[quote name='Noelle']ja z Anią dziś przelejemy resztę kasy, tak więc na dniach powinna dojść. ;)[B]
Bewarka[/B], z tym że [B]Rumi.[/B] ma 2 psy, ale małe, tyle psów w aucie przejdzie??[/QUOTE]
W samochód ulv weszło tak:
* 3 osoby
*bagaże 3 osób
*psy: Dolar (doberman), Kraksa i jej wózek, Tina (moja sunia ok25kg), Lalka (pinczer), Pixel (malutka sunia Ulv), Falco w klatce, Maniek
Jak się chce to się da xD