-
Posts
1738 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ladyyork
-
Tak to fretki dwie dziewczyny , ta pastelowa fretka to Sonia ma przejawy macieżyństwa:loveu: do szczeniaków , a ta o maści tcchórzyka to Alfa woli się trzymać od małych zdecydowanie jak najdalej:evil_lol: bo już jej :mad:dały te maluszki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/132/e5677d2638430bb3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/725f017b66a029a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/88/f05b46f3b7787642.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/130/1ee994d019c25670.jpg[/IMG][/URL] Miłość czasami bywa dokuczliwa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:przeważnie gdy Alfa była mała
-
Wspólna opieka nad szczeniakami jest super:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/6dbc977c281a9855.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/88/2a2a00246ae93a37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/130/cc318ddd43a28939.jpg[/IMG][/URL] Jednak czasami trzeba zwiewać gdy trwa oblężenie na ciebie:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/88/f4c4fe2a562edfc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/68/d8f7da0beece55cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/120/9c9b9dcc0a2f597e.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj zważyłąm moją Inke ma prawie 11tygodni i waży 1200g:multi:mam nadzieje że osiągnie wage 2500-2600g:loveu:moje słoneczko
-
Jnka jest sunią z papierami ma 11 tygodni i przydomek Z Kociego Dworu. Jest bardzo ciekawską suniom i pewnom siebie jak weszła do domu odrazu bez zastanowienia obleciała wszystkie pokoje mimo iż moja Lady pokazywała jej swoje niezadowolene , teraz zaczyna powoli podbijać serce mojej lady :evil_lol: diabełek mały robi wszystko by się jej podlizać:loveu:
-
To jest Inka mój nowy nabytek , mam narazie dwa zdjęcia suni które dostałm e-mail [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/123/9439dd0a214791f0.jpg[/IMG][/URL] a to zdjęcia maluszków lady [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/56/9b22f8fbcbdfba8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/4a7bdc57f9ef5aba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/50/9d9a878ed3dfb89e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/3df144d9e34511a0.jpg[/IMG][/URL] a to mamusia szczeniaczków [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/66/789aadc714225d50.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Masz racje, ale te osiągnięcia do niczego dobrego nie prowadzom:shake:. Wiecie przecież że moja ma małe i znajoma mojej siostry zrezygnowała z kupna odemnie szczeniaka gdy się dowiedziała że waga jego będzie 2300-2600g bo dla niej to już jest gigant, a ja osobiście jak teraz drugom kupowałam sunie to szukałam by waga średnia była właśnie taka jak wyżej napisałam.Trzeba tempić przekonania że jak jest mniejszy to owiele ładniejszy bo to nie prawda, a te mniejsze o wiele częściej chorują
-
Moja Inka ma obecnie 11tygodni i waży troche ponad kilogram , będzie miała super wage bo licze na jakieś 2500-2600g. Mam nadzieje że tak będzie:loveu:. Wiecie miałam wybór sunia tydzień starsza od mojej ważyła coś ok 560g, ja powiedziałam nawet się nie zastanawiając że chce większą!! Małe yorki takie kilogramowe lub troche wyżej niż kilogram odbiegają od wzorca ,a co ważniejsze często są chorowite i mają nie zrośnięte ciemiączka dlatego zastanówmy się czasami jak kupjemy psiaka i nie mówmy chce takiego malutkiego który ma kilo lub troszke więcej bo to my ludzie doprowadziliśmy do tego że handlaże rozmnażają takie maluszki nie patrząc na to że są chorowite lub że sunia przy porodzie zdechnie:placz: wiadomo są klijęci na maluchy to trzeba rozmnażać:angryy:
-
No już dawno, jednak czas mi za bardzo nie pozwala chodzić po necie, a co do zdjęc kilka wrzuce ale suni nie moge pokazać bo mi się aparat zepsół. Chociaż mam jedno zdjęcie mojej Inki:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/123/9439dd0a214791f0.jpg[/IMG][/URL] Będe z nioim chodziła po wystawach:loveu:
-
Ja ostatnio kupiłam yorke nazywa się Jnka z kociego dworu, moja lady jest zdezorientowana:lol:
-
Prosze was byście mi pomogli chce zachipować szczeniaki przed wydaniem do nowych domów w 7,5-8 tygodniu czy moge tak wcześnie dać chip?? , czy mam dodać punkt w umowie o obowiązkowym chipowaniu maluszkaprzez przyszłego właściciela
-
Dziękuje wam bardzo , naprawde jestem wdzięczna:lol:
-
Właśnie jest 3 dni po porodzie a ja się boje bo słyszałam ze macica oczyszcza sie nawet do 3 tygodni i moze jak ja wykompie dostać zakażenie poprostu się boje:placz: chyba jednak zostane przy czesaniu i podmyciu w czystej wodzie, a wykompie ją calutką za jakieś 14-20dni
