-
Posts
3446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natija
-
ok mykam nyny do zobaczenia jutro.......
-
jejku ale zrobilas Zuzi przerobke z ta pajeczynka :loveu: idzie po prostu :mdleje: ja tez sce taki :dog:
-
jejku super zrobila :loveu: :mdleje:
-
Gutekspokojnie:)jak juz pisalemodpusilem se Zuze,bedziemy sie fuflowac:)i ma poszukacmi jakies fajnej kolezanki:)wiec sie nie wsciekaj facet,bo zlosc urodzie szkodzi imoga Ci wloski powypadac,a szkoda by bylo:(no chyba,ze Ty znasz jakas fajna suczke co??
-
bialasek naprawde cudny,mam sentymen do tych terierkow (moja ciotka takiego ma) stronka fajna :)nie ma jak kudlacze ;) :cool3:
-
a nie mozesz teraz nam zdradzic tej niespodzianki :cool3: co Ci zalezy :cool3:
-
jak ja poprosimy to moze juz teraz zdradzi ta niespodzianke ;)
-
hallo odezwijcie sie................jest tam kto :)
-
ciekawskito on jest i to jeszcze jak,a w domu jak tylko cos zaszelesci to juzleci obada co to jest :)
-
mi tez sie bardzo dlugo otwieralo,alebylamwytrwala i czekalam do koncaaz sie otworza i wiecieco warto bylo:) :milti: czekalam jakies 5 moze 10 min :)wiec dziewczyny troche cierpliwosci :cool3:
-
no dokladnie to wyglada tak jakby one nie widzialy jego a on ich :)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
natija replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
jejku chcemy cos wiecej o Gutki moze jakas fotka :cool3: ilej eszcze bedzie trwal ten urlop Gutka :( -
wiesz bo tam sa tez ogrodki na dole i biegaja w jednym 3pieski,a w drogim ogrodku tez jest piesek,wiec ma co ogladac,a do tego zawsze ktos przechodzi zpsiakiem jakims ulica :)
-
jejku ale super fotki,zazdroszcze tych konikow i morza:) no nie dziwie sie,ze bedziesz tesknic,pocieszyc moge Cie tak,ze jak wrocisz to one zawsze beda czekaly na Ciebie,glowa do gory,bedzie dobrze :) super foty :loveu:
-
Zuzia we wszystkim wyglada super :cool3: poprostu :loveu:
-
oto 2 fotki Agenta :dog: ,zeby nie bylo,ze nie wyslalam zadnych dzisiaj :);) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3046/lezeva8.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/315/balkoncr3.png[/IMG][/URL] a te 2 foty to widok z mojego balkonu :cool3: ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4601/widoksu0.png[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=517&i=widoksu0.png][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4601/widoksu0.1c74c85028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1497/widoczekzj9.png[/IMG][/URL]
-
macie lepsza pogode od nas a narzekasz,u nas caly dzien pada i zimna 13 stopni :(
-
[quote name='zuzolandia']grzibami to juz mi sie chepie ;-) eeheheh caly tydzien nic ino grziby bleeeeeeeee[/QUOTE] no to podziel sie tymi grzybkami:) a coz to za 3 piesek??
-
no widze ze jakis psiaczek sie zalca do Zuzanki:)nawet caluska prubowal jej skrasc ;)
-
Zuziu zafuflowac sie mozemy odrazu:) jak wolisz starszych dziaduszkow nie ma sprawy pogodze sie z tym,poszczekam troche i mi przejdzie,ale znajdz mi jakas fajno kolezanka,tyz jes fajno suczka,to pefffnir fajne kolerzanki masz :) wiec mysl i szukaj dla mnie cos fajnego i energicznego,bo ja lubie duzio hasac:)....a jak znow bede jechal tak dlugo to znaczy sie,ze jade tam w twoje strony no i mam nadzieje,ze sie spotkamy,mozesz wziasc tego swojego Gutka,moze sie zafffufflujemy:)no i przy okazji go obcenie moimi wielkimi slepiami:)....pozdrawiam,przesylam buziaczki no no i jezyczkiem lize twoje sliczne oczeta ;) ;) ;P
-
wlasniekto,bo sama jestemciekawe:) czyzby dla Agenta jakas suczka ;)