Jump to content
Dogomania

natija

Members
  • Posts

    3446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natija

  1. super w ciagu 5 min na wszystko odpisalam,ach,zeby dogo tak szybka zawsze smigalo:modly:
  2. a ja musze sie pochwalic ze jakies 5min dogo smiga mi jak burza:):):):)
  3. black madonna mam nadzieje,ze to co pisze dziennik to prawda...
  4. kto da kochajacy domek,wierze sie sie znajdzie....
  5. kto da kochajacy domek....
  6. mam nadzieje,ze zyje i ma kochajacy domek.....
  7. mykaj na pierwsza po domek....
  8. jejku piekne foteczki:):)ale szaleja na tym sniegu,super zabawe maja:):):)
  9. no witamy i z niecierpliwoscia na fotki czekamy :):):):)
  10. wesolo masz z Gustawkiem :):):)
  11. no jestem w domku doczekalem sie pani przestraszyla sie jak zrobilem gryzly i jestem teraz sie wycieram bom mokry a nie lubie,kocyk dzieci moze byc,fajny miecutki jest:):) [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/wycieramy.jpg[/IMG] fajnie sie tez na nim lezy,pobrudzilem juz nie oddam go:) [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/kocyk.jpg[/IMG] tak wygladam po wycieraniu [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/mokry.jpg[/IMG] a tak z bliska moja mordka:):)fajny jestem co;);)nawet mokry;););) [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/buzka.jpg[/IMG]
  12. mokro a moje dzieci w kaluzach,ej pancia patrz co te urwisy robia... [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/dzieci.jpg[/IMG] ale pogoda spacer sie nie uda:(ale pani mowi ze musze sie przyzwyczaicbotu takjest... [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/mokryp.jpg[/IMG] uciekam do domu nie lubie taki mokry byc... [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/rozm.jpg[/IMG] na choc juz do domu bo jak nie toprzegryze smycz,eeee nie da sie cos mam na pysku zapomnialem,udam gryzlymoze sie przestraszy;) [IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/gryzly.jpg[/IMG]
  13. a wiec zdaje relacje: rano piekna pogoda ani jednej chmurki wiec ciesze sie,ze popoludniu pojdziemy na spacer:)dzieci zjadly obiadek,ubraly sie(tzn ja je ubralam:) )no i wyszlismy niestety nie zdazylismy dojsc na pola:(:(a czemu juz wyjasniam patrzcie na fotki....
  14. super widoczki:):)gory to moje ulubione miejsce wypoczynku czy tez wycieczek:):)
  15. super foteczka jakby miala zaraz zaczac fruwac:):) aco ona ma na przednich lapkach??[url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ZIMA1.jpg[/url]
  16. Baterie do aparatu sie laduje,wiec aparat nie nawali oby pogoda tez nie nawalila:):modla:
  17. dogo muli,ze nie mam juz sil:( ale zapowiada sie ladna pogoda,wiec jak sie utrzyma to beda fotki zespacerku:):)oby sie udalo:)trzymajcie mocno kciuki,zeby pogoda sie utrzymala i nie lalo:):)
  18. witamy no prawie z raneczka;):):) mam nadzieje,ze dogo sie poprawi i nie bedzie mulic:);)
  19. Witamy:) a tu znow od rana klachy;):)zawsze jest cosik do poczytania:):) a foteczki:oops:;)
  20. [quote name='oktawia6']Tosiu ta noga do amputacji:shake::roll:będzie.......:-([/QUOTE] oby nie ,trzeba probowac,mysle,ze amputacja to ostatecznosc:(
×
×
  • Create New...