[quote name='pajunia']A ja jestem ciekawa, skad ty takie poronione pomysly bierzesz, ze zadna organizacja niemiecka nie powinna odmowic pomocy. Skad tak dobrze znasz realia niemieckie?
Jesli ich nie znasz, a tak wyglada z tej pisaniny, to sie nie wtracaj.
Tak tylko dla twojej wiadomosci celem wyjasnienia, moze jakas organizacja by czesc kosztow pokryla, ale warunkiem by bylo, ze musialabym im Tinke oddac. Tzn zrzec sie calkowicie praw do Tinki. Jakas organizacja by Tinke przejela, a ja bym nigdy nie miala mozliwosci sie dowiedziec, co sie dalej z Tinka dzieje. A zrzekac sie praw do Tinki nie bede, jak ronwniez nie moge z formalnych powodow. Moze tobie jest obojetnie, gdzie twoje psiaki trafiaja, mnie nie.
I chyba nigdy nie bede potrafila zrozumiec, dlaczego, skoro widzisz, jak jestes niepozadana na tym watku, wciaz probujesz nastepne klotnie rozdmuchowac.:angryy:[/quote]
dobrze powiedziane!!!!!!!!!!