Jump to content
Dogomania

ladyyork

Members
  • Posts

    1738
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ladyyork

  1. Pewnie masz racje że to koszmar bo powinien być wytrymowany ale uszy były zbite w filc (to był kamień ) i nawet na grzbiecie miał kołtuny:placz:. Na grzbiecie pewnie bym go rozczesała i wytrymowałą tak jak powinno się robić ale uszy :shake:nie było szans (właściciel chciał na krótko, a tłumaczenie-nie mam czasu go czesać , mieszkam w domku przynosi dużo błota i dodtego strasznie gubi ten włos). Abo ja bym go obcieła albo kto inny, niezapominajmy że klijęt nasz pan:razz: i czasami musimy się godzic na to co niesłuszne.
  2. Wiesz coś mam ale nie wiem jakij jakości są te zdjęcia ,ale to by była ta sama sunia. Podoba się mordka??:loveu:. Do mnie do salonu przychodzi niedużo terierów rosyjskich
  3. Pokaże wam kilka piesków, mam nadzieje że mnie zabardzo nie skrytykujecie:loveu: Obcięcie na życzenie klijęta [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/783ba0af384a7986.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images34.fotosik.pl/96/43b0ebee088186df.jpg[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/135/c2d6f02a8e725939.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images25.fotosik.pl/134/8b9306eb35d31942.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/134/4f794dbc25a823a8.jpg[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/96/f8781bf8c029b15c.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images26.fotosik.pl/135/032d9caf8604b537.jpg[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/4f9a0dbc849df119.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images32.fotosik.pl/96/46c038a4c23f1859.jpg[/url] A teraz zdjęcia przed i po:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/135/32ccc13cff4a622f.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images31.fotosik.pl/96/b77aec4ded1c7f06.jpg[/url] Miałą chore oczko do tego stopnia że jej krew z oka leciał więc nie wiele mogłam zrobić(Bardzo jąbolałoto oczko:placz:) [url]http://images24.fotosik.pl/135/9f6e395200ce3452.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/135/2e274686518d19b9.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/134/8a8b9f30ba0fde27.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/135/0930dbb34b143ad4.jpg[/url] A na koniec może kotek:eviltong:(żywy filc:razz:) [url]http://images32.fotosik.pl/96/33c8f74cfaff467a.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/134/b086961bada4e0cc.jpg[/url]
  4. To waga super by była bo nie chciałabm mikro yoreczka:evil_lol:, chciałam yoreczke na wystawy. Będe znią jeżdziła i wystawiała może kiedyś się spotkamy:p
  5. A ja bym pojechałą z moją ale nie zdąże jej papierów i szczepień zrobić. bo na 3 dawke szczepienia musi poczekać , a zotała jeszcze póżniej wścieklizna:cool3:
  6. Jak jak brałam moją sunie to było wiadomo że będzie srebrna ze złotem, a narazie wygląda tak:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/95/5a35e68b73bb0f00.jpg[/IMG][/URL] Yoreczki - pieski gdy osiągną wiek dwóch lat już nie zmieniają koloru zoztają albo ciemne albo jasne oczywiście nie chodzi mi o śiwizne która wszyskich nas czeka:evil_lol: jednak co do suczki to one zmieniają kolor całe życie, każda cieczka czy poród może spowodować (zaznaczam może ale nie musi) przebarwienia w mniejszym lub większym stopniu. Miałam klijętke która z ciemnej suni po porodzie stała się cała złota, prawie biała:eviltong:
  7. Tak szczeże mówiąc nigdy nie trymowałam psa do łysa :shake: i nie wiedziałąbym ile za to wziąść,i chociaż jestem gromerem twierdze że doświadczenie to majątek i wiem - człowiek uczy się swojego zawodu przez człe życie. Jednak trzeba być uczciwym do klijętów bo tym można zdobyć sobie szacunek i zrozumienie:loveu:
  8. chciałąm usunąć pierszy post ale nie wiem jak:shake:
  9. [quote name='Bura']O Maryjo!! Zgolone??? Rozumiem, że gdzie nie gdzie trzeba przystrzyc ale zgolić... Moją sukę strzygę sama, i nawet nawet, proporcje się bardzo poprawiają po tym :) Ale tak objechać jak tego Yorasa na początku wątku... chyba nawalony był ten fryzjer...[/quote] Popieram chyba był napruty:huh: jagbym go dorwała to:lmaa::x:boom:
  10. [quote name='Bura']O Maryjo!! Zgolone??? Rozumiem, że gdzie nie gdzie trzeba przystrzyc ale zgolić... Moją sukę strzygę sama, i nawet nawet, proporcje się bardzo poprawiają po tym :) Ale tak objechać jak tego Yorasa na początku wątku... chyba nawalony był ten fryzjer...[/quote] Popieram chyba był napruty:huh: jagbym go dorwał to:lmaa::x:boom:
  11. Jak moja lady się teraz oszczeniła wszystkie miały krawatki:loveu:to zniknie
  12. Jak myślicie a moja ile będzie miała ma 12 tygodni i 1300g wagi jak będzie w wadze 2500-3000g będe szczęśliwa:loveu:
  13. Bardzo dużo , moja miała tylko 5 maluszków i została tylko dziewczynka na sprzedaż, kochane maleństwo:loveu: [URL="http://images31.fotosik.pl/92/24e69cb1b2607bbd.jpg"]http://images31.fotosik.pl/92/24e69cb1b2607bbd.jpg[/URL]
  14. to moja Lady:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/66/789aadc714225d50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/64/6d619bb7d33e2265.jpg[/IMG][/URL] a to moja Inka:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/90/46703d88646482c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/132/7dff89fb56878c41.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wiesz twoja sunia będzie miała wage ok 3000g jednak już urosnąć nie powinna tylko w masie nabierze.Moja zaczeła nabierać w mase dopiero ok2roku a tak trzymała się w wadze ok 2500g nabrała masy do 2700g a po porodzie przybrała jeszcze 300g. Musisz mieć piękną sunie i wystawowej wadze:loveu:
  16. Nie!!! jestem wściekła :angryy:takom opinie robim groomerom babsztyle które zabierają się do tego czego :angryy:nie umiejom robić. Sama jestem gromerem i jak zobaczyłam zdjęcie na początku to mi ręce opadły. Wszyscy co trafią na takich fryzjerów, słyszałąm że są krople nazywają się Efaoil czy jakoś podobnie, przyśpieszają wzrost włosa i odzywiają go. Są to krople dla zwierząt
  17. A ja nie:eviltong:, nie chce zapeszyć jej urody:loveu:niech mi rośnie na championa
  18. [B][COLOR=Red]reklama usunięta Magda[/COLOR][/B] To jest przykład krótkiego obcięcia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/133/3602719206ee0a4a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/fd5c342f4df9654b.jpg[/IMG][/URL] a to czy piesek będzie miał długi czy krótki włos zależy wyłącznie od właściciela
  19. [URL="http://images33.fotosik.pl/91/a88206dd2dde0f0a.jpg"]http://images33.fotosik.pl/91/a88206dd2dde0f0a.jpg[/URL] [URL="http://images34.fotosik.pl/91/ae0709487e416233.jpg"]http://images34.fotosik.pl/91/ae0709487e416233.jpg[/URL] Moja Inka to mały aparat i cwaniak
  20. Niestety gdy jest zimno piesek sztywnieje i nie załatwia się za to jak wracasz do domu to puścisz na podłoge a masz kałuze:evil_lol:. Jednak ja i tak wychodziłam z moją na dwór ,a dostałąm ją na tą bardzo ostrą zime co była 2 lata wstecz ( szyłam ubranka i po wszystkich szczepieniach na dwór ale na krótko a często):lol:
  21. A ja mam yorke i ma szelki do samochodu łącznie z pasami jednak mojej drugirej nie będe zapinać bo powycierają jej włos, ale w zamian kupie jej transporterek z przyczepami na pasy do samochodu:loveu: by była bezpieczna. Sama mam szelki z pasami w sprzedaży różne rozmiary , mam również same pasy do szelek:lol: Jak ktoś chce prześle zdjęcia pasów( zapinają się jak pasy dla ludzi tylko drugi koniec przypina się do szelek) na e-maila lub gg
  22. ladyyork

