Do Grapa to pasuje i mówienie o nim mały jest nie na miejscu - on myśli, że jest wielki. (Nie zapomnę widoku uwieszonego Grama na ogonie Czarnego Teriera Rosyjskiego) :lol:
Fajnie ten 2,5cm fiolet wygląda, ale klamra moim zdaniem dość masywnie wyszła.
Mogłabym prosić o zdjęcie psa w skórzanej obroży z zwężonymi końcami? Najlepiej do porównania z normalną, bez zwężeń.