-
Posts
240 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gwiazda0
-
TELMA - kochana mamuśkaw Domu Tymczosowym szuka domku docelowego
gwiazda0 replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]nio pewnie[/COLOR] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
gwiazda0 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]czesc wam..............[/COLOR] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
gwiazda0 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]ja juz ide.....dobranoc pieski....[/COLOR] -
TELMA - kochana mamuśkaw Domu Tymczosowym szuka domku docelowego
gwiazda0 replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]tak?????????????? niewiedziałam.... [/COLOR] -
TELMA - kochana mamuśkaw Domu Tymczosowym szuka domku docelowego
gwiazda0 replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]co słychać u Mamuśki?????????[/COLOR] -
Nasz puszysty, ONkowaty Grizmo biega już z aniołami <*>
gwiazda0 replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jaki fajny......... fajnie prosil.....szkoda ze mój pies tak niepotrafi...jak cos chce to sie położy i patrzy maslanymi oczkami :D -
Domel bity, głodzony...teraz w schronisku, MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOM:)
gwiazda0 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']Domel głodzony, bity ...rzeczywistośc polskiej wsi nie ominęła Domela... Miał jednak to szczęście, że sąsiedzi mieli serce i zgłosili do AFN-u i schroniska co się dzieje w jednej z podostródzkich wsi. Były tam psiaki, suczki odkarmiające młode, starsza rotkowata....wszystkie trafiły do schroniska w Ostródzie gdzie oczekują na nowy, kochający dom. Domel napewno na smyczy chodzić nie potrafi ;) ....wymęczył mnie okrutnie... natomiast lubi kiełbachę i jest bardzo sprytny ... ale bezczelny :evil_lol: potrafi sam sobie z kieszeni ciotkowej wyciągnąć torebkę z kiełbaską ;) Ma około 3 lata.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/773/psiaki003resizeri1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5589/psiaki007resizejx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=psiaki007resizejx9.jpg"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5589/psiaki007resizejx9.c1363369e6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=purple]a ja myślałam,ze to Kamis....hm...brat bliżniak kamisa.[/COLOR] -
Mundek [*] przepraszam ze nie zdarzyłam
gwiazda0 replied to cytrynka10's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mundek,gdzie masz domek?? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
gwiazda0 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]niee wiadomo...........[/COLOR] -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
gwiazda0 replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]słodki psiak........... i jaki biedny :-([/COLOR] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
gwiazda0 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple]to dóżo psiaków nie ma wątków....[/COLOR] -
[COLOR=purple]sisia dzwoniłaś??[/COLOR]
-
[quote name='neverend']a ja z chęcią opuściłabym wykład z wiedzy o sztuce, o której już wszystko wiem...ale z Gniezna do Ostródy???hoho a ja musiałam zostać w domu...sama nierozumiem czemu..babcia cały dzien w domu była i te 3 godziny (albo wiecej) by jej niezbawiła :mad:...ale nie...ja musiałam kurcze zostać i niezobaczyc sie z pieskami :placz:
-
[quote name='Aga_Mazury']Bardzo czeka... dzis po powrocie ze spacerku....zapierał się tak bardzo przed wejściem do schroniska....i na wybieg.... az pod samochód uciekał.... malenki Śliczny mój :glaszcze:[/quote] :placz::placz::placz::placz:[COLOR=purple] kto da mu ciepły domek z kiełbachą????????[/COLOR]