    Malta

    NIe wiem czy to prawda , ale po założeniu paszportu i zaczipowaniu trzeba zrobić badanie krwi które jest ważne dopiero po upływie pół roku od uzyskania wyników. Wet mi mówił że tylko kilka krajów ma takiego chopla że musi minąć okres kwaranntanny po badaniu - ale lepiej to sprawdzić
  23. Ma 12 tygodni i wage 1300g na imie ma Inka z przydomkiem z Kociego Dworu jest kochana:loveu: taki mały słodziutki cwaniaczek:diabloti: szkoda tylko że właśnie złapała angine:placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/90/529c053355d45a38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/90/46703d88646482c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/90/6d68b201e09e8922.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/132/7dff89fb56878c41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/90/16b642bf9fd45404.jpg[/IMG][/URL] Mój skarbek kochany , mam nadzieje że wyzdrowieje bo już jest lepiej
  24. [quote name='Jofka']Smieszne te fretki, ja nigdy nie miałam...one są takie przyjazne, przywiązują się do właścicieli??[/quote] Do właściciela przywiązują się bardzo jednak potrzebują konsekwencji w wychowaniu bo wykożystują każdy słaby punkt właściciela, gdy się nimi człowiek nie zajmuje z czasem potrafią zacząć podgryzać. Fretki są bardzo inteligentne do tego stopnia że potrafiom otwożyć klatke swoją i naprzykład gryzoni na które mają ochote;). Zwierzaki te potrafią wywrucić całe mieszkanie do góry nogami np wyjąć filiżanki z szafki:lol:
  25. [quote name='Kincia']Ale fretki sa slodkie :loveu: Co one jedza :evil_lol:?[/quote] Jedzą wysokobiałkową karme dla kotów lub karme przeznaczoną dla fretek, lubią również mięso surowe i gotowane lubią arbuzy i winogrona przepadają za ogórkami i surowymi ziemniakami, jednak ważywa nie podajemy często bo to są mięsożercy:lol:
×
×
  • Create New...