[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5040/dsc00188jc0.jpg[/IMG]
na doworzu...miał mnie troche dosc,bo za nim z aparatem biegałam ;)
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5632/dsc00195gq6.jpg[/IMG]
a tu akurat nie powiem co zrobił :oops:
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/891/dsc00197ps9.jpg[/IMG]
mama weszła do pokoju i mi psa wystraszyła...a miałabym takie fajne zdjecie jego mordki :placz: