To fajnie, sprawe Lutka śledze co dzień ;]
Zrobiłam takie bannery dla Sue:
[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106638"][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/6adc7141ef5879c3.png[/IMG][/URL]
[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106638"][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/3428c3c461f56d81.png[/IMG][/URL]
Może się przydadzą ;)