Hejo wszystkim :D Dziś czas na koty ;)
Fela i Edek
[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7477/45138746ur6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9418/uuye3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4848/uuuso9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9449/uuuuic6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4039/uuuuuxe4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7034/uuuuuusa1.jpg[/IMG]
A dzikus Wika siedziała w domu :D
Wszystkie są słodkie :loveu: A ja tak sobie dziś myślę że prawie 6 lat temu odszedł mój pies Hektorek, pierwszy jakiego straciłam :( Ale tak naprawdę to od niego zaczęła się miłośc do psów ;) Ale ja mu jestem wdzięczna!
luton zaadoptował już takiego pieska:
Psiak nazwany Piniu ;)
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7453/pict5657mj6.jpg[/IMG][/URL]
Tak wyglądał poprzednik:
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8421/lutonfe4.jpg[/IMG]
Dumcia :loveu: Ja sie zakochałam :loveu: Ona taka do Hap podobna :(
Maoja Tina (kundelek) to dopiero dała mi popalić :shake: Byłam z nią na spacerze i jechały auta dośc daleko wiec ja spusciłam bo dom blisko żeby sie poscigać ;) I ja do niej: Tina wyścig! a ona zamiast do domu to sie na jakąś panią żuciła :shake: I przyjść njie chciał :( A auta już blisko :( I dobrze że odskoczyła na pok bo by mogła wpaść pod samochód :( Co oni tam z nia robili że taki z niej agresor :shake:
A za fotosikiem to ja nie przepadam :( Udało się! Oto "fragmenty" mojej choiny :D
Kot i koń:
[IMG]http://img127.imageshack.us/img127/7338/12333770ag9.jpg[/IMG]
Koń:
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4064/wwkp2.jpg[/IMG]
Kot ze Shrek'a
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9516/wwwwvm9.jpg[/IMG]
Zacna fot :D
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1446/wwwfo5.jpg[/IMG]