cool3: żeby nie było znowu, ze ktoś anonimy pisze czy jak :cool3: Aaaa no i jeszcze jedno ktoś pytał skąd Pani Bożena dowiedziała się o sprawie. Normalne jest, że hodowcy czytają dogo i inne fora, o tym temacie dowiedziała się zapewne od Moniki Bieńko, która jak pisała jest w stałym kontakcie z P.Bożeną i ma od niej suczki. To chyba normalne, czy nie?
  15. Cze D-E :diabloti: Jakie Filipek ma tunele :crazyeye: Kanapa Twa chodzi za mną... jak ćma :evil_lol: Dziewczyny super nogi Pańci też :loveu:
  16. Kurteczka jest śliczna tylko ta długość.. jak jest mierzona? Moje psiaki od szyjki do ogona mają ok 21 cm .. :roll:
  17. Asia no ale jak ? To wszystko razem do kupy ? Czy w jakiejś kolejności ? Mikserem to się robi czy ręcznie ? Nigdy nie robiłam faworków :oops: Jak to to się zawija ? Śmietana kwaśna ?
  18. A ja wam polecę suczkę z hodowli Cor Cordium :loveu: Na dogo jest nawet galeria psiaków z tej hodowli ;) A tu macie link do stronki: [url]http://www.corcordium.republika.pl/[/url] Panienka jest gotowa do odbioru ;)
  19. Cześć Asiu :multi: Jak tam przygotowania do wystawy ? :cool3: Ojj ja też uwielbiam faworki :loveu: Karina daj przepis jak masz taki szybki :multi: Łukiego mama robi ale takie twarde zawsze jej wychodzą.. nie smakują mi :roll:
  20. [quote name='Yoko2009']hej hej Be jak tam malutka się czuje? Pozdrawiam cieplutko:)[/QUOTE] Napisałam na poprzedniej stronie Asiu ;) [quote name='Gucci13']wpadamy z rewizytą :) życzymy zdrówka dla małej;)[/QUOTE] Witamy :multi: Dzięki :lol: [quote name='karkakarka']No bo ona jak Cleoniek :) A może nie?:smile: [/QUOTE] Faktycznie - są podobne :cool3:
  21. Hmm.. ja chyba nałogu też nie mam :roll: Uwielbiam kupować ciuchy ale robię to z umiarem ;) Nie mam 20 torebek, 20 par butów it.d. wolę kupić raz a dobrze :lol: Cze D-E :multi:
  22. [quote name='slawi']hm... czy w tej galerii są nowe zasady? teraz trzeba czołgać się i pełzać żeby zdjęcia Be pokazała :lol: no to się też czołgam:eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: Mało się starasz Iwonka :mad: [quote name='slawi']żeby tylko Be gwarancję dała,że to pomoże i fotek nie będzie już tak wydzielać jak na kartki:cool3: a na komputer nie pluj bo zwarcie zrobisz :smile:[/QUOTE] Gwarancję to trzeba wykupić a nie wyczołgać :diabloti: [quote name='laurin']Cześć Be :smile: Raaany ile zdjęć u Ciebie! Dziewczyny super! słoneczko takie [URL]http://images41.fotosik.pl/562/8dbb1558df0a1536med.jpg[/URL][/QUOTE] Cześć Aniu ;-) Ano znalazło się ciutek ;-) [quote name='Marzena*']Cześć Be :smile:[/QUOTE] Cześć Marzenka :multi:
  23. [quote name='kiniaaa'][URL]http://images39.fotosik.pl/513/a62b0c69483beb05med.jpg[/URL] Be i jak przećwiczyłaś wsiadanie? :evil_lol: bardzo ładne fotki zimowe :p[/QUOTE] Jak widać :eviltong: Dziękuję ;) [quote name='*Jot*']Taaaa chamskie.....dobre masz serduszko [IMG]http://ggmania.eu/Emo/gify/milosne3/036.gif[/IMG] [URL]http://images39.fotosik.pl/513/a62b0c69483beb05med.jpg[/URL] super wyglądasz :p[/QUOTE] No no .. nie przesadzajmy :p [quote name='agamewa'][URL]http://images40.fotosik.pl/501/894ddad3031d8e0cmed.jpg[/URL] Be super foty ale na tym to fest Cię widać:evil_lol:[/QUOTE] Taki był cel właśnie :evil_lol: Żeby Jola mogła mnie sobie nad łóżkiem powiesić :diabloti: [quote name='karkakarka']hehe :evil_lol: [URL]http://images39.fotosik.pl/513/a62b0c69483beb05med.jpg[/URL] ładne :) edit: [URL]http://images41.fotosik.pl/562/8dbb1558df0a1536med.jpg[/URL] Cleoniek? :D[/QUOTE] Dzięki ;) Ano taa.. wpadła jakoś w ubiegłym tyg. :lol: [quote name='Yoko2009']Witam:) piekne fotki zimowe aż chciałoby sie pojeździć po stoku:) A jak tam się czuje nasza mała dziewczynka? Mizianka dla obu panienienek przesyłamy:)[/QUOTE] Cześć Asiu :multi: No mnie nawet te widoki zupełnie do nart nie przekonują :shake: Buffy dobrze. Jutro jadę umówić się ze specjalistą ;) Zgłosiłam ją na wystawę - myślę, że da dziewczyna radę ;) [quote name='*Jot*']Cześć Be [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG] Jestem,żeby nie było,że nie byłam [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif[/IMG][/QUOTE] Cze Jola :p Trudno Cię nie zauważyć :eviltong: [quote name='karkakarka']Ja też jestem :P[/QUOTE] :multi: [quote name='agamewa']I ja też przyszłam,przypełzłam,przyczołgałam się hehe:evil_lol:[/QUOTE] Ale was tu dużooo :crazyeye: :multi:
  24. tigrunia

    Panna Furia !

    Cześć :lol: W końcu i do was dotarłam bo tak tylko się mijamy na innych galeriach :roll: [url]http://img141.imageshack.us/img141/4314/zdjecie169.jpg[/url] urocza buzia :loveu:
  25. No jesteśmy wreszcie :cool3: A skąd wy śnieg wzięliście ? :crazyeye:
×
×
  • Create New...