-
Pomocy niewiem czy moge wykompać sunie po porodzie ,cała się kleji dla mnie - nie jestem do takiego stanu włosa przyzwyczajona i mi to strasznie przeszkadza:placz:
-
Tak bardzo dobrze wrzuce wam coś do pooglądania [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/31/53ee4d5286c19a19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/105/66c07561ae9e4680.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/106/559c80dc6d7b899a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/31/d9cfea8920e289c6.jpg[/IMG][/URL] ładne maluszki prawda,niech wszyscy zazdroszczą dumnej babci:eviltong: maluszków(to znaczy mnie) hi hi:evil_lol:
-
[quote name='Cynia']chyba sie nie orientujesz w różnicy cenowej...albo tak wysoko mierzysz :shake: teraz kupić psa z rodowodem to pikuś,wystarczy wejść do każdego banku i wziąźć kredyt,nie rób się milionerką,sama mam dwa psy z rodowodem i jakoś nie czuje się od nikogo lepsza,poza tym jeden z nich kosztował tyle co inna rasa bez papierka ;) [COLOR=red]cytat mi nie wyszedł[/COLOR] Wcale nie czuje się zakompleksiona poprostu nie lubie kłutni, a z mojej małej jestem dumna i nie zamieniłabym jej na żadnego psa z papierami:eviltong:
-
Napewno mamy, tylko ja się tak żle czuje przez te kłutnie (co ja zrobiłam:puppydog:)
-
Starczy już ,ten temat jest przezemnie , a ja nie chciałam kłutni. Chciałam byście mi pomogi bo chce by moje małe trafiły w dobre ręce - PRZESTAŃCIE PROSZE:placz:
-
Kiedy obiawia się tężyczka bo jej jeszcze nie miały mama też nie,:lol: na całe szczęście
-
jA NIE ZAMIEŻAM JUŻ JEJ DOPUSZCZAĆ:shake:
-
Wiecie mam tego serdecznie dosyć, zwruciłam się o pomoc , a napadliście na mnie. Zamiast tak się zachowywać powinniście zrobić strone która by umożliwiała tym niby psełdochodowcom (nazwałam ich po waszemu:angryy:) sprzedanie psa w jak najlepsze ręce i pod jak najlepszymi warunkami (zabezpieczeniami dla hodowcy) , a jeśli chodzi o chip to wyobraż sobie że tak wszczepie:eviltong: każdemu szczeniakowi na adres, imie i nazwisko przyszłego właściciela, zaszczepie i odrobacze oraz dam im jeszcze wyprawke w postaci miski ,szeleczek, karmy royal mini junior i kocyka -dostaną porade na kartce co do pielęgnacji i żywienia szczeniaka. Wierz lub nie mają lepiej niż u niejednego hodowcy.Jeszcze jedno ja powiedziałam ze wziełam zamknełam interes na dwa tygonie ,ale nie powiedziałam że będą same w domu to jest różnica Jak ktoś będzie chciał i tak będzie rozmnażał powinniście przynajmniej dążyć do tego by te pieski bez papierów były chipowane i sprzedawane za podpisaniem umowy( wierzcie lub nie to by dużo dało} Przyszły już do mnie dwie osoby i chciały szczeniaka ale bez chipa i bez podpisania umowy ale ja powiedziałam że nie, to jedna osoba stwierdziła że dobrze niech już będzie ta umowa i chip. Wiecie co jej powiedziałam (że jest osobą nieodpowiedzialną ,a szczeniaka jej nie sprzedam) OBRAZIŁA SIĘ NA MNIE:angryy: KONIEC TEMATU
-
masz racje, jednak gdyby ceny hodowców były rozsądniejsze ludzie kupowali by psy z rodowodem ,jestem tego zwolennikiem by pies miał papiery. Jednak ceny są przesadne!!! Joasiu& Fibi dzięki za zdięcie jak chcesz pogadać masz moje gg10351016
-
Po piersze szczeniaki będą mialy chip.Po drógie podpisuje umowe w której jest powiedziane że jak ktoś chce się psa pozbyć to mam możliwość pierwokupu - ludzie sa tacy że zamiast wyżucić zgłośi sie narpiew do mnie czy mu nie oddam pieniędzy. Mam zamiar utrzymywać kontakty z osobami kupującymi. Nie zamieżam dopuścic juz mojej małej, więc nie powinno być z tym kłopotu. Cena też jest w pewnym sensie zabezpieczeniem przyszłosci szczeniaka:p Gdybym chciała zarobić na nich nie zamknełabym zakładu na 2 tygodnie , mam sklep zoo i jestem gromerem - nieźle mnie to szarpnie po kieszeni. Jednak to nieważne, ważne by poszły małe w dobre ręce.Już pisałam dlaczego ją dopuściłam.
-
Pseudohodowcy to ludzie rozmnażający psy/koty wyłącznie dla zysku. Traktują oni szczenięta/kocięta jak zwykły towar. Im więcej uda się go „wyprodukować”, tym lepiej. powyższom wiadomość zaczerpnełam z tego linka moja sunia była dopuszczona w wieku 2 lat i 3 mniesięcy nie robie tego dla zysku nie rozmnażam suni co każdą cieczke ,właściwie to pierszy i ostatni poród jej chce im zapewnić dobre domy stosując pewne zabezpieczenia więc nazwanie mnie pseudohodowcą jest tutaj wręcz obrażliwe dla mnie:cool3: - wystarczy przeczytać tego linka żeby przyznać mi racje.Ja też nie popieram rozmnażania dla zysku.
-
Ale zdięcia wrzuciłam, chociaż poczęści byłaś przy tym bo widziałaś zdięcia:lol: