Jump to content
Dogomania

gwiazda0

Members
  • Posts

    240
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gwiazda0

  1. [COLOR=purple]nio pewnie[/COLOR]
  2. [COLOR=purple]czesc wam..............[/COLOR]
  3. miałam sie spytać,ale zapomniałam....a czy w sobotę Pazurek wymiotował?????????????
  4. [COLOR=purple]ja juz ide.....dobranoc pieski....[/COLOR]
  5. [COLOR=purple]tak?????????????? niewiedziałam.... [/COLOR]
  6. [COLOR=purple]co słuchać u kamisa??[/COLOR] [COLOR=#800080][COLOR=purple]kamis[/COLOR], gdzie masz domek???????[/COLOR]
  7. [COLOR=purple]i co?? boguś jest w domku??[/COLOR]
  8. [COLOR=purple]co słychać u Mamuśki?????????[/COLOR]
  9. jaki fajny......... fajnie prosil.....szkoda ze mój pies tak niepotrafi...jak cos chce to sie położy i patrzy maslanymi oczkami :D
  10. [quote name='Aga_Mazury']Domel głodzony, bity ...rzeczywistośc polskiej wsi nie ominęła Domela... Miał jednak to szczęście, że sąsiedzi mieli serce i zgłosili do AFN-u i schroniska co się dzieje w jednej z podostródzkich wsi. Były tam psiaki, suczki odkarmiające młode, starsza rotkowata....wszystkie trafiły do schroniska w Ostródzie gdzie oczekują na nowy, kochający dom. Domel napewno na smyczy chodzić nie potrafi ;) ....wymęczył mnie okrutnie... natomiast lubi kiełbachę i jest bardzo sprytny ... ale bezczelny :evil_lol: potrafi sam sobie z kieszeni ciotkowej wyciągnąć torebkę z kiełbaską ;) Ma około 3 lata.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/773/psiaki003resizeri1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5589/psiaki007resizejx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=psiaki007resizejx9.jpg"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5589/psiaki007resizejx9.c1363369e6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=purple]a ja myślałam,ze to Kamis....hm...brat bliżniak kamisa.[/COLOR]
  11. Mundek,gdzie masz domek??
  12. [COLOR=purple]niee wiadomo...........[/COLOR]
  13. [COLOR=purple]sisia...jeszcze 4 dni...ja tez sie niemoge doczekac tego dnia....bo mój tata wraca z Opalenicy...[/COLOR]
  14. [COLOR=purple]Gamoń ma racje...moze da sie uratować wzrok Blidowi[/COLOR]
  15. [COLOR=purple]słodki psiak........... i jaki biedny :-([/COLOR]
  16. [COLOR=purple]to dóżo psiaków nie ma wątków....[/COLOR]
  17. [COLOR=purple]sisia dzwoniłaś??[/COLOR]
  18. [quote name='neverend']a ja z chęcią opuściłabym wykład z wiedzy o sztuce, o której już wszystko wiem...ale z Gniezna do Ostródy???hoho a ja musiałam zostać w domu...sama nierozumiem czemu..babcia cały dzien w domu była i te 3 godziny (albo wiecej) by jej niezbawiła :mad:...ale nie...ja musiałam kurcze zostać i niezobaczyc sie z pieskami :placz:
  19. [COLOR=purple]znajdzie domek..jak ktoś sie znajdzie z wielkim współczuciem...a taki musi sie znalesc[/COLOR]
  20. [quote name='Aga_Mazury']Bardzo czeka... dzis po powrocie ze spacerku....zapierał się tak bardzo przed wejściem do schroniska....i na wybieg.... az pod samochód uciekał.... malenki Śliczny mój :glaszcze:[/quote] :placz::placz::placz::placz:[COLOR=purple] kto da mu ciepły domek z kiełbachą????????[/COLOR]
×
×
  • Create New...